Přejít na obsah

ujomarian

Uživatel
  • Počet příspěvků

    359
  • Registrace

Vše od uživatele ujomarian

  1. neviem ci ti toto pomoze : v technicaku mam zapisane kolesa :195/55 r15 85H, 185/55 R14 86T, 175/65 R14 82T, 205/45 R16 83W uryvok z manualu :Minimální úroveň kvality: Benzinové motory: ACEA A3 a API SH/SJ; Naftové motory: ACEA B3 a API CF/CD. Pro motor 2,0 litru 16v 180 k používejte výhradně syntetický olej 5W40. ---- osobne mam 10W40 vo svojom HDičku tu na fore je k stiahnutiu manual, skus troska pohladat
    • 14
  2. preco chudak auto? pokial neprekrocim povolene zataženie ... a zase aby si ostatni nemysleli ze som daky sadista, tak auto dostava vynikajucu opateru - aj oleja ma dost, aj kvalitnu naftu dostava a aj ho sem tam poriadne prevetram po dialnici, ale za to musi odviest to co donho nalozim :D:D ale neodbacajme od temy - nikto nema skusenosti so zaťažovymi pružinami na tomto aute?
    • 24
  3. trebars 4 osoby + plny kufor batoziny ale kedze prerabam dom, tak vecsinou stavebny material tj. plny kufor + vozik, ono ma to najviac serie, ked urobim nakup v potravinach, dam tam styri debny piva, dake malinovky k tomu a uz som pekne na zemi
    • 24
  4. - ma niekto skusenosti s týmito zaťažovými pružinami? - pri zaťaženi auta je aky výškový rozdiel bez pružin a s tymito pružinami? - ako sa zmenia jazdne vlastnosti auta s týmito pružinami? dakujem vsetkym za odpovede
    • 24
  5. zdvihat ho nechcem, iba potrebujem aby mi pri zaťaženi tak nesadalo
    • 24
  6. vieš poradit vyrobcu a aky priemer torznej tyče treba dať? pripadne čo pritom treba ešte vymeniť?
    • 24
  7. Zdravim borci, mam taku malu otazocku - existuju na zadnu napravu tuhsie tlmice aby mi pri nalozeni zadok auta neklesol az k zemi? P.S. auto nepreťažujem ...
    • 24
  8. ujomarian

    Olej do motoru

    www.oleje.cz - celkom dobre citanie o olejoch, inac som nalial do svojho 2.0 HDi olej Valvoline 10w40 myslim ze ma označenie durablend alebo tak nejako
    • 24
  9. Čadca 6.10.2008 5:00 -1°C
  10. ujomarian

    Mala anketa

    plna nadrz 48 - 50 l za 2000-2300 sk zavisi to od toho kde zasvieti nadrz, ale povecsine sa snazim tankovat shell v-p
    • 49
  11. ujomarian

    hluk ve vozidle

    pokial nemam zatiahnutu plachtu na kufri tak je odtial poct hluk, inac je to v norme - teda tiche a to do rychlosti cca 150 km/h ale to uz zacinaju hucat gumy
    • 36
  12. ta s tym nakupnym kocikom nema chybu :D:D
    • 6
  13. No, zatímco ve slovenském PR textu se GTL píše, v českém ne: http://www.shell.com/home/Framework?siteId=cz-cz&FC2=/cz-cz/html/iwgen/shell_for_motorists/fuels/zzz_lhn.html&FC3=/cz-cz/tailored/shell_for_motorists/fuels/vpower_diesel_pp/vpower_diesel_pp_about_ga_1602.html ved prave preto som tu dal ten odkaz, otazne je ci to GTL na slovensku nie je namiesto v nadrzi iba na papieri ale mojmu hdi-cku evidentne chutna tato nafta
    • 25
  14. zeby sa na slovensku predaval shell kvalitnejsi V-P diesel? http://www.shell.com/home/Framework?siteId=sk&FC2=/sk/html/iwgen/shell_for_motorists/fuels/zzz_lhn.html&FC3=/sk/tailored/shell_for_motorists/fuels/vpower_diesel_pp/vpower_diesel_pp_about_ga_1602.html
    • 25
  15. ujomarian

    Tak co,jak se připravujete na zimu

    konecne sa mi podarilo zohnat za par susni aspon plechace so zimnymi gumami , uz iba pockat na ten spravny okamzik a ide sa prezuvat
    • 30
  16. Jestli to nebude psychologického rázu [upravil dne 18.9.08 BIGI] psychologickeho razu to neni, pocut to je hlavne pri volnobehu.
    • 25
  17. hmm, ked natankujem Shell V-P diesel tak mi moje hdi-cko krasne stichne, po natankovani obycajnej nafty bud na shelke alebo OMV je motor opet hlucnejsi ... aditiva \"zatial\" nepouzivam.
    • 25
  18. slušný a inteligentný predajca a k tomu ešte aj jánošíka pozná
    • 41
  19. presne toto som potreboval, dakujem za obrazky
  20. možno otravujem s banalitou, ale ako vymením palivový filter na p206 2.0 HDi? najlepšie daky podrobnejsi popis co kde treba odšrobovat pripadne odtrhnut ... diky za rady
  21. ujomarian

    KONTROLKA airbag

    v piatok mi zacala svietit kontrolka airbagu pri jazde z takeho prudsieho kopca a stale svieti popozeral som kontakty pod sedackou - v poriadku, skusil som tak ako tu pisal třídvířko premerat baterku - taktiez v poriadku. airbagy mam dva predne a dva v predných sedačkach. Nevie niekto co s tým?
  22. ujomarian

    Kolik mate najeto?

    takže mne svieti 74981 km dnes svietilo 77048 [upravil dne 12.9.2008 ujomarian]
  23. pozrel som si toto video a dlhu chvilu som bol v nemom uzase co to auto muselo vydrzat, na fotkach to az tak zle nevypadalo ale video - to je ina sila. niekto by mal radsej jazdit na bicykli ...
  24. ujomarian

    Spotřeba

    takze po odjazdeni vyse 7000 km za 3 mesiace : mimo mesto 4,6 - 5,3 l/100km dialnica (cca 140-170 km/h) cca 7 - 7,5 l/100 km povecsine natankovany shell v-power diesel a priemerna spotreba je kusok nizsie, mohla by byt ovela mensia, ale sem tam si treba vychutnat pedal na podlahe :D:D [upravil dne 21.9.2008 ujomarian]
×
×
  • Vytvořit...