PP neukazuje žádné zavření vstřiků, ale nějakou aproximaci. A podle toho, jak je PP naprogramován, tak podle toho si taky vymýšlí. U 806 HDI, co mám, je okamžitý ukazatel spotřeby naprosto k ničemu, ukazuje totální hámotiny, jakž takž se dá brát vážně při hodně dlouho ustálené rychlosti. Při sjezdu z kopce na kvalt bez plynu k té nule postupně poskakuje přes dvě minuty (!), ačkoliv ŘJ odstaví vstřikování ihned (lze ověřit diagnostikou a měřením za jízdy). Pokud pod tím kopcem, kde se jelo za nula začíná stoupání a já dám naopak plný, podobně dlouho trvá, než ta spotřeba zase vyleze. U stejně staré 406 to samé trvalo okolo těch 10 vteřin, prostě odezva byla rychlejší. Jinak mít u PP zapnutý ukazatel okamžité spotřeby a furt na to brejlit považuji na naprosto zbytečnou ultrapí*ovinu.