Ano, tohle je přesně důvod, proč je u nás tak neskutečný bordel, protože davu stačí hodit pár drobků a dav nadšeně hýká, jak je lepší něco než nic.
Pokud by někdo chtěl řešit situaci okolo stáčení tacho, měl dostatek času a možností to udělat už dávno. Jenže kompetentní to nijak nezajímá, netýká se jich to. A ani teď to nechtějí řešit, jen si nahrabat politické body naoko vysokým trestem - za neprokazatelnou věc! To ti fakt nedochází, že za to klidně může být třeba trest smrti, ale když to není jak prokázat, vůbec ničemu to nepomůže???
Zcela zabránit stáčení tacho nelze, i v tom oslavovaném Německu je na velkém vzestupu. Ale omezit to lze velmi snadno, pokud to někdo bude chtít skutečně řešit a ne jen honit politické body. Nezajímal ses třeba, proč nejsou někde dostupné údaje ze všech STK, z prohlídek v servisech apod., kde jsou zaznamenávany stavy tacho? Nepřipadá ti divné, že i tady na klubu si musíš nechat servisní historii prověřovat v podstatě pokoutně, a u jiných značek ta možnost třeba není vůbec? Schválně, co myslíš, proč to tak je? Ze by to tyhle Humly a podobné nenapadlo, že by jim to nikdy nikdo neřekl? Zkus nad tím schválně zapřemýšlet, místo nadšeného hýkání, jak je to aspoň něco.