Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Pěknej piškot, ale hned plánuješ chip, žeš rovnou nevzal 2,2 HDI
    • 48
  2. Pěkný návod, ale rovnou jsi to mohl dát do podsekce Udělej si sám Koukám, že brzy bude návod na výměnu v pp
    • 22
  3. MilanF1

    kdepak zmizel dadadavid?

    no to m@ n€n@p@dlo 3št3 t@kto pís@ť Tohle nepřečtu Já hold nahrazování písmen znaky moc rád nemám. Ale ty nicky jsem rozluštil dobře, jelikož jsem je neviděl poprvé PS: v mých silách ani není psát znaky místo písmen, protože píšu deseti a než mi dojde, že bych tam udělat nějaký znak, tak už mám napsané celé slovo, ač celou větu. U mě je nick jednoduchej Y2K: Jak tě máme vyslovovat ... já bych třeba \"rok dva tisíce\" neříkal. Já prostě vykřiknul \"jú tu kej\"
  4. MilanF1

    Capyho 306 - nahradí subaru

    Jaký hezčí kola chcete dát na P306? Výměnu schvaluji.
    • 56
  5. MilanF1

    výmena prevodového oleja

    Pod etiketou vyvrtaná díra
    • 19
  6. MilanF1

    predna naprava

    U mě klepe řízení, je tam malá vůle. Technik na STK na to nepřišel. Doma na jámě jsem lehce točil volantem (jako na vůli) a bylo slyšet klepání, druhá osoba v jámě hlásila, že je malá vůle na řízení. Ale určitě vyměň ten silentblok na rameni, mohou to dělat i stabilizační tyčky.
    • 11
  7. MilanF1

    Nové stierače

    Nyní mám doma tyhle: http://aukro.cz/sterace-aero-flat-universal-i1495831525.html Tátovi stírají dobře. Ale jak jsem psal, tak před pěti lety no name nestíraly ani nové Samozřejmě je mi jasné, že značkové vydrží déle
    • 51
  8. MilanF1

    Nové stierače

    já používám už tři roky bezramínkový no name z aukra za stovku kus. Sice už občas udělají proužek a nekdy poposkočí, je to zatím OK = spokojenost. Mám však doma připravenou novou sadu (cena stejná). Táta na berlingu má nový z aukra a stírají opravdu dobře, jenom u spolujezdce dělají proužek, je to v tom zlomu, kdy v základní poloze nedoléhají na sklo (nejspíše deformace gumičky). Je to asi pět let zpátky, co táta koupil v mototechně nové stěrače (obyč, no moc nestály). Dali jsme je na auto a stírali hůře, jak ty předešlé Skákaly, vrzaly, proužkovaly Zkušenost se značkovýma bohužel nemám, ale když mi obyčejný bezramníkový vydrží tři roky, pak nemám důvod utrácet za dražší.
    • 51
  9. Chce si doma udělat plakát přes celou stěnu
    • 8
  10. MilanF1

    kdepak zmizel dadadavid?

    Díky Radku, už se zde projevovat nebudeme, abych taky nedostali banána
  11. MilanF1

    kdepak zmizel dadadavid?

    Upřímně: mně tu taky nechybí, ale pousmál jsem, když jsem viděl název tohoto vlákna Napadlo mě, zda ho to tu přestalo bavit (sám to psal), ale tedy dostal banána, asi za nevhodné vystupování Nicméně v pokecu a servisu není tolik zbytečných témat ... mně to z jeho strany přišlo, jako by měl více založených vláken než odpovědí na ostatní
  12. Jejdamane ... takový krásný auto. Nemá na sobě něco, čím se odlišuje od ostatních (podle čeho ho bezpečně poznáš)? Vzhledem ke stáří asi nic takového nebude (škrábanec atd.)
    • 6
  13. No proto se zdráhám k nim vůbec na tu prohlídku zajet ... už to vidím ... zkouknou kotouče - to je na výměnu. Změří světlou výšku vozu a shoupnou si předek - pružiny a tlumiče. Klepe mi trochu řízení - to by klidně taky vyměnili. O autě snad všechno vím, tak proč tam jezdit? Možná pro dobrý pocit, ale v peněžence mít pro jistotu jen 290 Kč
    • 64
  14. MilanF1

    poruseny licencni stitek WinXP

    Díky, vyzkouším
    • 20
  15. MilanF1

    africká 504ka

    Já to pochopil tak, že to je 504ka vyrobená v africe (nebo jen pro africký trh), proto i ten rok výroby. Pokud se nepletu, tak v Číně škodovka prodává oktávy první generace. Edit: výtažek z wikipedie: Production: Europe: 1968–1983 Argentina: 1969–1999 China: 1979–1997 Nigeria: 1968–2005 Kenya: 1968–2004 [upravil dne 8/3/11 14:01 MilanF1]
    • 12
  16. MilanF1

    výmena prevodového oleja

    A je ho tam dost? Ale je nelogické, že to šlo hůře. Můj bývalý (naštěstí) servisák (garážista) tvrdil, že po výměně oleje v převodovce se může stát, že nepůjde řadit vůbec, tak výměnu nedoporučoval
    • 19
  17. MilanF1

    pad otacok pri zrychlovani

    Kdyby klouzala spojka, tak je to jasné - otáčky vylítnou a rychlost stoupá pomalu. Nevím, jak by mohly otáčky při přidání plynu padnout dolů kvůli prokluzující spojce Já bohužel moc nápadů nemám ... ale koukal jsi na přívod paliva? Nebo-li byl měněn palivový filtr? (že by tam šlo málo nafty:myslim)
    • 7
  18. MilanF1

    poruseny licencni stitek WinXP

    Já to chápu tak, že nemá product key. Systém mu tedka běží, ale potřebuje instalovat znovu a product key je nečitelný a rád by jej našel v nějakém souboru (dokud stávající OS běží). Bez product key nelze ten systém doinstalovat. Aktivace je již druhá část. Jenom dodám k tomu zdarma hovoru (alespon pro aktivaci), tak to je pravda, ale musí se volat z pevné linky! Já volal z mobilu a automat mi nahlásil jiné číslo, kam mám volat z mobilu (ale cena běžného hovoru).
    • 20
  19. Takže stáhnout a dopsat koncovku \".pdf\" a pak to funguje
    • 48
  20. MilanF1

    zmena stredovej diery

    Qcko: 10 mm podložky udělají z ET 15 -> ET5 ... nikoli 25
    • 14
  21. MilanF1

    poruseny licencni stitek WinXP

    Honzo: ty píšeš ale o aktivaci - to už je po zadání tohoto štítku. Tu telefonní linku znám, protože jsem tam párkrát volal, když nebylo možné PC připojit na net a provést to přes něj. Aktivace je do 30 dnů po instalaci. Řeším trochu podobný problém. Na ntb mám velmi špatně čitelný štítek (ošoupaný) a kod jsem si dříve nepoznamenal ... kdyby se to někde dalo najít, bylo by to OK. Maximálně budu luštit s lupou a někam zapíšu.
    • 20
  22. V pohodě, někde jsem to tu viděl, tak jsem trochu pohledal Určitě cena se budu stanovovat individuálně, podle toho, na jaké auto to bude Ale klaním se umění toma406
  23. pískování a lakování včetně komplet přípravy a zpětné montáže + nové šrouby a trubky a nástřik loga 4000kč- pokud to má být i s novýma prachovkama tak dle ceny ale cca + 1500kč [upravil dne 23.1.2011 12:16 tom406] Stifler: viz výše
  24. MilanF1

    výmena prevodového oleja

    taky uvedu pozitivní reference. Olej byl měněn na podzim (relativně teplo) a již při výjezdu z garáže jsem cítil, že tam první dva kvalty jdou o něco lépe. V zimě mi tam jdou kvalty řekněme skoro stejně jako v létě. Loni v zimě se tam té jedničce moc nechtělo ... PS: výměna po cca 250 tkm provozu vozu. Jak už bylo psáno výše, dva litry oleje nestojí tolik a auto ti bude jenom děkovat.
    • 19
  25. MilanF1

    306 HDi 66 kW NETÁHNE

    Já neříkám, že necítím zátah, ale je řekl bych plynulý - žádné nakopnutí. Já to na dálnici málokdy protáhnu ... uvidíme, s čím přijde tazatel. Nejlepší by bylo přímé porovnání ...
    • 9
×
×
  • Vytvořit...