Moderátoři jsou jen lidé, a jako takoví vždy budou rozhodovat do určité míry subjektivně, ať již budou pravidla sebepřesnější. Všechno přesně popsat prostě nejde, a vždy se bude to posuzování trochu lišit. Komu se to nelíbí, ať si.... a mimochodem, na moderátory tu byl konkurs, nejsou to žádní vyvolení, mohli jste jimi klidně být taky - jenže to je opět o tom, že to znamená nějakou práci, že.
A jen tak mimochodem buďte rádi že nejsem moderátor já, řádil bych jak černá ruka