Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Vstrekovacie trisky

    No, tak aspoň nějaká informace. Podle čeho to v servisu povedali?
  2. oddie

    Vstrekovacie trisky

    Ty jsi jak umanutej. Podle čeho by to měly bejt zrovna třísky? Třísky používám na podpal v kamnech... V první řadě to dej na diagnostiku, jestli je tam nějaká závada a jaká. A podle toho další postup. Nicméně pokud to jde opravdu na 3 válce a případně k tomu ještě šedě nebo skoro bíle kouří, bude to spíš těsnění pod hlavou, prasklý píst nebo něco podobného.
  3. oddie

    nejde do otacek a chcipe - 1.9D

    Když otevřeš víčko nádrže, vrátí se?
  4. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    Pe.tr: je to v prvním příspěvku - dvougenerační byt, tedy druhá koupelna, druhé WC, druhá kuchyňka. Celé je to vestavěné v prostoru cca 2x3 metry - kuchyň má 1,2 x 1,2m, ve zbytku je koupelna (sprcháč 80x80cm), to závěsné WC, nad ním pračka, v rohu obezdívka šachty a vedle toho teď to umyvadlo o průměru 45cm. Možná to vypadá neuvěřitelně, ale je to v pohodě funkční. Za tím vším je jeden pokoj, takže tento celek může fungovat (a teď taky funguje) jako samostatná garsonka o celkem asi 25 metrech.
  5. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    A umyvadlo je tam, ještě dodělat poličku a dvířka té skříňky, ale to zase časem.
  6. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    Následky nehod na zdraví jsou menší především kvůli tomu, že se zvyšuje bezpečnost aut, neznamená to menší počet nehod.
  7. oddie

    Boj proti silničním pirátům

    No jo, kouzelné hrátky s čísly, několik změn metodik posuzování následků nehod, změna limitů pro povinnost volat k nehodě policajty, a jak nám hezky ten graf klesá. No a teď někdo vytáhněte podobný graf od pojišťoven...
  8. Jinak na sundavání volnoběžky jsem si pořídil jen ten větší mnohohranný klíč na volnoběžku a sundavám to rázákem. Ten vnitřní imbus nebo torx na hřídeli na přidržení rotoru je naprd.
  9. oddie

    nejde do otacek a chcipe - 1.9D

    Ucpanej filtr.
  10. Mně ta volnoběžka začala dělat to, že se začala protáčet a chytat se jen občas. Což dává dost slušné rázové šlehy celému mechanismu, a hlavně se volnoběžka v tomto stavu zřejmě hodně rychle rychle zahřeje a hrozí její destrukce.
  11. oddie

    Kouří a nejede

    A jak je udělaný ten fap-off?
  12. Ono to bude něco podobného jako \"zloději\" s diagnostikou...
  13. Manželky měním méně často než auta, takže nenavíjecí nevadí
    • 9
  14. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    Bydlí tam švagrová, ta vestoje asi ne, jinak v takhle pidizáchodokoupelně by to bylo nerozumné v každém případě. Holt něco za něco, v takhle malém prostoru mít všechno.
  15. ZávaT, hele, ty někde chlastáš? ne?
  16. Jo, uchycené je to až dole, ty pásy jsou dost dlouhé. Pro klid duše by se to dalo i schovat pod ten zadní plast, co na té sedačce je.
    • 9
  17. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    Jo, ta deska je uložená na karimatce, resp. něčem podobném. Měl jsem obavu, že ještě ten prostor pod ní budu muset vyplnit např. minerální vlnou nebo něčím podobným, aby se ta deska nechovala jako ozvučnice, ale je to v pohodě, ta pračka skoro není slyšet.
  18. Pochybuju, že mi někdo takto poleze do auta něco zkoumat a bude u takhle starého auta vědět, že tam zrovna tohle nepatří, resp. nebylo od výroby. A mám takový dojem, že ty pásy mají normální homologaci.
    • 9
  19. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    ... a dnes usazená a zprovozněná pračka. Kvůli tomuto umístění se dělal ten záchodový systém
  20. oddie

    Střípky z rekonstrukce

    Tak jsme se posunuli do fáze hračiček se dřevem. Rozpracovaná skříňka pod umyvadlo - zítra bude montáž.
  21. Jak jsem sliboval, dávám foto. V současné konfiguraci auta jezdí žena uprostřed mezi dětskými sedačkami a původní dvobodový pás se jí moc nezamlouval (není divu), tak dostala 4-bodovou alternativu Securon 629. Oba konce jsou chyceny do původního oka spolu se zámky původního dvouboďáku, takže lze stále používat i ten. Je to tam sice trochu natěsno a naprasené, nicméně funkční.
    • 9
  22. Nijak.
  23. oddie

    Domovní elektrika

    No, a pak se divte, že si to elektriku raději udělám sám...
  24. Hm, mně teď ten tvůj odkaz taky, to je docela sranda. Asi si pamatuje, že už se to jednou hledalo.
  25. Tobě to jede, protože to je tvoje session, jenže ty jsi jediný, kdo to takto vidí... zkus kliknout na tohle: http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#|k86fjqApTvRrqc8lit9NBFobBRHjcRhrplgwi1cyV7hdMPL/g0IfDyHBAz0+ItpIeIOKPMhBq8Y79t1XNpZtTg== [upravil dne 8/12/13 20:47 od oddie]
×
×
  • Vytvořit...