já používám už tři roky bezramínkový no name z aukra za stovku kus. Sice už občas udělají proužek a nekdy poposkočí, je to zatím OK = spokojenost. Mám však doma připravenou novou sadu (cena stejná). Táta na berlingu má nový z aukra a stírají opravdu dobře, jenom u spolujezdce dělají proužek, je to v tom zlomu, kdy v základní poloze nedoléhají na sklo (nejspíše deformace gumičky).
Je to asi pět let zpátky, co táta koupil v mototechně nové stěrače (obyč, no moc nestály). Dali jsme je na auto a stírali hůře, jak ty předešlé Skákaly, vrzaly, proužkovaly
Zkušenost se značkovýma bohužel nemám, ale když mi obyčejný bezramníkový vydrží tři roky, pak nemám důvod utrácet za dražší.