Řádek na displeji nesvítí, a je mi to popravdě celkem fuk, když je to tenhle, tam žádné zásadní údaje nejsou.
Tohle samozřejmě není dlouhodobá spotřeba. Je to průměr zhruba od Březiněvse, a foceno je to v Klech, když jsem jel k PP205. Tzn. asi 20 km? Tak nějak... Nebyl to ani úmysl z toho dělat nějakou economy run, prostě jsem jen ve Zdibech tankoval plnou a pak vynuloval PP, na kterém bylo celozimní převážně pražské hopsání s průměrem 6,5. V Březiněvsi jsem chytl courající se autobus a protože jsem jel moc brzo, ani se mi ho nechtělo předjíždět a coural jsem se za ním těch jeho cca 80. Když jsem míjel Neratovice a na displeji bylo 3,0, vzpomněl jsem si na to, co sem tehdy dával Mašinka a napadlo mě, že to taky vyfotím. Toť vše... Je to v podstatě jen srovnání toho, co ten třílitr ujel s průměrem 6,0, ten výsledek se dal čekat.
Pro zajímavost jsem jel i zpátky (už ne přes Březiněves, ale z Líbeznice rovnou na Zdiby) a pak křížem přes celou Prahu, a po dojezdu mám na displeji průměr 4,3. Průměr 5 se po jednotřídkách jezdí běžně, v kombinaci s dálnicí do 6. Dovolená ve Francii (3,5tis km) skončila průměrem 5,2 na displeji a 5,5 podle tankování.