Přejít na obsah

Marky

Uživatel
  • Počet příspěvků

    412
  • Registrace

Vše od uživatele Marky

  1. Marky

    Stierače raz idú a raz nie (407ma).

    Žeby sa to prejavilo až po takej dobe? Čo je to BSM?
    • 19
  2. Marky

    Stierače raz idú a raz nie (407ma).

    Čo je bsm? Znie to draho. Mám neorigo xenóny už vyše roka. Zatiaľ žiadny problém. Myslíš, že by to bolo tým? Keď ich vyhodím zmizne to alebo to je trvalá závada?
    • 19
  3. Marky

    Stierače raz idú a raz nie (407ma).

    Áno, ale to je známa choroba prvých 407čiek. Robí to vadný ľavý stierač, nečane sa aktivuje pri otvorení dverí alebo odomknutí. Toto bude ale niečo iné.
    • 19
  4. Už sa mi 2x stalo, že po naštartovaní stierače vôbec nešli. Páčka je ok, pri prepínaní na auto a manuál to normálne reagovalo a na displeji vypísalo auto alebo manuál režim. Po vypnutí motora a chvíľke čakania fungujú ďalej normálne. Prilepené samozrejme neboli, nemali ani snahu sa pohnúť. Stierače sú ovládané cez zbernicu každý zvlášť, takže tým to asi nebude. Počítam, že najskôr nemali šťavu. Nezistil by to ale PC? Sú napájané spoločne? Nemá niekto schému?
    • 19
  5. Marky

    Snímač hladiny oleja

    Jé ďakujem pekne.
    • 6
  6. Marky

    Snímač hladiny oleja

    Nikto mi nepomôže to nájsť?
    • 6
  7. Marky

    Snímač hladiny oleja

    Nie, stál som tam kde vždy už vyše roka stávam. Navyše sa mi to stalo hneď dvakrát po sebe. Oleja mám jeden dielik od vrchu. Od poslednej výmeny pred rokom sa mi nepohol. Na tom oleji mám cca 5000km. Nevieš kde je ten snímač?
    • 6
  8. Marky

    Snímač hladiny oleja

    Nikto to nevie nájsť v servisboxe? Mne to nejak nejde.
    • 6
  9. Dnes mi pred naštartovaním zahlásilo auto - skontroluj hladinu oleja. Olej som následne kontroloval mierkou, je ho tam dosť, skoro po hornú rysku. Znamená to, že asi blbne čidlo hladiny oleja. Vie niekto kde sa nachádza? Motor 1,6HDi 80kW. Ak sa dá obrázok zo servisboxu. Ďakujem. [upravil dne 9.12.2009 Marky]
    • 6
  10. Vďaka. Tebe sa nestáva, že sa zrkadlo úplne nevyklopí?
    • 19
  11. Dá sa ten prevod premazať alebo to je uzavreté?
    • 19
  12. To som skúšal, videl som tam len jeden zúbok, ktorý je v kĺbe keď je zrkadlo sklopené. Ďalej to už nechcelo ísť tak som to nerval nasilu. Po demontáži toho krytu bude prístup ku motorčeku a prevodom?
    • 19
  13. Nikto?
    • 19
  14. Sem tam sa mi nevyklopí úplne, chcel by som premazať. Ďakujem.
    • 19
  15. Marky

    íPhone ako modem? VYRIEŠENÉ

    Vďaka, to bol ten problém. Pripojil som ho k WinXP, kde mám iTunes a rozpoznalo ho ako nový sieťový adaptér a funguje. Nainštaloval som iTunes aj vo W7 a už to šlape aj tam Zaujímavé, že všade píšu windows si nájde ovládače sám automaticky, len zabudli dodať ak je inštalovaný iTunes.
  16. Od verzie fw 3.0 by mal byť iPhone schopný fungovať ako modem pre zdieľanie internetu. Podľa návodov, čo som čítal malo by stačiť v nastaveniach zapnúť zdieľanie pripojenia. To som aj urobil, spýtal sa či chcem použiť BT alebo USB kábel, dal som kábel, pichol do PC a nič. Je tam len ako zariadenie iPhone a môžem len pozerať foto. Predpokladám, že by sa malo objaviť nové zariadenie - modem. Alebo robím niekde chybu? OS mám W7 x64 Ultimate. Funguje to niekomu? Ako? [upravil dne 21.11.2009 Marky]
  17. Marky

    Mobil, GPS a internet v jednom

    Myslel som legálne zadarmo
    • 48
  18. Marky

    Mobil, GPS a internet v jednom

    Zadarmo asi žiaden čo?
    • 48
  19. Marky

    Mobil, GPS a internet v jednom

    Ako to? Ja tam mám len ten paškvil čo ide cez Google maps:myslim
    • 48
  20. Marky

    RT3 a vodafone

    Dá sa updatovať firmaware aj u RD4?
    • 6
  21. Marky

    Koupe Alu, spravny rozmer..?

    u nas to myslim nie je, ale to je jedno a to mas ET ale na 407, levo 406 ma 15-18 tusim.... To je zo Slovenského TP a áno na 407mu.
  22. Marky

    Koupe Alu, spravny rozmer..?

    ET tam je v tvare (e=44)
  23. Ďakujem.
  24. Je to VIS - posledných 8 číslic VIN a je to rovnocenné s VIN.
  25. Mohol by som poprosiť skontrolovať, či je na VIN 21261909 nejaká zvolávacia akcia? Vraj by malo byť niečo ohľadom RD4. Ďakujem.
×
×
  • Vytvořit...