Nečtu žádné návody. Zkouším knoflíky tak dlouho, až to vyjde.
Nepotřebuji alkohol, abych se ztrapnila. To zvládnu i bez něj!
Kdybych byla ptákem, věděla bych zcela přesně koho poseru jako prvního!
Nejsem náladová, jsem „emočně flexibilní\".
Nemám žádné vady! Jsou to mé speciální efekty!
Ženy musejí vypadat jako ŽENY a ne jako otapetované kosti!
Odpouštět a zapomínat?
To nepůjde, nejsem ani Ježíš, ani \"majitelka\" Alzheimera.
My ženy jsme andělé a pokud nám někdo odlomí křídla, letíme dál - na koštěti! umíme si totiž poradit.
Na mém náhrobku bude nápis: \"Co čumíš tak blbě? To víš, že bych raději ležela na pláži!\"
Ano,to jsme MY ŽENY, jsme jedinečné!