Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    nemovitost skryté vady

    Tak to pá pá...
    • 8
  2. oddie

    nemovitost skryté vady

    To záleží na tom, co máš ve smlouvě.
    • 8
  3. oddie

    přesuvník vstřiku

    0,15 sací, 0,30 výfukový
  4. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Tohle ale není žádný rozjezd, to je odvádění pozornosti jiným směrem.
  5. oddie

    přesuvník vstřiku

    Změř ji a uvidíš, v 90% těchto starých aut to bývá tím.
  6. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Já nevěřím tomu, že neumí. Podle mě je to úmysl. Podobných příkladů už tu v minulosti byly mraky. Mám vám připomínat třeba ta šílená omezování dovozu aut, která přinesla jen kšeftování s papíry, zdražení ojetin, dramatické zhoršení našeho vozového parku, a která byla za skřípění zubů profitujících na tom zrušena až po vstupu do EU? Věřili jste tehdy, že je to \"ochrana\", aby se z nás nestalo vrakoviště Evropy, jak tehdy hlásala média, když přesně to z nás to vrakoviště reálně udělalo?
  7. oddie

    přesuvník vstřiku

    Je, vede ti tam lanko od tělesa termostatu k čerpadlu. Zastudena zkus přitáhnout tu páku, co za ní tahá lanko - pokud půjde, je K.O. Nicméně to, že se ti to hádá bývá spíš způsobenou špatnou vůlí ventilů.
  8. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Chtěl jsi řešení? Pár bodů jsem ti nastínil. Jdi se zeptat svého poslance, proč není nikde přístup k databázi prohlídek STK, když se to v jedné databázi shromažďuje, a jak je přitom možné, když zaplatíš nemalé peníze soukromé firmě, že ta do té databáze může ty údaje ti prodá. Například. Jinak sami předkladatelé háží do placu hausnumero 6 miliard korun ročně. I kdyby byla pravda třeba jen čtvrtina, myslíte, že si někdo nechá sebrat takový kšeft jen tak??? To už se vyplatí trochu lobbovat a sem tam dát nějaké straně nějaké menší sponzorský dar, aby se to případně řešilo jen naoko.
  9. oddie

    bojkot-pomůže to ?

    Vsadíme se, že tam budou stejně jen prázdné plky? Pak někdo dejte vědět, já se dívat nebudu určitě.
  10. oddie

    Výměna motoru

    Jestli máš tohle všechno, tak dá, akorát je to škoda práce...
  11. oddie

    Přetáčení tachometrů

    No proč by to asi nefungovalo? Že by to třeba někomu kazilo kšefty, hm? A že by ten někdo měl dostatečný vliv na to, aby si zajistil, aby se do toho nerýpalo, nebo když už, tak jen naoko, aby to nic neohrozilo - jako to teď předvedl Huml?
  12. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Že nepochopíš tak jasné a polopatické otázky, které jsou podstatou té situace a které by byly schopné něco řešit na rozdíl od toho populistického plácnutí, jsem opravdu nečekal.
  13. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Ano, tohle je přesně důvod, proč je u nás tak neskutečný bordel, protože davu stačí hodit pár drobků a dav nadšeně hýká, jak je lepší něco než nic. Pokud by někdo chtěl řešit situaci okolo stáčení tacho, měl dostatek času a možností to udělat už dávno. Jenže kompetentní to nijak nezajímá, netýká se jich to. A ani teď to nechtějí řešit, jen si nahrabat politické body naoko vysokým trestem - za neprokazatelnou věc! To ti fakt nedochází, že za to klidně může být třeba trest smrti, ale když to není jak prokázat, vůbec ničemu to nepomůže??? Zcela zabránit stáčení tacho nelze, i v tom oslavovaném Německu je na velkém vzestupu. Ale omezit to lze velmi snadno, pokud to někdo bude chtít skutečně řešit a ne jen honit politické body. Nezajímal ses třeba, proč nejsou někde dostupné údaje ze všech STK, z prohlídek v servisech apod., kde jsou zaznamenávany stavy tacho? Nepřipadá ti divné, že i tady na klubu si musíš nechat servisní historii prověřovat v podstatě pokoutně, a u jiných značek ta možnost třeba není vůbec? Schválně, co myslíš, proč to tak je? Ze by to tyhle Humly a podobné nenapadlo, že by jim to nikdy nikdo neřekl? Zkus nad tím schválně zapřemýšlet, místo nadšeného hýkání, jak je to aspoň něco.
  14. oddie

    Přetáčení tachometrů

    Ano, pomůže to něčemu. Pomůže to Humlovi nahnat politické body tím nejjednodušším způsobem, populismem.
  15. oddie

    ulomený zhavic

    Dělal jsi to za teplého nebo za studeného motoru?
  16. oddie

    ulomený zhavic

    Má http://www.vytahovanivstriku.cz/ - ze zdejší inzerce...
  17. Dá, ale v zimě bych to nedělal.
    • 9
  18. oddie

    Koupe auta a nasledne zavady

    Špička svíčky, část vstřikovače, talířek ventilu nebo jeho část, to všechno se klidně může ulomit a spadnout do válce. A podle velikosti to buď ten motor rázem zastaví, což třeba ohne ojnici, nebo je to tak malý kousek, že ho motor \"jen\" zaseká do hlavy a pístu. Oboje je ale na vyhození motoru (příp. na velkou opravu, která ale zpravidla nemá smysl).
  19. oddie

    Koupe auta a nasledne zavady

    Především kupovat něco takového je neuvěřitelná hloupost, pokud to člověk nedostane za hubičku a není schopen to kompletně servisovat sám.
  20. oddie

    Půjčí někdo Lexiu

    :D:D Teď jsi mě pobavil :D:D Ale tak jsem to nemyslel, jen, že do toho čidla je to propojený několika \"úsekama\", tak sem myslel, že by třeba napsala problém určitého úseku jakoby ... Jestli o tom máš takovéhle naivní představy, tak to auto fakt radši dej do nějakého servisu.
  21. oddie

    Půjčí někdo Lexiu

  22. oddie

    Koupe auta a nasledne zavady

    Já to nevidím vůbec růžově.
  23. Jak to tam vypadá s místy k sezení, stravou, klidem atd pro ty, co nekoulejí, ale chtějí jen posedět a pokecat?
  24. oddie

    Cim vycistit vylity VIF po kufru?

    To auto? No, radši bych to v reálu nezkoušel
  25. oddie

    Cim vycistit vylity VIF po kufru?

    Účinně? Možná tak zapálit...
×
×
  • Vytvořit...