Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Striebroooo!!!

    :papa:papa:papa
  2. Haryk

    Striebroooo!!!

    ježiši málem jsem spolknul ve vaně retko při tom třetím gólu ale snad kluci zvládnou !!!!!!!!!!! [upravil dne 17/5/12 22:26 od Haryk]
  3. Haryk

    Striebroooo!!!

    koukejte fandit,musím od telky
  4. Haryk

    Striebroooo!!!

    a je tam 3:1:papa:papa:papa
  5. Haryk

    Striebroooo!!!

    ani prd ČT 4 [upravil dne 17/5/12 20:48 od Haryk]
  6. Haryk

    David Ráth - Vsadíme si ?

    každýmu co jeho jest, a na každýho jednou dojde, i když dýl, ale přece
    • 12
  7. Haryk

    Striebroooo!!!

    no česi prohrávají 1:1 2:1 vedem :super:super [upravil dne 17/5/12 20:35 od Haryk] [upravil dne 17/5/12 20:45 od Haryk]
  8. Haryk

    Koupím sedačku- nabídněte

    za 5 tojde, mě ji nabízely ve vrakáči za 20 před 4 roky
    • 7
  9. Haryk

    Striebroooo!!!

    doufám,že finále bude česko-slovensko jinak slováci :super:super
  10. Haryk

    prepis auta

    taky jeden dotaz, musí bejt evidenčka když je přepis v okrese? budu přepisovat na zeťáka BMWéčko
    • 11
  11. Haryk

    BAZOŠ- NÁKUP -PRODEJ

    čepičky na ventilky Pežot http://sz.aukro.cz/cepicky-na-ventilky-opel-peugeot-renault-a-dalsi-i2347073499.html
  12. no co co ,invalidní prodejce
  13. dobře mu tak
    • 8
  14. tak tole by měla vysílat NOVA na TN,a ne pořád vraždy apod., pouštěl jsem to celé rodině :super:super:super
    • 17
  15. uprostřed kruháku postavit kapličku, jako je vidět ve starých dokumentech
    • 32
  16. :super:super:D:D
    • 17
  17. včera ráno -1, dnes ráno +6, přes den nic moc 12° brrrrrrrr
  18. Haryk

    Samovolne spušteni alarmu

    máš tam pavouka
    • 24
  19. osobně strakiho007 neznám, ale pochybuji když by někdo nebyl spokojen s jeho prací, že by to sem nenapsal, zatím jen a jen samá chvála, nějak mě to smrdí, asi závist či co [upravil dne 13/5/12 20:45 od Haryk]
  20. přijde chlap k doktorovi a stěžuje si, doktore řeže mě to od paty přes rozkrok až do ramene, dostane prášky a za týden to samé,řeže mě to od paty přes rozkrok až do ramene,doktor mu dal silnější prášky a má přijít za týden, nic nepomohlo a doktor mu říká: ,,tak jedině uříznout přirození\" chlap souhlasí a je po bolesti, pak si zajde ke krejčímu pro nové kalhoty a krejčí se ptá ve které nohavici má vercajk, chlap na to ,je to jedno, krejčí: ,,no to není, když mate blbě ušité kalhoty ,tak vás to řeže od paty přes rozkrok až do ramene\"!!!!
  21. proč májí cigáni tolik dětí ?? protože ponožky jsou propustné
  22. Haryk

    další minihádanka od Pe.Tra

    Šalda: :super:super je to klíč
    • 31
  23. šla mě taky blbě, namazal jsem ji olejem a šla jak po másle
    • 24
  24. Haryk

    co je to

    minimaxa :Kurvítka jsou prostě všude kolem nás. a ku..y taky
    • 13
×
×
  • Vytvořit...