Kdepak, ten je pravej fotka nic moc extra není, ony se potvory sice dají snadno vidět, ale rozumně vyfotit, to už je horší. Do těch parků chodí dost lidí, co řvou a dělaj bordel, takže zvířata přes den většinou zalejzaj do houští. Navečer, když se stmívá, se dají potkat celá stáda, ale to už člověk nic nevyfotí. Ještě jsem chtěl vyfotit nějakého divočáka a dát k tomu popis prasata v Praze, ale ti jsou přes den zalezlí úplně.