přijde chlap k doktorovi a stěžuje si, doktore řeže mě to od paty přes rozkrok až do ramene, dostane prášky a za týden to samé,řeže mě to od paty přes rozkrok až do ramene,doktor mu dal silnější prášky a má přijít za týden, nic nepomohlo a doktor mu říká: ,,tak jedině uříznout přirození\"
chlap souhlasí a je po bolesti,
pak si zajde ke krejčímu pro nové kalhoty a krejčí se ptá ve které nohavici má vercajk, chlap na to ,je to jedno,
krejčí: ,,no to není, když mate blbě ušité kalhoty ,tak vás to řeže od paty přes rozkrok až do ramene\"!!!!