Dopadlo to nejlépe, jak mohlo, buď rád. Aspoň máš spoustu věcí pro poučení.
V první řadě ZAPOMEŇ na nějaké myšlenky na možnost návratu! To nefunguje, leda si nabiješ hubu, zvlášť v tomhle případě, kdy to nefungovalo ani předtím. Ne, co bylo bylo, tlustá čára a dívat se jinde. Dělání si nadějí z kamarádství je poměrně častá chyba, a přitom zbytečná.
V druhé řadě si dej pozor na to, co za vztahy vůbec navazuješ. Na vztah opravdu nestačí někoho uhnat, a ani není dobrým základem vztahu situace, kdy trpíš komplexem zachránce a ona je tzv. raněná laň, která potřebuje ve všem pomoct a vodit za ručičku. Tímhle bohužel trpí hodně chlapů a taky na to dojedou, a podle popisu jsi na to dojel i ty. Ne, je třeba si najít partnerku, co to má hlavě srovnané a umí být partnerkou, sama bude něco cítit, ne holku, co má v hlavě zmatek a jen se potřebuje o někoho opřít. Takové budeš zasě dělat jen troubu. Zásadně pozor na holky po rozchodu, co mají \"zlomené srdíčko\", jakmile tohle uslyšíš, utíkej!
A vyhni se situacím \"ona se rozhoduje\". Z toho nikdy nic dobrého nekouká, jakmile se holka takhle \"rozhoduje\", šmahem poslat do pr... a poohlédnout se jinde. Bez pardonu. Stejně tak, jako kdyby sis sám kladl otázku, jestli to má cenu - v okamžiku, kdy už si takovouhle otázku musíš klást, už to zpravidla cenu nemá.
Hodně štěstí a ta ponaučení si z toho odnes, budou se ti hodit.