Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Tak kdopak ještě nepřezul

    už jsem si v Lidlu koupil pneu. utahovák, tak až bude léto v ,,září\" přezu ;)ju
  2. Haryk

    40

    pěkné :super:super a gratulace
  3. tady
  4. Haryk

    Anomálie 807 a spol.

    jo mě to tak funguje, rychlejší jízda tak stírají rychleji
  5. Haryk

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    Samková :super:super všechny jízdy, paráda
  6. Haryk

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    mrtvičný zápas :( a slováci taky:(
  7. pěkná
    • 9
  8. ráno -5 odpoledne +2.5 a teď ve 23.20 máme +5.5 zejma jak má být!?? a fouká jižák
  9. Haryk

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    a je stříbro-Moravec :super:super
  10. Haryk

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    gratulace
  11. Haryk

    Olympiáda Soči 2014 - sledujete?

    moje žena jako malá holka, Šlezingra vozila v kočárku
  12. mám to doma, brousí to dost perfektně
  13. http://www.youtube.com/embed/libw1rV2McY?feature=player_detailpage Ale ty už bys to mohl vědět že Caps Lock ee .... Moderátor. promiň, bylo to kopírované [upravil dne 6/2/14 17:56 od StibTo] [upravil dne 6/2/14 20:46 od Haryk]
    • 8
  14. \"Zloděj vyloupí banku, vezme dva muže jako rukojmí a ptá se prvního: \"Viděl jsi mě jak vykrádám banku? Muž odpoví: \"Ano\". Zloděj jej okamžitě pistolí střelí do hlavy. Potom se ptá druhého muže: \"Tys mě taky viděl jak vykrádám banku? Muž odpoví: \"Já ne, ale moje stará tě viděla a řekla to tchýni!\"
  15. Haryk

    Pejskaři sem :)

    http://www.vermerovice-vermerovice.cz/fotoalbum/nasi-pejsci/ letos mu v červnu bude 14 [upravil dne 2/2/14 21:31 od Haryk]
  16. Haryk

    RZ policejních Superbů

    nepatuju si vlastní značku natož nějaké další, svou RZ mám v mobilu, stratím mobil a stratím auto
  17. Nečtu žádné návody. Zkouším knoflíky tak dlouho, až to vyjde. Nepotřebuji alkohol, abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj! Kdybych byla ptákem, věděla bych zcela přesně koho poseru jako prvního! Nejsem náladová, jsem „emočně flexibilní\". Nemám žádné vady! Jsou to mé speciální efekty! Ženy musejí vypadat jako ŽENY a ne jako otapetované kosti! Odpouštět a zapomínat? To nepůjde, nejsem ani Ježíš, ani \"majitelka\" Alzheimera. My ženy jsme andělé a pokud nám někdo odlomí křídla, letíme dál - na koštěti! umíme si totiž poradit. Na mém náhrobku bude nápis: \"Co čumíš tak blbě? To víš, že bych raději ležela na pláži!\" Ano,to jsme MY ŽENY, jsme jedinečné!
  18. Haryk

    Elektromobily

    Ve stodole se našlo nejstarší auto navržené Porschem, jezdilo na elektřinu v roce 1889!!!!!! http://www.novinky.cz/auto/325941-ve-stodole-se-naslo-nejstarsi-auto-navrzene-porschem-jezdilo-na-elektrinu.html na kratší cesty by se docela hodil elmobil, jen ta cena
  19. má někdo ten infra teploměr? jak měří? nabiječku mám a ještě nevyskoušenou [upravil dne 27/1/14 21:32 od Haryk]
  20. NAJDI SI SVOJE RODNÉ MĚSTO, BUDEŠ SE KOUKAT JAK DŘÍV VYPADALO http://www.ak-ansichtskarten.de/ak/93-Postcards-World/9029-Czech-Republic/ [upravil dne 28/1/14 12:36 od StibTo]
    • 7
  21. to je jak u nás na Lipně
  22. Byl řidičem z povolání. Zničilo ho půl dioptrie http://www.novinky.cz/krimi/325679-byl-ridicem-z-povolani-znicilo-ho-pul-dioptrie.html toto se může stát snad jen u nás,ale na druhou stranu ,,pak že nejsme právní stát\"
  23. Haryk

    dotaz na domkaře s hafanem venku.

    ponožky jsou na prd, při návratu promastit tlapky, nejlépe domácím sádlem
  24. tady je taky něco, jak otvírat kapotu
×
×
  • Vytvořit...