Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Tak mě je jasné, že tohle auto nikdo nekoupí ... ale jen mě zaráží, že za to chce 15k Kč
  2. Bomba, hned pro něj jedu Dostala mě druhá a třetí fotka. Druhá: zasraný jako sviň, třetí: ty nálepky PS: když jsem zde nabízel svoji P309 tak byla v lepším stavu, jenom cvakala poloosa a nikdo to nechtěl
  3. MilanF1

    zabezpečení auta

    A co rovnou auto ofoliovat tmavýma foliema? Ale asi nebudou mít takové vlastnosti jako bezpečností Edit: pokud máš tonovaná okna, tak na přední tmavou folii dát nemůžeš, pokud se nepletu, takže jedině tu bezpečnostní O tom zadním okně jsem to taky četl, asi proto, že ta bezpečnostní je hodně silná. [upravil dne 21/1/11 17:28 MilanF1]
  4. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    A to ačko je tam k čemu, smím-li vědět Napadá mě jedině automatické dovírání
  5. Opravdu je hezké se něco dozvědět o historii, pamětníkům děkuji Pokud by tu byla lidská vůle a síla a došlo by na zpracování kroniky, rád bych si ji přečetl. Samozřejmě knižní provedení v nákladu 1000 ks neočekávám
  6. OK, jenom ve správci disků mám jenom ten SATA + mechaniky (fyzické i virtuální). To odpovídá nabídce v Tento počítač. Tak řazení bootování jde, ale musel si přečíst nápovědu posouvá se to u této desky pomoci +/- a nyní nabíhá systém ze SATA a rychle a jsou tam všechny tři disky Takže problém asi vyřešen, jelikož mechanika v systému je, disky k dispozici a rychlý start. Ted si se mnou PC trochu zahrává ... asi na půlminuty zmizel jeden PATA disk (ten se systémem - slave), pak opět naskočil. ... jééé, já jsem blbec, vím, čím to je ... systém ho nahrával To legacy jsem ani nedával Ty boot to jsem vyhodil. Díky moc Radku. :super:papa:papa:super:super [upravil dne 21/1/11 15:13 MilanF1]
  7. Já se v tom modrém okénku mohu šipkama pohybovat, jenom prostě ten 160 disk nedokážu dostat nahoru, ač dám enter ... Zkusím ještě ten Legacy. Jenom ještě blbej dotaz, kde najdu správce disků (ted jedu na ten SATA - odpojen systémový PATA) Když tam dám to Legacy ... píšeš, že nemusím spustit SATA, nepřijdu o data? Přecijenom mám tam dost důležitá včetně školy a práce [upravil dne 21/1/11 14:57 MilanF1]
  8. Nebo mám něco nastavit zde?
  9. Nebo mohu překliknout na Advance, ale tam stejně pořadí nemohu měnit.
  10. V PC byl původně SATA HDD - 160, na něj jsem nahrál systém a běhal OK. Až nyní to blbne. (kdybych se v tom dneska nevrtal, tak bych normálně na něj jel včetně SATA mechaniky). Při systému z PATA je v BIOSu i systému vše v pořádku (jenom ten systém je upravený pro druhý PC ... Zde jsou screeny. Ač zde zvolím nějak disk, pořadí je pořád stejné. Stejně tak i v Device Priority
  11. Ten HDD běhal normálně, ale pak jsem připojil tu mechaniku SATA (jak jsme ji tu nedávno řešili) a disk se ze systému vytratil. SATA mechanikou jsem nahrazoval jinou, která byla PATA slave. Kdyžtak udělám foto BIOSu - nyní jsem na ntb, takže mohu komunikovat pružně.
  12. Já zkoušel navolit pořadí bootování, ale seřadit se mi to nechtělo ... Ještě se tedy na to kouknu. Nicméně když mám puštěný systém z PATA, tak se mi zobrazí všechny HDD. Když to rozjedu na SATA (jen jeden PATA - nesystémový), tak mám jenom SATA disk. Navíc než se začne načítat systém, trvá to asi dvě minuty (vyjmutí té mechaniky nehraje roli )
  13. No jsem z toho jelen. Po zapojení té mechaniky mi zmizel PATA disk. Tak jsem se v tom tedka hrabal a vše je OK. Přidal jsem i druhý PATA (úplně stejný) a naskočil mi systém z něj (ač mám druhý na SATA - ani jsem si nemohl vybrat - jakto?). Jenom mě štve, že i když jsem odpojil tu SATA mechaniku (i ten druhý PATA) tak se mi v systému zobrazí jenom SATA HDD - ten Pata tam není (ač je na master) - v BIOSu se hlásí, ale v Tento počítač ho nemám
  14. Kaštan, bouchání a otáčení volantem, tam bych to viděl na horní uložení - přirezlé ložisko a poskakuje. A tomto problému je tady toho napsáno hodně. Samozřejmě to může být něco jiného ... třeba jak psal olp
  15. Já v roce 07 (přes google), když jsem získál papíry a začal jezdit s P309, jenže jsem se nějak nemohl dostat na forum (byl jsem přihlášen jen na hlavní stránce P-C), tak jsem se na to vykašlal. Teď je to přesně rok, co jezdím s P306, a to jsem začal tyto stránky studovat pořádně a dostal jsem se na forum a mohl přispívat. Takže jsem tu v podstatě rok
  16. MilanF1

    Nos 406

    Pěkný volantík. Jenom k tomu dennímu svícení ... nejsem si jist, zda splnuješ normu, aby byla tato světla max. 400 mm od od bočního obrysu karosérie (blatník). Vzdálenost mezi světly 600 mm asi splnuješ. Já na své P306 to mám tak tak, aby se vešel do té normy 400 mm
  17. BidDaddy: Víš, že ta diskuse je pět let stará?
  18. MilanF1

    rány od přední nápravy p306

    Nebo třeba tyčky stabilizátoru. Na P306 odchází zadní silentbloky, přestože jsem je vyměnil (byly vymlácené), tak to nepřestalo klepat Já jsem vyměnil skoro všechno, možná mi klepe celé řízení
    • 8
  19. MilanF1

    Lidskej nevkus

    No je to moc, za takový kola by se musel stydět ani menší traktor Nicméně víc jsem čuměl na toho chameleona
  20. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Tak redukci snad řešit až po koupi rádia, ne? Nebo je tam univerzální konektor? Ale situaci ti opravdu nezávidím. Píšeš, že staré rádio máš, tak alespon s ním můžeš jezdit ... já mám taky doma ještě originál - ale vidím, že nepotřebuješ
  21. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    :o No to je hezký ... to ti nezávidím. A rádio máš (pardon měl) originál nebo lepší (vyndal jsi panel?)? Když ho brala kamera, tak tu jistá šance je Snad to dáš brzo do kupy
  22. U nás už svítí sluníčko a mlha jen v dálce. Ale včera okolo osmé, musel jsem jet max. 60 km/h, protože bylo kulový vidět, ještě že okolí znám, jinak bych musel jet krokem. Ale byl jsem rád, že mi svítily alespon bílé mlhy ...
  23. Hezký typ, ale jaksi nevidím, kde to mám objednat/koupit ...
  24. bi-xenon, pěkný Já pořád čekám na ty žluté H1 ... snad příští týden. Včera celý den bylo pěkný mlíko, zronva tehdy by ty žluté mlhy hodily ...
  25. Paráda oni, určitě je to lepší jak ty žluťáky
×
×
  • Vytvořit...