mam z aukra na 307mě a je to v pohodě zatím... akorát jedna strana trošku neseděla se musela přibrousit (ale není to od toho poláka) ale taky stála 1000kč
kdo a kde ti to děla?l známy sháni na S-maxe a nikdo ho nevyrábí..
já jsem ve čtvrtek objednal tyto http://www.cztuning.cz/index.php?action=detail&back=view&zboid=44571
taky jako nouzovku na hory jak jezdím... snad je nebudu muset použít a pokud jo tak se neroztrhnou a neudělají víc škody jak užitku..
je k tomu potřeba dost výkonný kompresor před měsícem jsem taky koupil ale jinou značku a zatím doma nepoužit kompresory to neutáhnou. u známého orlík bez problému...
zjisti jestli mají motorky na nastavování světel a jestli se dají i manuálně jak je to u origo světel. já mam jenom ty motorky tak nevím jak s tím projdu stk nebudou se dát seřídit manualně..