ad tankování za 200,-. Nejsme všici stejní.Autu dopřeju to co potřebuje, penízky má, ale tankuju taky po třech stovkách. Nějak sem si na to zvykl. Asi mi přijde zbytečné vozit sebou 70 kilo váhy navíc na couračku po městě... když se jede dál, je to samozřejmě jinak