Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    silentbloky na zadku

    Sasic, cenu si nepamatuju, v garáži se to udělat dá celkem v pohodě, jen je třeba auto zvednout na kozy či špalky a nápravu dost popustit dolů.
    • 9
  2. Zlatý osmiventilový 2,0HDI RHZ ve 406, jen co je pravda... Tam nikdo nechce holý motor ani za blbý 3tis, protože prostě nepadaj.
    • 26
  3. Slabý sice není, ale povedený rozhodně taky ne.
    • 26
  4. oddie

    Řazení

    Má to řazení lankama, aspoň se nemrcá řadička od toho, jak se přenášej vibrace z agregátu Lanka jdou vyměnit, stejně jako jde vyměnit ten celek, skoro jednodušejc než když je tam táhlo.
    • 10
  5. A hele, to je zítra. Zkusím si vyhradit čas.
    • 20
  6. oddie

    tak to vyhral Slovak :-)

    Jeden takovej závod se na tom autě prd projeví, spousta lidí rasí auta denně mnohem horším způsobem.
    • 21
  7. oddie

    STK za pár dnů

    Ten airbag je problém.
    • 25
  8. oddie

    tak to vyhral Slovak :-)

    Pche, to mám skoro taky
    • 21
  9. oddie

    Ako povolit srob remenice?

    Vzduchovou pistolí, nebo jiným rázovým nástrojem. Tou aretací by se to naopak dělat nemělo.
  10. Pokud vím, tak minimálně jedna pěkná se tu v inzerci nabízí, sice za dost draho, ale ono je lepší si připlatit za stav než pak lepit opravy.
    • 59
  11. oddie

    Výfuk za 4Kč

    Po shlédnutí vnitřku pár náhradových výfuků jsem dospěl k přesvědčení, že až přijde čas výměny koncáku, půjde tam orig. přímo z Peugeotu. Ono pak se někdo diví, že mám to auto tišší a že mi míň žere, když tam sám má nějakou hrůzu, přitom výfuk to ovlivňuje celkem dost.
    • 20
  12. oddie

    povinné ručení - dluh. jak na to?

    U Wustenrotu mi rušili smlouvy k datu odhlášky v kopii TP, co jsem jim poslal, a to klidně i dva měsíce zpětně. Jinak dost pojišťoven to dělá k datu přijetí oznámení či výpovědi. Nakolik na to mají právo jsem nikdy nezkoumal, tenhle problém jsem nikdy neměl, především proto, že si hlídám, aby mi přišlo potvrzení o ukončení smlouvy a o bezeškodním průběhu. Každopádně je velmi vhodné mít to všechno doložené. Tedy od každého auta mám ofocený TP s odhláškou na nového majitele, a také potvrzení o výpovědi pojištění z pobočky, kde jsem to ukončoval (nebo lístek z pošty v případě zaslání). Pokud do dvou měsíců nedorazí potvrzení o bezeškodním průběhu, okamžitě řeším (urgoval jsem jen jednou).
    • 23
  13. oddie

    Nafta patri do kamen!

    To je užitečný vědět, až zas budu v Německu nebo Rakousku, když je tam nafta levnější než tady...
    • 97
  14. oddie

    Nafta patri do kamen!

    Tam je nějakej čudlík v hrdle, nebo je třeba jen velká trpělivost?
    • 97
  15. oddie

    Nafta patri do kamen!

    Vždyť píšu přes 1000km... Rekordy jsem nezkoušel, ale přes 1200 už se na nádrž jelo. 1400 by se podle mě dalo, pokud se jede volněji.
    • 97
  16. oddie

    Nafta patri do kamen!

    Těch 5,5 je převážně na tempomat po D, F a CH dálnicích - 3/4 cesty. D a F převážně 150, CH 120. A samozřejmě největší výhodou je dojezd přes 1000km na nádrž, což člověk ocení hlavně na D dálnicích bez pump...
  17. oddie

    přepravní služba PPL

    a ke je potom jistota že to dotyčnej pošle???takhle bych si osobně asi nic nekoupil:myslim A kde je jistota, že ti nepošle zabalenou cihlu? Nikde. Mně je to fuk, dělejte jak kdo chcete, já se o dobírce vůbec nebavím, a to se mi od debilů, co si to nevyzvedli vrátila jen 2x. Kdo něco chce, zaplatí předem, nebo ať si jde jinam. Tady nebo na aukru, tam obzvlášť.
  18. oddie

    přepravní služba PPL

    Na dobírku bych neposílal ani prd, natož něco takhle velkýho. Platba předem na účet, odeslání po připsání částky...
  19. oddie

    Nafta patri do kamen!

    Řádek na displeji nesvítí, a je mi to popravdě celkem fuk, když je to tenhle, tam žádné zásadní údaje nejsou. Tohle samozřejmě není dlouhodobá spotřeba. Je to průměr zhruba od Březiněvse, a foceno je to v Klech, když jsem jel k PP205. Tzn. asi 20 km? Tak nějak... Nebyl to ani úmysl z toho dělat nějakou economy run, prostě jsem jen ve Zdibech tankoval plnou a pak vynuloval PP, na kterém bylo celozimní převážně pražské hopsání s průměrem 6,5. V Březiněvsi jsem chytl courající se autobus a protože jsem jel moc brzo, ani se mi ho nechtělo předjíždět a coural jsem se za ním těch jeho cca 80. Když jsem míjel Neratovice a na displeji bylo 3,0, vzpomněl jsem si na to, co sem tehdy dával Mašinka a napadlo mě, že to taky vyfotím. Toť vše... Je to v podstatě jen srovnání toho, co ten třílitr ujel s průměrem 6,0, ten výsledek se dal čekat. Pro zajímavost jsem jel i zpátky (už ne přes Březiněves, ale z Líbeznice rovnou na Zdiby) a pak křížem přes celou Prahu, a po dojezdu mám na displeji průměr 4,3. Průměr 5 se po jednotřídkách jezdí běžně, v kombinaci s dálnicí do 6. Dovolená ve Francii (3,5tis km) skončila průměrem 5,2 na displeji a 5,5 podle tankování.
  20. oddie

    406 2,1DT

    Dílů na HDI je dnes všude mraky za pakatel, a 2,1TD jsou už servané a zprasené. Pokud seženeš pěkný 2,1TD za slušný peníz, proč ne, ale já tomu moc nevěřím, buď jsou drahé, nebo dorvané, nebo obojí najednou. Mmch. ta Xantie z odkazu je totálně mimo mísu, HDI Xantii jsem před rokem mohl mít o 10 levněji.
  21. oddie

    Nafta patri do kamen!

    Vzpomněl jsem si na toto téma, když jsem jel dnes do Mělníka, tak jsem také v Praze vynuloval počítadlo. Mašinka měl Praha - Mělník s třílitrem za průměr 6,0, zde je průměr z té samé trasy a toho samého auta s HDI. Prostě a jednoduše, furt je to cca za půlku, berte režim jaký chcete
  22. oddie

    406 2,1DT

    To je dost naivní názor, zdaleka to neplatí obecně, a zvlášť u 2,1TD ne. v jakem smeru? vzal bys radeji Hdi? diky Dnes už každopádně.
  23. oddie

    406 2,1DT

    To je dost naivní názor, zdaleka to neplatí obecně, a zvlášť u 2,1TD ne.
  24. Nemaj, všechno je to signálový vypínač, ne oddělený. Už jsem koukal na ty známé firmy - GM, GES, PS, FK... Holt tam přijde ještě přepínač, co se dá dělat.
  25. Problém je, že když to takhle vrátíte maskovanejm policajtům, tak to budou mít nahraný a sejmou vás o to hůř...
×
×
  • Vytvořit...