Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Kto tu menil zadné brzdy?

    něco najdeš tady
    • 13
  2. taky jsem se ptal známeho na rozvody-12 litrů, zavolal jsem do jednoho servisu a ejhle 6,5 litru
    • 24
  3. Haryk

    Rekord je náš!!!

    paráda :super:super (clap)
    • 9
  4. Haryk

    Úprava P 807 na cestování

    • 25
  5. na slovači ji jeblo a knám to dojde taky
    • 35
  6. čest jeho památce určitě si už vybral a pořádně ,,zaučil\" nějakého zajíce
    • 22
  7. Haryk

    Další výchovná poradna předsedy

    punkac , Medvěd plnej souhlas ,taky jsem jich ve škole a od jiných rodičů pár vyfasoval a nejen já, a dneska na ty časy vzpomínáme s úsměvem
  8. Haryk

    Další výchovná poradna předsedy

    rodič 8letého-sundám pásek a ručně mu to vysvětlím 5letého-dám ho na karate jinak dnešní děcka ve škole si dovolí na učitele,rodiče na ně nemají čas a když něco provedou, tak maminka i tatínek jdou do školy sprdnout učitele ,,to náš mladej ne to oni\" někdy i rodiče
  9. :super:super perfektní návod díky
    • 32
  10. u nás kdysi byl policajt ,,SNB\" a ten kdo nesvítil, tak mu vypustil kolo a ventilky zahodil, kéž by to šlo dnes
    • 60
  11. Haryk

    Ropák 306 Nová fotečka :)

    :super:super tady přesně platí: Kdo si hraje nezlobí , jinak máš mou poklonu
    • 49
  12. Haryk

    Kdo si hraje nezlobí

    opraveno
    • 28
  13. Haryk

    Kdo si hraje nezlobí

    http://www.vermerovice-vermerovice.cz/fotoalbum/zetor-pro-vnuka-kdo-si-hraje-nezlobi/ [upravil dne 25/6/12 21:37 od Haryk]
    • 28
  14. po Favoušu jsem přivez Lagunu a synáček prohlásil ,,takovou šunku\"
  15. Haryk

    Kdo si hraje nezlobí

    na hraní , dyt to píše :Kdo si hraje nezlobí
    • 28
  16. nyní +24,5 max 27,6 celý den sluníčko
  17. Haryk

    hlásí nepřipoutání

    poutám se vždy a všude, pípání neřeším-nepípá- páč sem uvázanej
    • 23
  18. Haryk

    Demaskujte ho

    já to nevěděl
    • 22
  19. Haryk

    Přišel sem o auto

    no jo, ale co stím naděláš, která pojiš. ti dá těch 20táců navrch
    • 66
  20. Haryk

    Přišel sem o auto

    dcera měla kdysi taky totálku a pojištovna ji dala bazarovou cenu za kterou se to samé auto nechalo sehnat jinek přeji ktomu ,že se Vám nic nestalo
    • 66
  21. Haryk

    ČEZ - pozor na výpočty za el.

    kuci pěkně jste se rozepsali, ale pořád nevím ty ceny za 1kWh a kubík plynu
    • 21
  22. Haryk

    Co vy na to?

    řešíte, FAP- ANO / NE, a co čoudící komíny ,ve kterých dnes zase mizí nekvalitní uhlí, petky a jiný sajrajt, jsou snad 100x horší jak auta bez FAPu, o tomhle se nechá psát a diskutovat do nekonečna PS. aditivum pro FAP taky není nic ekologického [upravil dne 14/6/12 13:01 od Haryk]
    • 71
  23. šikovnej
    • 9
  24. Haryk

    ČEZ - pozor na výpočty za el.

    kolik vlastně stojí 1kWh VT a kolik 1kWh Nt a ještě plyn za kubík dnes jsem dostal vyúčtování a prase aby se vtom vyznalo
    • 21
×
×
  • Vytvořit...