Přejít na obsah

Slayer

Uživatel
  • Počet příspěvků

    615
  • Registrace

Vše od uživatele Slayer

  1. Slayer

    žárovky do předních světel

    V poho, moje chyba při druhém přečtení mi ta věta dala smysl
    • 44
  2. Slayer

    uživatelská příručka P406

    ...máš SZ...
  3. Slayer

    žárovky do předních světel

    No to sem si právě myslel..... ta hláška o H4 mně nějak zaskočila :cool: [upravil dne 29/10/09 Slayer]
    • 44
  4. Slayer

    žárovky do předních světel

    ?? Takže místo H7 tam můžu strčit H4, je tak??
    • 44
  5. Slayer

    Spojka

    Pokud by sedl na moje autí, měl bych zájem.. kolik za něj??
  6. Slayer

    Dodělaní palubního pc

    Ještě jednou si dovolím oživit tohle téma, jelikož se to chystám přes týden spáchat ... Jaký jste použíli káblík? Lanko o jaké síle.... 0,5; 1,5 ?? A kudy se nejlépe dostat od motoru do kabiny?
    • 20
  7. Slayer

    voda pod zadníma sedačkama

    U 406tek to bylo tohle? ...
    • 10
  8. Slayer

    Zástěrky - lapače nečistot

    No to mi právě přijde trochu moc, za trochu pryže ... ale asi to bude to pravé ořechové
  9. Nemá někdo odkaz na internetový obchod na tohle zboží , které by pasovalo na naše autí? Našlo se jich hodně ale ty zástěrky takové nějaké prapodivné, zvlášť ty UNI (už slyším ty narážky na vzhled ale začínají mi vadit zhumusené boky)
  10. ad tankování za 200,-. Nejsme všici stejní.Autu dopřeju to co potřebuje, penízky má, ale tankuju taky po třech stovkách. Nějak sem si na to zvykl. Asi mi přijde zbytečné vozit sebou 70 kilo váhy navíc na couračku po městě... když se jede dál, je to samozřejmě jinak
    • 49
  11. Slayer

    srovnání 307 a 406

    Myslím, že kdyby tento dotaz padl v sekci 307 tak je výsledek zcela opačný ;)
    • 18
  12. Slayer

    teplomer venkovni teploty

    Mi stačilo očistit a prostříkat ony kontakty Kontaktolem (i ty na vstupu do displaye...) a vzpamatoval se
    • 11
  13. Slayer

    LED diodová žárovka na 220V

    Testoval jsem je v rampě u kuch. linky ... a bohužel se to s halogenama nedá srovnat. Svítí do jednoho místa a po 1,5 metru ta svítivost nestojí za moc ale u stolní lampičky by to mohlo stačit ...
    • 17
  14. Slayer

    Dodělaní palubního pc

    :papa díky ...
    • 20
  15. Slayer

    Dodělaní palubního pc

    ... ještě si dovolím takovou pitomou otázku : Kde najdu ŘJ motoru? V tomhle jsem úplná lama, nikdy jsem ji nepotřeboval najít ... je v motorovém prostoru... (potom kde?) nebo v kabině někde za pojistkama?? Díky za nakopnutí
    • 20
  16. Slayer

    Dodělaní palubního pc

    priborsky.david@seznam.cz Předem díky Edit: Děkuji za schéma, doufám že to zmáknu [upravil dne 23/9/09 Slayer]
    • 20
  17. Slayer

    Dodělaní palubního pc

    Já se taky přidám s dotazem když už jste tak ochotní .... ohledně té aktivace. Ten thread o PP mám samo přečten, ale právě ta aktivace mně odradila... u mého modelu je to tedy jak?? Musím na dia, nebo to rozchodím i bez ní? Velký disp. tam mám, i přepnutí do režimu PP mi jde (zobrazí se auto a stojan..) ... rok 98\' VIN VF38ERFVE80546896 [upravil dne 22/9/09 Slayer]
    • 20
  18. Slayer

    digitální klima

    ... já je kupoval v prodejně s elektromatriálem. U nás je to prodejna GM Technic.....
    • 17
  19. Mi to pročištění motorku pomohlo. I když to není 100%, ale je to lepší (ot. se drží kolem 900-1050) ale nechcípe . Ještě tu někdo radil opatrně pročistit váhu vzduchu, ale to jsem nedělal.....
    • 19
  20. nemluvil jsem o tvojí fotce ale o serviceboxu a mojem screenu Tvoje foto je fajn, jen jsem chtěl vědět který objednat v peu, bo mi to též umírá- je natrhlý
    • 40
  21. Může mi nějaká dobrá duše říct podle VIN, který ten silentblok je pro mne ve spod motoru? Mi to nějak z obrázku SB není jasné VIN VF38ERFVE80546896 [upravil dne 9/9/09 Slayer]
    • 40
  22. Tak to mne přesvědčil včerejší deštík na ovladačích ve dveřích hromada vody při každém zabrždění!! Už to jdu objednávat (apropo, taky kuřák )
    • 36
  23. Slayer

    Jak to dopadne?

    1:2 bohužel Bráno samo z našeho pohledu [upravil dne 5/9/09 Slayer]
    • 13
  24. Slayer

    Na volnobeh vysoke otačky

    .... já včera pročistil krok. motůrek - padaly mi otáčky a i chcípalo ... po namontování se mi ot. ustálily na nějakých 1050, ale zas drží!! Tak to mě asi čeká koupě nového motorku nějakou dobu to budu muset vydržet, než si naškudlím na nový
    • 22
  25. ...asi myslel ovládání rádia pod volantem...
×
×
  • Vytvořit...