Na mezikus se stačí podívat, ale pokud tam máš nahraný zprasený SW, od pohledu se to nepozná, ten je třeba přehrát.
To je holt problém dneška, že auta řízená elektronikou dokáže přeprasit každej jouda, kterýmu se dostane do ruky interface s popisem, ale lidí, co vědí, co skutečně dělají a znají souvislosti toho, jak co v motoru funguje, je čím dál míň. Pak to holt dopadá takhle. Jestli k tomu s tím podivných čipem není záloha původních dat, tak teda žádná závist...