Už sa mi 2x stalo, že po naštartovaní stierače vôbec nešli. Páčka je ok, pri prepínaní na auto a manuál to normálne reagovalo a na displeji vypísalo auto alebo manuál režim. Po vypnutí motora a chvíľke čakania fungujú ďalej normálne. Prilepené samozrejme neboli, nemali ani snahu sa pohnúť.
Stierače sú ovládané cez zbernicu každý zvlášť, takže tým to asi nebude. Počítam, že najskôr nemali šťavu. Nezistil by to ale PC? Sú napájané spoločne? Nemá niekto schému?