No, nedostali pokud usouděj, že v tom sklepě máš něco tak zajímavýho, že to fakt stojí za námahu, prokoušou i beton
Jo a s tou kočkou, to není nic zvláštního, kočky se potkanů bojej. Potkani ji sice nelověj, ale ona je taky ne, je jich přesila a jsou dobře organizovaní, pomstili by se. Kočka ho tak nesežere ani chcíplýho, to by docela riskovala, naopak potkani chcíplou kočku sežerou klidně, oni jsou takoví uklízeči.
A ještě jeden edit - krysy u nás prakticky nejsou, potkani jsou agresivnější a vyhnali je
[upravil dne 4/8/10 oddie]