Poslouchám to na notebooku, takže repráčky naprd, ale když je i na tom slyšet, kdy zpěvák ujede, tak je to fakt průser. Prostě schová se leccos, ale tohle ne. Hall tomu leckdy pomůže, je hodně milosrdný, ale taky ne všemocný, pokud nezpíváš gregoriánský chorál, nemůžeš do toho nacpat dozvuk jak v katedrále.