Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    zapsani kol do TP

    jj možná se doptají ještě na přesné označení motorů.. ale to už 100% nevím..
  2. wojtěch

    zapsani kol do TP

    musí tam být i přesná motorizace.. po mě chtěli třeba i KB list kde to bylo ještě upřesněno.. ten mi ronal taky vydal..
  3. wojtěch

    polsky autosuciastky obchod

    kde v tom bielsku to je v Jasienici jsem byl tam to je masakr :-D pak ještě ty další dědiny kolem taky ale do Bielska jsem úplně nedojel..
  4. wojtěch

    polsky autosuciastky obchod

    juve tou bielsko b. myslíš vesnici Jasenice? tam seženete taky skoro vše..
  5. Jsou tam i drazby za levneji :P:P
  6. U 307 se to da dat do tapecu....
  7. wojtěch

    Zapojení led logo

    od stropního světla zase tak složité to natáhnout není taky jsem to tahal nejhorší je průchodka do dveří......
  8. wojtěch

    přední znak peugeot

    chtěl jsem změřit a porovnat ještě 306 ale zapomněl jsem a mamka už s ní odjela..
  9. a zrcátka výhřev se zapíná s rozmražovaním zadního okna
  10. wojtěch

    přední znak peugeot

    307 a 406 face rozmer lva 9x9cm 406 ma vetsi krapet akorat ten ramecek kolem ale lev je stejny
  11. on spíš má asi špatné tlačítko přímo na desce. jde to přepájet taky jsem to dělal... ale raději si kup nové to tlačítko když už to budeš pájet...
    • 9
  12. wojtěch

    Mrtvé rádio RD3

    rádio můžeš odpojit u tohoto už nepotřebuješ kod, radio je sparovano přes diagnostiku s autem.. prohlídni to rádio ty cesty jestli tam je něco spáleno mohl jsi odrovnat něco v rádiu... edit ještě je pojistka vzadu na rádiu [upravil dne 28/12/12 14:53 od wojtěch]
    • 6
  13. ano RD3 umí jenom 9 složek více ne takže 9x99 písniček trochu mimo nezkoušeli jste někdo rozchodit flac soubory u některých xcarlinku píšou že to jde (na jinych forech) ale můj to nebere
    • 8
  14. máš to zformátované na fat?
    • 8
  15. wojtěch

    Jaké bodovky aby neodcházeli

    co máš za patici?
    • 54
  16. wojtěch

    Servisny Manual 2.0HDi

    taky prosím o SZ s SB 11/2012 díky
  17. wojtěch

    Mechanik - elektrikář?

    pojistky jsi kontroloval??
    • 88
  18. wojtěch

    tablet

    nejspíš nebude zjišťoval jsem to před několika měsíci a nepovedlo se...
    • 22
  19. wojtěch

    Mechanik - elektrikář?

    nemám origo dia ale čínu..... opravdu vem tu nabídku od oldy doma to dokupy nedáš...
    • 88
  20. wojtěch

    tablet

    http://goclever.com/cz/cz/goclever_tab_r75#specification tady zase je napsáno že nemá. u těchhle čínských tabletů je problém sehnat tablet s bluetooth.
    • 22
  21. wojtěch

    tablet

    tak tam to asi nerozchodíš nemá to ani GPS ani bluetooth takže jedině zkusit přes USB nějaký GPs modul ale tomu moc nevěřím
    • 22
  22. měřil jsi kolik voltu má baterka? když má myslím pod 10V tak ti to neprotočí..
  23. wojtěch

    LED pásky-sytě oranžová

    ChouLu a máš 5050 nebo 3528 ?
    • 14
  24. wojtěch

    LED pásky-sytě oranžová

    akorát jsem objednával toto jako oranžovou ale úplně to asi není http://image.pushauction.com/ViewPicture.aspx?Key=2a258c9c-28fa-419d-87d1-5f15ab39b21d_83d87afa-6ce2-45c4-ac53-24f9b9b56a3f
    • 14
  25. wojtěch

    přední znak peugeot

    http://www.forum307.com/viewtopic.php?t=41915&postdays=0&postorder=asc&start=90 tu to je cca
×
×
  • Vytvořit...