OK, jenom ve správci disků mám jenom ten SATA + mechaniky (fyzické i virtuální). To odpovídá nabídce v Tento počítač.
Tak řazení bootování jde, ale musel si přečíst nápovědu posouvá se to u této desky pomoci +/- a nyní nabíhá systém ze SATA a rychle a jsou tam všechny tři disky Takže problém asi vyřešen, jelikož mechanika v systému je, disky k dispozici a rychlý start.
Ted si se mnou PC trochu zahrává ... asi na půlminuty zmizel jeden PATA disk (ten se systémem - slave), pak opět naskočil. ... jééé, já jsem blbec, vím, čím to je ... systém ho nahrával
To legacy jsem ani nedával Ty boot to jsem vyhodil. Díky moc Radku.
:super:papa:papa:super:super
[upravil dne 21/1/11 15:13 MilanF1]