Když si vzpomenu s focením, tak klidně.
To předchozí zničené mě se*e, ale můžu si za to sám, už to bylo v podstatě hotové, měl jsem to na drátech v autě a nandaval jsem kryt. Nechtělo se mi to už odpojovat a nandaval jsem ho za provozu, prostě blbost, no. Samozřejmě se mi s ním podařilo někde škrtnout. Sranda byla, že rádio se vzpamatovalo a hrálo dál, až do doby, kdy jsme vyměnili něco jiného v autě. V tu chvíli přestalo komunikovat, a konec - zapnout lze pouze diagnostikou, ale dál s diagnostikou už nekomunikuje, nejde nastavit.