Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    těsnění pod hlavou 205 1.8D

    Cena samotného těsnění je v porovnání s cenou všeho okolo směšná. Pokud to chceš dál pro sebe, dejme tomu, pokud je ti jen líto a máš jiné auto, tak to prostě vyhoď, každé auto jednou dojezdí. Cena solidní opravy převýší hodnotu auta každopádně.
  2. oddie

    Roztlacanie auta / 306

    I když tu spojku budete pouštět pomalu, stejně do toho v jednom okamžiku dá ráz. Nicméně pokud se baterka vybila tím, že se předtím zkoušelo neúspěšně startovat, riziko je menší, už je ten motor rozhýbaný. Pokud si necháte svítit světla a baterka se vybije kvůli tomu, startér s tím ani neotočí a budete to roztlačovat, riziko je podstatně větší. Pokud to uděláte u dieselu v -20, ta šance už je hodně slušná. Jinak je důležité, aby na baterce bylo ještě dostatečné napětí na funkci ŘJ, jinak roztlačíte leda prd.
  3. SA je z Plzně v Praze za chvíli a za pár šupů. Kdo chce radši sedět doma na pr*eli a fňukat, že mu nikdo nestrčí práci až pod nos, kór v dnešní době, jeho boj.
  4. Dolil litřík oleje???
  5. oddie

    Na běžky v Praze

    Lyže jsou jen combi, ale vypadá to, že sníh asi ještě chvilku vydrží, tak asi půjdu koupit ty bruslařské, už by mohly být i výprodeje
  6. oddie

    306tka Hrozne štartuje.

  7. oddie

    Dotaz ohledně výměny rozvodů.

    Ty si je budeš měnit sám?
  8. oddie

    Na běžky v Praze

    Foceno mobilem, omluvte proto prosím kvalitu, zrcadlovku se mi na běžky fakt tahat nechce, i když některé ty scenérie by za to stály...
  9. oddie

    Na běžky v Praze

    Slunce zapadá rychle, na večerní ježdění to bohužel moc není. Ale i tak super. Ty stopy ve sněhu jsou vyjeté ode mě, nikdo jiný tam nebyl, prostě taková soukromá pláň...
  10. oddie

    Na běžky v Praze

    Vesničko má středisková Nenechte se mýlit, i tohle je Praha.
  11. Letošní zima je obzvláště vyvedená, ani není třeba jezdit na hory. Stačí se sebrat a vyrazit, a přitom zůstat v Praze Nádherně zasněžená pláň, původně napadlých 30cm sněhu přemrzlo a udělalo krásný firn, na něj napadly 3cm prašanu, na bruslařský styl ideální. K tomu takovéhle sluníčko, co víc si jen přát.
  12. oddie

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Focus a Mondeo je rozdíl třídy. Nechápu, jak tohle může někdo nechápat.
  13. oddie

    Krkonoše a týrání auta

    Já jedu zítra, busem a vláčkem. Studenej motor je mi tak leda u pr..., a Poláků v místech kam jedu taky moc nebude, protože tam není parkoviště a buřťáci se tam nevyhrabou. Není nad to si dobře vybrat
  14. oddie

    306tka Hrozne štartuje.

    Padání nafty vyloučíš snadno, před startováním ručně napumpuj a uvidíš.
  15. Ne, to mám akorát malý stůl...
  16. Prastarý a trapný.
  17. oddie

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Celej žhavej bych si místo 406 kupoval Focuse. To by to muselo být Mondeo, a ne Focus, porovnávat auta různých tříd je mimo mísu.
  18. Zatím to vypadá takhle:
  19. oddie

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Jestli je to 80kW verze, tak nemá FAP. 80kW je RHZ, kdežto FAP má motor RHS s 79kW.
  20. Za to zas ty rádia nestojej.
  21. oddie

    Kupa auta, mozno som sa zblaznil

    Za necelý rok nájezd přes 30tis km, kdy bylo uvedení do provozu? Jestli je to skoro celý rok nebo jen pár měsíců... Podívat se v motorovém prostoru, jestli tam někdo někde nezapomněl nálepku od výměny oleje nebo dokonce rozvodů. Nic víc nenaděláš. Nicméně půl mega to asi najeto nemá, a jestli je to stočené, tak do 100tis, což není žádná tragédie. Jestli je nebo není poznáš, až se budou dělat rozvody - jestli už je někdo dělal nebo ne. Edit - aha, rozvody už udělané jsou, nevšiml jsem si. [upravil dne 1/25/10 oddie]
  22. Jak to přesně vypadá? Zkus to vyfotit. Já jsem třeba kolena řešil trubkou - rovné napojení hadice, pak koleno trubka, napojení zase hadicí. měděná trubka se ohne snadno.
  23. Já už jsem ten datasheet prohlédl, je tam 5 vstupů, bude se to muset zkusit signálovou zkoušečkou, přepnout na AM a oťukat ty vstupy. Nic těžkého, jen se k tomu dostat, rádio je rozebrané doma na stole a auto je v garáži.
  24. oddie

    spojka hdi po 80 tis.???

    Já jsem měnil spojku v reálných 270tis km. Lamela byla také sjetá jen nepatrně. Těžko říct, co se tomu nezdá, chyba tam podle mě snad ani udělat nejde. Já jsem měnil i setrvák, tak uvidíme.
    • 6
  25. Když si vzpomenu s focením, tak klidně. To předchozí zničené mě se*e, ale můžu si za to sám, už to bylo v podstatě hotové, měl jsem to na drátech v autě a nandaval jsem kryt. Nechtělo se mi to už odpojovat a nandaval jsem ho za provozu, prostě blbost, no. Samozřejmě se mi s ním podařilo někde škrtnout. Sranda byla, že rádio se vzpamatovalo a hrálo dál, až do doby, kdy jsme vyměnili něco jiného v autě. V tu chvíli přestalo komunikovat, a konec - zapnout lze pouze diagnostikou, ale dál s diagnostikou už nekomunikuje, nejde nastavit.
×
×
  • Vytvořit...