Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. nene vypadá to blbě když se kouří jenom z jedný
  2. zvuk se nějak moc nezměnil, zatím..... řikám ještě to není hotový, zatím jde většina spalin do levý, musí se tam dát přepážka ještě
  3. rezerva tam neni, nebyl ani předtim, normálně plátkem pilky a pak pilníkem dobrousit
  4. jj dva dny sme se s tim sraly, a pořád to neni hotový pořádně
  5. wooody

    web kamera jako onboard kamera

    me jde spíš v jakym programu, aby mi to dělalo tu smyčku
  6. tak mě napadlo, když jedu v kamálu tak mám nonstop zaplej notebook ( navigace, písničky atd atd...) a tak mě napadlo, nedá se webka použít jako onboard kamera? stačila by 5 hodinová smyčka, která by se dala zálohovat v případě že se něco stane, kolikrát už mě štvalo že ji tam nemám, hodilo se to...... ale spíš kam směřuju dotaz, jakej program na to použt???
  7. wooody

    Noční hlídání

    no, do práce jdu až v neděli večer nebo v pondělí ráno to ještě netušim
  8. wooody

    Noční hlídání

    no tak sem předchvilkou přišel z hospůdky, tak nevim žejo.... ale musim uznat že v posteli je příjemně :PP
  9. wooody

    Noční hlídání

    hlídá se tu??
  10. wooody

    android a tovární nastavení

    hodil sem je sd kartu, pak do pc, udělal reset a formát karty, hodil spátky na kartu a zkopíroval do tel :D
  11. taaak tedko už je teplo tak nastala další fáze úprav, začíná se od spodu, taaaaaaakže výfukem
  12. wooody

    Zakodované rádio

    když ne nechat zaplí hodinu, ono to naskočí, zkazíš ho zase, čekat 2 hodiny, a když zkazíš čekat 3 hodiny atd atd
    • 7
  13. lidi když dám androida do továrního nastavení, smážou se kontakty?? mám htc wildfire
  14. a tedko tu o karkulce ta je hezčí
    • 10
  15. http://postimage.org/image/ip0z15qmj/ [upravil dne 7/3/12 08:04 od wooody]
  16. wooody

    Noční hlídání

    kucí nejste samy
  17. wooody

    Vune do auta

    taky cs, mám jahodu a new car, new car mi docela smrděla, jahoda luxus, po roce už přestávala vonět tak sem ji pokáp horkou vodou a nacpal do topení a i tedko to vyvoní kabinu kamionu... jinak nej je višeň
  18. wooody

    jaký notebooky - pořízeno

    acer neni špatnej, jenom se některý kousky docela dost přehřívaj, já ho taky mám a drží ťuk ťuk
    • 35
  19. demontáž motoru... http://www.drsnysvet.cz/demontaz-motoru-z-auta/
  20. wooody

    Asi su milionar ...

    jo lidi, proto mám účet na googlu a mám klid
  21. wooody

    Asi su milionar ...

    já včera taky dostal 40 milionů doláčů
  22. wooody

    Náku Peugeot 306 HELP ME :D

    1.4 trpěj na těsnění pod hlavou
  23. wooody

    Jaký muzikál? V Praze

    nejhezčí na kterym jsem zatím byl je johanka z arku
    • 9
  24. wooody

    multifunkční volant v NASA

    sou asi děsně nepohodlný sedačky
  25. ještě mě napadlo na symbiana je aplikace blacklist nebo tak nějak a to blokuje určitý čísla, jak volání tak sms
×
×
  • Vytvořit...