řešíte, FAP- ANO / NE, a co čoudící komíny ,ve kterých dnes zase mizí nekvalitní uhlí, petky a jiný sajrajt, jsou snad 100x horší jak auta bez FAPu, o tomhle se nechá psát a diskutovat do nekonečna
PS. aditivum pro FAP taky není nic ekologického
[upravil dne 14/6/12 13:01 od Haryk]