tak mě napadlo, když jedu v kamálu tak mám nonstop zaplej notebook ( navigace, písničky atd atd...) a tak mě napadlo, nedá se webka použít jako onboard kamera? stačila by 5 hodinová smyčka, která by se dala zálohovat v případě že se něco stane, kolikrát už mě štvalo že ji tam nemám, hodilo se to...... ale spíš kam směřuju dotaz, jakej program na to použt???