Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Linkování na Kelly katalog nejde, musíš psát objednací číslo.
  2. Vezmi si v Kelly obě varianty a pak tu, co nepotřebuješ, prostě vrátíš. Pokud nechceš tuhle sundavat předem.
  3. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    Jo, části se určitě nelíbí prakticky prodejců zázračných dek, vysavačů a hrnců, účelové manipulace a zkreslování. Osobně mám rád, když někdo nabízí a prodává, že inzeruje daný produkt přímo. Tedy v daném případě \"Prodáváme kamery\".
  4. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    Takže když se s mým vozidlem nestávají žádné pojistné události, můžu si na to sjednat slevu. Super. Jak se toho týká nějaká kamera?
  5. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    Novela je spojena s kamerami? Ne, že bych chtěl někomu brát iluze, ale to je stejný blábol, jako mě měl \"ochránit\" slavný bodový systém. A jak to dopadlo asi vidí každý. Veškeré novely a \"další věci na silnici\" jsou a budou k naprostému ho*nu, dokud bude vymahatelnost nulová jako je dnes. Dokud bude policie akorát číhat s radarem za budem někde, kde se hlavně hodně vybere, a na nebezpečné věci na silnicích zvysoka s*át. Tahle vaše akce je jen a pouze kampaň na podporu toho předraženého krámu a svým provedením těžce smrdí.
  6. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    Název \"Nechci zemřít za volantem\" mě rozesmál v první vteřině, jak jsem jej uviděl. Nevím, jak by někoho od té smrti asi tak měla ochránit ta kamera za 10 litrů, s ní budou leda tak ti pozůstalí moci na fakebuku pochlubit záznamem té smrti, ale okamžitě mě napadlo 100% řešení zadarmo - nechceš zemřít za volantem? Tak za něj nelez
  7. oddie

    Klouzající spojka

    To je spojkou.
    • 9
  8. Měl by někdo na západním okraji Prahy protahovačku? Stačí malou, potřebuji protáhnout prkýnka 12cm široké, 70cm dlouhé a 1,5cm tlusté... V podstatě jsou to velké parkety, co mají na jedné straně drážky a já je potřebuji z obou stran hladké, takže ubrat ten 1mm s těmi drážkami.
  9. oddie

    1.9TD ani neškytne

    V hlavě jsou ve dvou rozích předlité dvě slepé díry o průměru cca 1cm, hlava se smí srovnat jen k jejich dnu, ne více. Vůle ventilů se seřizuje podložkami v hrníčcích, žádné hydroštely tam nejsou, pokud by tam byly, nebylo by třeba seřizovat žádnou vůli.
    • 8
  10. oddie

    1.9TD ani neškytne

    Úbytek hlavy se nezapočítává, protože hlava je rovná, a i po srovnání pořád zůstává rovná
    • 8
  11. oddie

    Radici paka, tahla

    Žes to neřekl před dvěma týdny, už je v kovošrotu...
    • 8
  12. oddie

    mate zkusenosti s PŮJČENÍM ODTAHOVKY

    Super, jediné, z čeho mám trochu obavu je špatná dostupnost, že bude velký zájem.
  13. Z principu funkce ukazuje vždy průměrově, i ta \"aktuální\" spotřeba je za nějaký časový úsek, jak jinak bys to chtěl měřit. V případě údaje v litrech na 100km místo v litrech za hodinu ještě přepočítávaná na rychlost. Otázkou tak vždy je především to, za jak velký časový úsek se to bere, jaký je k dispozici výpočetní výkon toho udělátka, co to přepočítává, a taky jaká je odezva a přesnost vstupních údajů. Obávám se, že čím je rychlejší odezva, tím také klesá přesnost, takže to sice hází efektní čísla, ale dost mimo. věřil bych jen dlouhodobější spotřebě, a to ještě po kalibraci.
  14. oddie

    Gufero klukovky.

    Vanu byl prostě podlepil příslušným silikonem na těsnění motorů. Když se udělá pořádně, pobere to i dost nerovností. Základ je to sundat, velmi pečlivě očistit, styčné plochy odmastit, nanést na obě, aby se to fakt všude pěkně chytlo, nandat vanu a velmi zlehka chytit šrouby, dotáhnout až po vytvrdnutí toho, co přesahuje.
    • 8
  15. Za 50 let? To budu pracovat leda tak jako náplň v přesýpacích hodinách
  16. oddie

    Povinné ručení

    Proč si nenecháš udělat nabídku od místních pojišťováků?
    • 6
  17. Coby absolvent jsem kdysi při nástupu podepisoval, že zkušebku na 3 měsíce a zároveň potom smlouvu na dobu určitou (ani jedno se nesmělo absolventům dávat) podepisuju na moji vyslovenou žádost. A v podstatě to tak i bylo, zaměstnavateli jsem to při pohovoru sám nabídl, že mi to přijde naprosto normální, mít zkušebku.
  18. Já bych věděl kde, peníze jsou stejně už dávno jen imaginární číslíčka v počítači, už dávno nejsou kryté ani papírem, na kterém je zlomeček z nich vytištěn. Takže v podstatě v centrální bance zadat něco jako \"update rozpocet set castka=...\" a o zbytek se velmi rychle sama postará inflace (v případě té navrhované hovadiny ještě rychleji hyperinflace).
  19. A vědí ti hurá podepisující, že podepisují petici pro drastické zvýšení nezaměstnanosti a nezaměstnatelnosti? Asi by se docela divili, kdyby se něco takového fakt zavedlo, jaké vedlejší efekty by to mělo a jak rychle a jak razantně by se to obrátilo proti nim...
  20. PP neukazuje žádné zavření vstřiků, ale nějakou aproximaci. A podle toho, jak je PP naprogramován, tak podle toho si taky vymýšlí. U 806 HDI, co mám, je okamžitý ukazatel spotřeby naprosto k ničemu, ukazuje totální hámotiny, jakž takž se dá brát vážně při hodně dlouho ustálené rychlosti. Při sjezdu z kopce na kvalt bez plynu k té nule postupně poskakuje přes dvě minuty (!), ačkoliv ŘJ odstaví vstřikování ihned (lze ověřit diagnostikou a měřením za jízdy). Pokud pod tím kopcem, kde se jelo za nula začíná stoupání a já dám naopak plný, podobně dlouho trvá, než ta spotřeba zase vyleze. U stejně staré 406 to samé trvalo okolo těch 10 vteřin, prostě odezva byla rychlejší. Jinak mít u PP zapnutý ukazatel okamžité spotřeby a furt na to brejlit považuji na naprosto zbytečnou ultrapí*ovinu.
  21. oddie

    Stop podrazům a výmluvám

    Jo, měl bych návrh, co s tím provést. Privatizaci. Soukromý vlastník by si to ohlídal, forma by byla jednodušší, nebylo by o čem se dohadovat.
  22. oddie

    Stop podrazům a výmluvám

    Rvačka? Až tak?
  23. Tempomatu vadí nesoulad mezi spínáním spínačů na brzdě - jsou tam dva a spínat musí ve stejný okamžik. Jakmile se jeden opožďuje, ŘJ nedovolí tempomat aktivovat a je třeba spínače seřídit. Vyzkoušíte to snadno - např. na dálnici, zajeďte na odpočívadlo, vypněte motor, pak znovu nastartujte a jeďte, a zkuste tempomat aktivovat, ale pozor - bez předchozího šlápnutí na brzdu. Pokud do prvního šlápnutí na brzdu funguje a pak už ne, je to tím seřízením spínačů.
    • 8
  24. oddie

    Stop podrazům a výmluvám

    Jo, Mašinka byl jeden ze zakládajících členů a taky první křivák. Ale to už si nebudete pamatovat vůbec nikdo, pokud jste to vůbec tušili. Možná si budete aspoň mlhavě pamatovat, že se tehdy každé sprosté slovo v diskuzi automaticky nahrazovalo slovem \"robertek\", tak to nebylo jen tak z plezíru... A mimochodem přesně kvůli tomuto prvnímu střetu došlo tehdy k zaregistrování domén .com a .sk - to byl takový vedlejší produkt.
  25. oddie

    diagnostika ATAL a Peugeot

    Chyby s tím načteš, na néjaké konfigurace ap. zapomeň.
×
×
  • Vytvořit...