Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Vymena packy radia P206

    nedá je to pro mux verzi a ovládá hlasitost přepínání stanic posun písniček na cd a přepínání rádia na CD a CD měniče
    • 7
  2. wojtěch

    vyhřívaní sedaček

    je tam časové relé... pod sedačkou (které mi nefunguje)
    • 61
  3. wojtěch

    vyhřívaní sedaček

    já mám vyhřívání sedadel a mám pouze tlačítko na zapnutí a vypnutí žádnou regulaci.. ale ty máš novější auto tak už to možná bude jinak..
    • 61
  4. a když je mokrá tráva tak se blbě mulčuje..skoro to nejde..
    • 9
  5. wojtěch

    P 206 zadní křídlo na Aukru ?

    mam z aukra na 307mě a je to v pohodě zatím... akorát jedna strana trošku neseděla se musela přibrousit (ale není to od toho poláka) ale taky stála 1000kč kdo a kde ti to děla?l známy sháni na S-maxe a nikdo ho nevyrábí..
    • 13
  6. wojtěch

    polske aukcie

    paypal používám asi 2 roky už hlavně ebay a hongkong a právě že poláky jsem s paypal moc neviděl na allegru.. tak jedině ten doporučený dopis....
    • 14
  7. wojtěch

    polske aukcie

    můžeš mi prosím napsat jak?? nikde na paypal jsem to nenašel tuto možnost.
    • 14
  8. wojtěch

    polske aukcie

    na allegro ale není paypal ne??
    • 14
  9. wojtěch

    polske aukcie

    jak to platíš??? většinou chtějí převodem a převod do polska je min 250kč
    • 14
  10. wojtěch

    Snehove retaze, budu stacit ?

    já jsem ve čtvrtek objednal tyto http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=44571 taky jako nouzovku na hory jak jezdím... snad je nebudu muset použít a pokud jo tak se neroztrhnou a neudělají víc škody jak užitku..
    • 12
  11. ty koberečky jsou od firmy vopi.cz?
  12. wojtěch

    Gude pneumaticky utahovak.

    je k tomu potřeba dost výkonný kompresor před měsícem jsem taky koupil ale jinou značku a zatím doma nepoužit kompresory to neutáhnou. u známého orlík bez problému...
  13. wojtěch

    potrebujem radu 307cc

    přes zadní okno vypadá že nemá ani velký displej..
    • 9
  14. taky mi to dělalo, čištění nepomohlo když jsem to ovládal přímo na tišťáku vše ok byly asi vychozené ty plasty takže výměna ovladačů
    • 13
  15. wojtěch

    Tuning svetla

    takže vidím že v tom nejsem sám....
    • 50
  16. wojtěch

    Tuning svetla

    já za ty moje dával 6500kč i s motorkama, motorky z origo světel tam nedostaneš 100% je to úplně jinak řešené
    • 50
  17. wojtěch

    Tuning svetla

    zjisti jestli mají motorky na nastavování světel a jestli se dají i manuálně jak je to u origo světel. já mam jenom ty motorky tak nevím jak s tím projdu stk nebudou se dát seřídit manualně..
    • 50
  18. wojtěch

    Tuning svetla

    jaká to je značka pošli odkaz.. vypadají jako ty moje akorát já mam černé a ty nedoporučuji brát..
    • 50
  19. Pěkného auta si člověk všimne..
  20. Včera večer jsem vás potkal za Klimkovicema pod dálnici jste tam přistavovali, v té tmě bylo vidět hlavně to zelené M naboku :-D
  21. wojtěch

    stk a vzpěry

    Ferari F430 scuderia 0:15
    • 22
  22. wojtěch

    307 2,0HDi

    není pod zadní sedačkou??
    • 11
  23. jj displej nemám já se ptal jenom ze zvědavosti...
    • 25
  24. jde dodělat origo couvací senzor i na can-van. sběrnici ??
    • 25
  25. wojtěch

    tažne zařizeni

    to by musel mít i když by nepřesahoval 3500kg ?? když je vozík brzděný...ne??
×
×
  • Vytvořit...