Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Já potřebuju specifický rozměr, mám tady směs skříní a potřebuju na ně udělat nástavce až ke stropu...
  2. Zrovna jsem si vzpomněl, že bych potřeboval udělat nějaké skříňky, ale od kafe tě tahat nemůžu
  3. Nevybavuji si teď, jak je to u 806, ale většinou jsem nechal řízení s řídícími tyčemi zavěšené v autě a sundal nápravnici bez něj.
  4. Tuhle ošklivou buržoazní zábavu pro zbohatlíky by měli taky zakázat
  5. Nějak nemám, proti čemu bych měl vlastně stávkovat...
  6. Tak když se ti to nezdá, klidně si odstroj celý předek. Pak ani nepotřebuješ zvedák, stačí žirafa.
  7. Spodem po sundání nápravnice - nevím, co se ti na tom tak nezdá, sundání je snadné. Nebo vrchem s tím, že odstrojíš celý předek - celou chladičovou stěnu.
  8. oddie

    Porovnání MPV - exteriér

    Ta Galaxie ani od pohledu nevypadá, že je tak dlouhá, docela by mě zajímalo, jak je s prostorem uvnitř.
  9. oddie

    Porovnání MPV - exteriér

    Trochu OT k té fotce zadků, když vidím, jak se tam parkuje, tam bych teda nechtěl bydlet, auta nastrkaný všude i za řadou stojících...
  10. oddie

    Jaký motor do 806?

    Jestli tě tak štve ta spotřeba na pár km trasy, kdy se ani nestačí pohnout ručička teploměru, tak těch pár km choď pěšky nebo si pořiď kolo
  11. oddie

    Vodíkový vyvíjač

    No to je ale íčovina.
  12. oddie

    Jaký motor do 806?

    806 měla zapsatelnou kouli až 1900kg. Jen ne u nás. Ale auto s takto zapsanou koulí šlo dovézt z Německa, Holandska atd. a u nás to z cizího TP přepsali. S papírem od zastoupení to pak lze přepsat i u nás, aspoň na 1600.
  13. oddie

    Jaký motor do 806?

    No já ne, já tu ani nic nenabízím, ani nemám na autě kouli, schválně jsem takové auto kvůli tomu při koupi preferoval, aby ji pokud možno nemělo... Jen jsem si tak vzpomněl na jednu fotku z inzerce, na jednu 806 na plaťáku zapřaženém za druhou 806: http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1301062&aid=86634
  14. oddie

    Jaký motor do 806?

    Servanou od tahání plaťáku s auty :D:D
  15. oddie

    Jsou kvalitní aludisky zn. ALUETT?

    Otec to má na Thalii. Vzhledem k způsobu používání těžko soudit, jak jsou kvalitní, na jeho provozu se to nijak nepozná.
  16. oddie

    Jaký motor do 806?

    Akorát ty HDI jsou většinou nejen drahé, ale také šíleně orvané. Mezi benzíny se dá vybrat lépe.
  17. Já mám o té problematice nastudováno dostatečně, ale nikoliv z reklamních prospektů, abych skákal na špek kecům prodejců. A ostatním doporučuji totéž.
  18. Píšeš dobré blbosti. To se vůbec netýká zemní vlhkosti, to není jediná vlhkost, s kterou je problém, ono taky kupodivu existuje něco jako kondenzace. A ten \"jiný způsob\", že tam naplácá kamennou vlnu s parozábranami taky není všemocný, ani ta odvětrávaná fasáda ne. Ale co, lidí, co si naběhli na hurá zateplování a pak akorát splakali nad výdělkem, když jim barák zplesnivěl nebo to museli předělávat ještě dřív než se jim vrátila sotva čtvrtina nákladů je mraky, ať se k nim klidně přidá. Zateplovat 50cm zeď starého baráku je hovadina, která zbytečně sežere prachy a přidělá jedině problémy, a omezovat kvůli tomu investici do topného systému na 30tis, za které se nepořídí vůbec nic, natož něco kvalitního, je hovadina na kvadrát. Místo aby si pořídil pořádný zplynovací kotel na kombinaci aspoň dřevo/plyn a dřevo si nechal klidně dovézt, na to není potřeba mít les za brankou. Tahle bez rozmyslu zateplovací mánie mi připomíná stejně uhozené pořizování dieselů do situací, kam se vůbec nehoděj, jen proto, že \"míň žerou\", aby se pak majitelé za pár let divili že je v součtu vyšel dráž než benzín.
  19. S tou vlnou si zas tak extra nepomůžeš. A odvětrávaná fasáda je sice aktuálně módní hit, ale nejprv si nech spočítat náklady na tohle všechno a předpokládaný efekt, aby ses nedivil, že to má návratnost delší než je životnost,
  20. Jak? Že když obouchá barák polystyrenem, když už teď to mělo tendenci zvlhnout, kór když tam předchozí majitel nesmyslně nacpal mizerná plastová okna, že mu to nejen zvlhne, ale i zplesniví.
  21. Nestačila ti ta vlhkost při koupi, že to chceš zateplovat?
  22. oddie

    pelety na kúrenie - Prievidza a okolie

    http://cdp-pelety.sk/
  23. oddie

    Plecháče+zimní pneu P 806

    To bys spíš musel vyrazit papír z Peugeotu k opravě v TP, resp. stačilo by to jako zápis alternativy.
  24. oddie

    Plecháče+zimní pneu P 806

    Jo, a v tom samém TP máš maximální rychlost asi 168km/h nebo kolik to má 1,9TD. Ještě furt ti požadavek na rychlostní index do 210km/h nepřijde jako hovadina?
  25. oddie

    Jaký motor do 806?

    Tak ono to sedí, za 35 jsem koupil do toho svého díly na prvotní servis...
×
×
  • Vytvořit...