Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 637
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Převoz psa ze Slovenska do ČR

    Fretku strčíš za košili a nikdo ji nenajde, ne?
    • 7
  2. oddie

    Přístup internetovýho obchodu

    Bodejď, co votravujete s takovejma čudlama, koukejte objednávat drahý věci Tohle by stálo za to rozmáznout na více místech, minimálně na tu heureku atd.
    • 38
  3. oddie

    LIDI - Sobci

    Co doporučuješ za pepřák, když je máte vyzkoušené a osvědčené?
    • 47
  4. oddie

    rušička mob. tel.

    Demence.
    • 29
  5. oddie

    test 406 3,0V6

    Pokud tam někdo domatlal budíky z angličana, tak to asi těžko bude mít najeto tak málo...
  6. oddie

    Tranzistory ventilator 406

    Ne, vyndáš ji i s motorem, tu vrtuli se nesnaž sundavat, hrozí, že ji rozlámeš. Motor vy tam měl být jen nacvaklý, podle té fotky.
    • 23
  7. oddie

    Rada ohladom mini notebooku

    Záleží na tom, co s tím děláš, net přes mobil odhadem tak 6 hodin, přes wifi méně. Žádné dělo to ale není, nicméně na tahání s sebou dobré.
    • 15
  8. oddie

    Rada ohladom mini notebooku

    Na něčem podobném právě píšu, jen to má SSD...
    • 15
  9. oddie

    Rada ohladom mini notebooku

    No když si klikneš na ten odkaz, tak zjistíš, že to ani zdaleka nestojí 100 EUR...
    • 15
  10. oddie

    Rada ohladom mini notebooku

    ... a jen tak mimochodem, kolik to stojí: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.44700
    • 15
  11. oddie

    Rada ohladom mini notebooku

    To hlavně není notebook, pozor na to. To je akorát horší PDAčko s klávesnicí.
    • 15
  12. Tohle není ani tak o kloubech jako o koordinaci pohybů a pohybové paměti.
    • 13
  13. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Chat je na hlavní straně, ale to bys tam musel někoho dotáhnout
  14. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Ad ten klip, je tam sice celkem prd vidět, ale mám pocit, že pohyb ti jde o něco líp než to hraní Nauč se v otočkách stříhat hlavou, pomůže ti to. A tu hlavu víc narovnej, nebude tě v otočce shazovat.
  15. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Poslouchám to na notebooku, takže repráčky naprd, ale když je i na tom slyšet, kdy zpěvák ujede, tak je to fakt průser. Prostě schová se leccos, ale tohle ne. Hall tomu leckdy pomůže, je hodně milosrdný, ale taky ne všemocný, pokud nezpíváš gregoriánský chorál, nemůžeš do toho nacpat dozvuk jak v katedrále.
  16. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    To jsi na omylu. Co zpěvák nezazpívá, to aparatura nedožene. Pokud někdo slejzá, nedotahuje, prostě zpívá falešně, mikrofon s tím nemá co společného.
  17. oddie

    Prasklá hadice turba - HDI

    Proč?
    • 19
  18. oddie

    Prasklá hadice turba - HDI

    Váha vzduchu měří to, co tahá turbo, jenže to fouká ven a motor tahá v podstatě atmosférický tlak. Něco sice vyhodnotí snímač tlaku, že není úplně OK, ale stejně to tam pustí větší dávku nafty než odpovídá množství vzduchu.
    • 19
  19. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Zpěv bývá obvykle nejslabším článkem kapel. Sice k němu není v podstatě nic potřeba, ale v tom je to zrádné. Na lidský hlas je navíc ucho nejcitlivější a nejkritičtější. Největším problémem zpěváků je pak to, že v podstatě netrénují - poctivý bubeník do toho mlátí 2 hodiny denně, kytarista drnká podobně, ale zpěvák většinou spoléhá na to, že to zpívá samo - což je obrovský omyl.
  20. oddie

    Prasklá hadice turba - HDI

    Ha ha ha
    • 19
  21. Co je na tom za aroganci, kašpare? Ten policajt jedná ukázkově asertivně, kdežto ten natáčející řidič je blb non plus ultra. A policajt na místě vůbec nic ukazovat nemusí, ten postup, kdy řidič nesouhlasí, tak se posílá do správního, je zcela OK.
    • 22
  22. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Neřekl bych, že se nemůžeš zlepšit, podle mě klidně můžeš. Ale bude to chtít cvičit sám, a po čase si najít jinou kapelu.
  23. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    Jo, zpěvačce většinou publikum víc odpustí, zvlášť když má velký kozy.
  24. Ten je hodně dobrej, to už do Silvestra nestihnete
    • 13
  25. oddie

    Co rikate na moji novou kapelu??

    To sis teda měl radši nechat ty bicí, než 406 Dobrou, já jdu spát.
×
×
  • Vytvořit...