Tak si to tedy shrneme:
Toto téma se přímo jmenuje VOLNOBĚŽKA ALTERNÁTORU. V prvním příspěvku se tazatel ptá, jak tuto volnoběžku demontovat. Je tedy zcela jednoznačné, že se toto téma týká právě volnoběžky a její demontáže, neptá se na to, jestli jí tam má nebo nemá, píše, že ji MÁ, a ptá se, jak ji sundat.
Na to mu dotyčný - poté, co mu více z nás napsalo, jak se demontuje - píše, že nic takového jako volnoběžku alternátor nemá. Cituji:
\"Ahoj.
to Čapek:
Môžeš vložiť foto tej voľnobežky? Alternátor totiž žiadnu voľnobežku nemá.
Peter\"
Podotýkám - neptá se, ale tvrdí, že alternátor žádnou volnoběžku nemá. Přesto, že se tazatel ptal, jak ji sundat, přesto, že tu samou blbost plácal už do jiného tématu, kde mu to vyvrátilo více lidí. S dovolením z toho tématu ocituji:
Poté, co mu více lidí vysvětlí, že volnoběžka alternátoru existuje, a dají i obrázek, přesto plácá dál:
Upozorňuji především na tu poslední větu - \"Remenica alternátora je vždy pevne spojená (bez pretáčania sa) s rotorom alternátora.
Je na tom ještě co řešit? Dotyčný přes to, že se lidé ptali na jednoznačnou a konkrétní věc - tu volnoběžku - tvrdí, že nic takového neexistuje, přes to, že mu více lidí opakovaně potvrdilo, že existuje. Divíte se té reakci? Pokud by se normálně zeptal, místo zabedněného opakování evidentního nesmyslu, k takovéhle reakci by opravdu nebyl sebemenší důvod.
Jako obrovská ironie pak působí to, jak píše na závěr, co musí být splněno, aby byla rada účinná. Aby byla nějaká rada účinná, je třeba především, aby ji psal někdo, kdo o tom něco ví, a ne někdo, kdo o tom neví ani zbla a omílá nesmysly.
No a na závěr pak ani nepřekvapí ani to, jaký je srab, když ani nedokáže přiznat svou chybu a neznalost, že neměl ani tušení, že něco jako volnoběžka na altíku existuje, a místo toho sem matlá jakýsi důkaz, že existuje i pevná řemenice (na což se tu nikdo neptal). Nehledě na to, že ten zdroj v době online přístupu do Peugeotího ServiceBoxu působí trochu směšně. Na té neznalosti by samo o sobě nebylo nic špatného, nikdo učený z nebe nespadl, ale takováhle zabedněnost a neschopnost přiznat chybu, a ještě trapné pokusy o otáčení toho proti ostatním jsou opravdu velmi směšné.
Nic víc k tomu nemám, myslím, že tím bylo řečeno vše. Členům Clubu pak přeji, aby na jejich dotazy odpovídali především ti, kteří jsou v obraze, vědí o čem mluví, a neustále na sobě pracují a vzdělávají se. Naštěstí je tu už dnes takových lidí hodně, ale jak je vidět, ani to občas nestačí
P.S. pokud by měl někdo děsný pocit, že by to chtěl slyšet z očí do očí, nemám s tím sebemenší problém, jak tu jistě spousta lidí ví, stačí mě navštívit.