Přejít na obsah

Radek P 307

Uživatel
  • Počet příspěvků

    155
  • Registrace

Vše od uživatele Radek P 307

  1. Radek P 307

    Podložky pod pružiny

    pružina.docx
  2. Radek P 307

    Podložky pod pružiny

    Žádnej stahovák pružin není zapotřebí. Tlumiče se dole povolí, vytáhnou se šrouby a celá náprava sjede sama dolu. Pružiny jsou tam volně uloženy.
  3. Radek P 307

    Dodelani tempomatu do 307

    Můj peugeot 307 je vyroben 7/2003. V popisu mám dle TP datum první registrace (uvedení do provozu)
  4. Radek P 307

    Dodelani tempomatu do 307

    Tak jsem se taky pokusil o dodělání tempomatu. Shánění páčky mi sice zabralo několik dní, ale podařilo se mi ji sehnat od kamaráda zadarmo. Zbyla mu doma a neměl pro ni využití . Páčku jsem namontoval za pár minut, ale kryt jsem raději ještě neřezal. Objednal jsem se na diagnostiku a netrpělivě čekal jak to dopadne. První slova mechanika byla, máš jenom dvouřádkový displej v tachometru, to nepůjde !!! Trval jsem, že to chci vyzkoušet a tak mi v dia boxu povolil vše potřebné ohledně tempomatu. Sotva to naklikal, došla mu baterie v notebooku . Zapínám zapalování a displeji se nic nezobrazuje. Zklamaně se ptám, co budu platit. Nic, stejně ti to nefunguje . Odjíždím naštvanej z dílny a jedu domu. Hned při první příležitosti zkouším přidávat a ubírat rychlost páčkou, ale nic . Po několika minutách jsem si uvědomil, že se páčka taky zapíná a vypíná . Otočím kolečkem, mačkám páčku a auto zrychluje . Némám sice žádnou viditelnou informaci na displeji, ale jinak tempomat funguje normálně. Za ty prachy nekupte to 1,6 16V NFU vyrobeno 7/2003 multiplex CAN VAN
  5. Naco jsi potřeboval majzlík? spodní čep má šestihran na klíč. Nejhorší je dostat rameno z5 na čep
  6. Radek P 307

    Loketní opěrka z 307?

    po roce používání se mi to taky ulomilo. Na funkci to nemá vliv
  7. Radek P 307

    Loketní opěrka z 307?

    Kupoval jsem ji na vrakáči do mé 307my za 500kč. Po montáži opěrky se mi špatně řadilo, ale už jsem si na to zvyknul
  8. Měl jsem podobný problém a dělal mi to spoj mezy anténou a kabelem co vede do rádia. Přišel jsem na to při vyndání zadního stropního světla. Pořádně jsem to vyčistil a prostříknul WD sprejem. Od té doby to funguje a je to cca dva roky
  9. Nechci T E B E přesvědčovat, ale pomost ostatním. Ruční brzda se mi vrací, na poslední STK 30.12.2014 bylo vše o.k. Nic jsem nepromazával nemrzkou ani ničím jiným už dva roky a lanovody jsou původní z výroby.
  10. Funguje
  11. Zadej ST3285575 na tyto stránky https://webcat.apm.cz/ , cena je 173kč za obě. Určitě to bude mít Kelly, Elit i Benex
  12. Zadní brzdiče jsou skoro stejné jako u octávie. Octávky mají vratnou pružinu, která pasuje i na 307ku. Pružiny mam na autě cca dva roky a už nemusím nic promazávat a ruční brzda se vrací sama i při -30ti .
  13. Tak těsnění tam není, jsou tam jen spoky:( oe číslo 51713 74 a 1713 75
    • 22
  14. Netvrdím že to musí bejt kroužkem, jen mu píšu svoje zkušennosti. U 100Kw je první kat, druhý kat s vlnovcem a pak je filtr pevných částic. Jak jsou spojeny katalyzárory netuším, ale jdu se mrknout do service boxu:myslim
    • 22
  15. Vyzkoušej na rovině zařadit jedničku, nech povolenou ruční brzdu a vylez z auta. Ze zadu se opři o auto a zatlač dopředu, povol a zase zatlač. Jestli to bude ono, tak sem měl stejnej problém a dělal to těsnící kroužek výfuku mezi katem a středním dílem výfuku. Pomohla výměna kroužku včetně pružinen v hodnotě cca 400Kč. Řešil jsem to cca před čtyřmi roky a začíná to opět vrzat. Jelikož budu příští týden měnit spojku tak nechám vyměnit i ten kroužek:)
    • 22
  16. Radek P 307

    Ruční brzda v zimě

    Taky používám nemrzku a ještě jsem pro jistotu přidal pružiny ze starých brzdičů z A4ky. Můžu ručku používat i při -50ti
    • 50
  17. Tento klíč nemá kovová tlačítka, je to jenom pochromovaný plast. Po dvou letech je chrom pryč, ale pořád je klíč plně funkční
  18. Klíč používám už dva roky a funguje perfektně. Trošku jsem si pohrál s původní planžetou a napasoval jsem ji do vystřelovacího obalu. Ušetřil jsem za frézování nové planžety:)
    • 61
  19. Druhoška to neřeší, na všechny modely jsou stejné
  20. Radek P 307

    oddělaní antény

    Taky mi to zlobilo a byl to jenom špatný kontakt konektoru antény. Lezl jsem tam stropním světlem vzadu a prostříknul to kontaktolem. Od té doby to maká
    • 12
  21. Radek P 307

    Vystřelovací klíč

    mám tento obal klíče a přendal jsem i planžetu. Byla to drobná úprava a vše funguje:). Kvalita je solidní včetně vystřelovací části obalu
  22. Radek P 307

    ake žhaviče do 307 ?

    jen blázen by si koupil žhaviče Starline
  23. Radek P 307

    Chladiaca kvapalina

    Můžeš dolít modrou, žlutou i zelenou. Samo pro použití do hliníkových hlav. Červenou tam nelej, ta se míchat nesmí
  24. Radek P 307

    Chladiaca kvapalina

    taky trochu přihodím. Prodávám velkoobchodně autodíly a na obalech nemrznoucí kapaliky uvádí Antifreeze standard modrá životnost 3roky a a Antifreeze D červený prodloužená životnost, neboli výměna každých 5let:papa
  25. Radek P 307

    vypnutie motora za jazdy

    Bude to asi ucpaný FAP. Doporučuji se obrátit na Straki007 http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=straki007
×
×
  • Vytvořit...