Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Říct či neříct

    Se ženou jsme spolu už 31 let a bez nevěry,věřte-nevěřte,za ženušku nemluvím.ale věřím ji!!!!!!!! také říká ,,kdo je bez viny hoď po mě kamenem\"
  2. Haryk

    topení 806

    termostat ne,jelikož teplota je v normě,bude to s nejvědší pravděpodobností ucpané topení,u Favorita jsem ho taky proplachoval,jenže tam je jinej přístup hledej ,už tady toho bylo dost na toto téma
    • 19
  3. jestli-že je filtr dobrej tak myš nemůže být uvnitř [upravil dne 18/12/10 21:20 Haryk] [upravil dne 18/12/10 21:25 Haryk]
    • 18
  4. Haryk

    co je to za auto?

    ygnor206 : tady asi mluví závist
    • 27
  5. Haryk

    co je to za auto?

    co admini -domácí polovička ,jen co to přijde:D jinak pěkný ,,autíčka\"
    • 27
  6. Haryk

    Pozor senioři

    jo a eště na auto značku, hlavu s klouboukem nebo čepicí,že řídí sváteční jezdec a maximálka 40km
  7. Haryk

    bliká výstraha

    golias ,taky mě to tak připadá -6 a nic -10 bliká jak o život
    • 9
  8. Haryk

    bliká výstraha

    díky,jaksi jsem na to zapoměl a přitom jsem už čet -chybička se vloudila [upravil dne 18/12/10 12:47 Haryk]
    • 9
  9. teď když je zima tak při prvním startování se sepne výstražné blikání, při dalším nastartování už to neudělá, dělá to taky někomu a je to normální
    • 9
  10. včera večer -13,5 ráno -8,5 a teď -8,4 a přes den pěknej vítr
  11. Haryk

    zlatej LEV

    http://www.novinky.cz/ekonomika/219937-volkswagen-stahuje-pres-400-tisic-aut-mohou-zacit-horet.html a to furt,že němci jsou dobrý i leší
  12. http://www.novinky.cz/auto/219799-kurzy-bezpecne-jizdy-vam-napovi-jak-ridit-lepe.html docela dobrý [upravil dne 16/12/10 20:28 Haryk]
  13. vánoční dárek je doma -díky,milé překvápko
  14. musím oponovat-proč když jedu a začnou se mlžit okna -6 ,zapnu klimu a okýnka se hned odmlží
    • 34
  15. Haryk

    seřízení ručky

    tak dneska jsem skoro dotahal ,při nastupování jsem si ušláp čuček,skusím to přilepit vteřiňákem
    • 39
  16. určitě ANO i když jsem zatím žádné výhody zatím nevyužil
  17. Haryk

    zhavici svicky kde jsou

    vrchem nebo spodem? -radši ze předu !!!
    • 94
  18. Haryk

    čím topíte-petkama?

    u nás truhlář pálí vesele zbytky lamino desek a to je pošušňáníčko, och ta vůně :bacha:bacha
    • 25
  19. http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=681835 já plynem
    • 25
  20. Haryk

    Nechcete štěně?

    jsou krásný a bude to něco většího, podle pacek
    • 7
  21. http://auto.ihned.cz/c1-48467530-benzin-i-nafta-skokove-zdrazi-promitne-se-to-do-cen-dopravy-a-nasledne-i-zbozi sice ňa to seje,ale pěšky chodit nebudu,spíš omezím malinko ježdění
    • 36
  22. vánoce jsou super,pokaždé koupím nějakou blbost,letos manželce HELIKOPTÉRU na ovládání, už se těším jak malej kluk
    • 25
  23. proto jsou tam ty svíčky:D
    • 6
  24. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    krásně nám to popsal :myslim
  25. Haryk

    nově STK

    http://www.sdruzeni-sova.cz/clanek/ct24prisnejsi-technicka-kontrola-346 zas na nás chystaj bič
×
×
  • Vytvořit...