Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. aha, hold s tímto nemám zkušenosti. zatím to běhá, ruce mě od volantu nebolí, tak to řešit nebudu. Ale díky žes mě uklidnil s tím vrčením.
    • 16
  2. Takže na diagnostiku ... tak komu napíšu, kdo ji má
    • 16
  3. Tak ať si občas zavrčí, hlavně, to nic není. Jenom mě trochu štve to servo, že jde volant relativně těžko. Včera jsem jel s tátovým berlingem a málem jsem si vykloubil ruku v zápěstí, protože volant mu jde opravdu lehce. Ale hlavní je, že funguje, takže se v tom vrtat nebudu
    • 16
  4. Napadlo mě to čerpadlo v nádrží ... ale jde to odpředu - takže asi ten ventilek. Je pravda, že když žhavím dlouho, tak to po cca 10 sekundách přestalo (asi přestalo tlačit čerpadlo). Takže se o žádnou závadu nejedná, to jsem rád.
    • 16
  5. ano, jde o P306 HDI. Jde o to, že po nastartování to nehuči (jenom včera poprvé), předtím vždy jen na druhou polohu klíčku. Oleje tam je mezi ryskama. Na příslušenství je rok starý řemen ...
    • 16
  6. Díky ozzy za typy. Ten zvuk je takové vrčení/hučení. Nevím, jak to popsat - těžko to zaznamenám, když mi to dělá při každém cca desátém startu. To ložisko čerpadla myslíš podávačku? Ale určitě kouknu na ten olej, pokud povolím víčko - jednou jsem se o to pokoušel a jaksi mi to nešlo Ještě mě napadla blbost: kompresor klimy asi těžko může hučet ... navíc tam je malý tlak chladiva - někde uniká = nepoužívám. Tak olej je řídký - červeno hnědý. Ale nezkoumal jsem, zda dole v nádobce nejsou nějaké cucky. [upravil dne 14/3/11 08:11 MilanF1]
    • 16
  7. MilanF1

    kdepak zmizel dadadavid?

    Se nediv, byl oblíbený a každý se s ním musel rozloučit
  8. MilanF1

    Anketa - folie?

    ano, vpředu být nesmí (tedy max. zastmavení 25% , což zabepečuje tonování), od zadních oken klidně plech. Škoda, že nemohou být i vpředu, bylo by to mnohem hezčí...
    • 83
  9. ZOO chleby, tak je to pěkné. Sice žádná velká zvířata, ale na druhou stranu malé a pěkné - přijde mi to jak domácí farma V Loučeni jsem nebyl (ostuda), ale koukám, že tam brzy zavítám
  10. Mám servisní dotázek. Už delší dobu, no docela dlouho, pozoruji, že občas se mi při startu (při žhavení) ozývá hučení od motoru - vpravo. Jakmile jsem nastartoval, tak to přestalo. Dneska se mi stalo, že to hučelo i po nastartování. V kabině to je dost slyšitelné, ale když jsem zvednul kapotu, tak skoro nic. Za jízdy mi to řekněme přeřval motor. Při dalším startování to nehučelo. Mám podezření na servo pumpu, protože volant mi nejde úplně lehce - o točení malíčkem se vůbec nedá mluvit (za jízdy to jde tůž než na staré P309 bez serva!). Jenom dodám, že olej v servu jsem neměnil a dost pochybuji, že předchozí majitel ho někdy neměnil - takže by tam byl 11 let? No je to dost možný. Takže dotaz: může hučet servo? Může to způsobovat hustý olej. PS: když mi to hučelo i za jízdy, tak motor byl teplý.
    • 16
  11. MilanF1

    Individualni dovoz auta z Nemecka

    pp205 by to měl bezpečně vědět, viz zde: http://www.peugeot-kly.cz/index2.php?action=dovoz_aut
    • 11
  12. MilanF1

    Dily na aukru...

    Když jsme u těch kotoučů, tak já nakoupil tyhle http://auto.aukro.cz/2-nove-predni-brzdove-kotouce-peugeot-405-306-206-i1453487504.html ještě na autě nejsou, ale měl by to být originál Dával jsem i sem link, kde ten samý prodejce za stejnou cenu měl kotouče na 406ku - 260mm. Bohužel už nic nenabízí - asi je někdo už koupil.
    • 23
  13. parádní
  14. všechno správně, s tímhle jsem nikdy neměl problém. Pamatuji si na to ještě od dětské doktory, odpovídal jsem dříve než to věděla sama
    • 37
  15. MilanF1

    306 HDi 66 kW NETÁHNE

    No vida, tak to byly obyčejné filtry , u mě to taky udělalo hodně, ale byly měněny chvíli po koupi. Jen se mi líbí, že když ti auto jede, hned se ptáš na maximálku ... s tou ti já neporadím, o to jsem se nikdy nezajímal, možná až si někdy pořídím Ferrari
    • 9
  16. MilanF1

    Kontrolka parkovaciek

    Taky nemám kontrolku. Jednou jsem to začal řešit, proč to nesvítí ... v knížce o ní nepíšou, ale kouknul jsem do předních světel - obě prasklé Ale kontrolka mi nechybí, protože když rozsvěcím, tak prostě otočím hned do druhé polohy (myslím na večer, jinak mám denní svícení, takže nic po startu nic neřeším).
    • 8
  17. Koukám, žes byl chycen při činu, když jsi dával dohromady brzdiče
  18. Včera na primě říkali, že couval a najel snad na obrubník a místo toho, aby zabrzdil, sešlápnul plyn až k podlaze a nabral nějaký sloupek a skončil na boku.
  19. MilanF1

    AutoChip.eu

    Těšíme se na rozluštění záhady Já autochipu nevěřím, na netu se o nich píše hodně. Dokonce čipují i motor VW, který Cimbu nedělá, protože je na hranici možností již z výroby. Tak jsem jim ze srandy napsal a že proč ne, 18% navíc z toho dokážou dostat
    • 11
  20. MilanF1

    306 HDi 66 kW NETÁHNE

    vzducháč KO, palivák na tom bude stejně, pak už by to mělo jet lépe. Jinak vizkozita oleje by měla být 5W-40 nebo 10W-40 a musí splnovat dané specifikace - viz sekce Servis-nej témata - oleje, tam je toho hafo. Na podávací čerpadlo zatím nemysli, udělej palivák (černo za tebou být nemůže, protože tam jde málo nafty ). Váha vzduchu je založena na čidlech, která se časem zašpiní, zamastí a dávají mylné informace. Takže vyčistit nejlépe prostříknutím sprejem na váhy vzduchu (někdo doporučuje čistič brzd atd.). Cvakání: to neporadím, já mám uši asi moc citlivé a taky slyším cvakání u sebe. Když jsem to řekl tátovi či známému, tak oni nic neslyšeli ... takže si říkám, že tak se asi motor projevuje Pokud se u tebe projevuje hlasitě, tak asi něco je v nepořádku. Mohou to být hydroštely, ale i vadný vstřik. Žhavení se rozsvěcí jen za nižších teplot. Takže nyní se ti každé ráno musí na chvilku rozsvítit. Když je -15°C, tak mi svítí asi deset sekund. Pokud ti to startuje dobře, tak může být prasklá žárovka airbag: zkoukni konektory pod sedačkou, zda jsou zapojené. Nic jiného mě nenapadá elektrika není moje silná stránka Turbo se točí pořád, ale největší plnící tlak má na 1900 ot. Největší tah by měl být od nějakých 1700 až po 3000. Za těma třema tisícema ani tomu mému tolik nechce, dokonce mi přijde, že se mění zvuk motoru zde je graf výkonu. http://www.hs-elektronik.com/datenblatt-d/peugeot-30620hdi-90ps.html
    • 9
  21. MilanF1

    kdepak zmizel dadadavid?

    Medvěd: není co dodat, vyčerpávající reakce Já jsem prostě MilanF1 a užívám tento nick prakticky všude, stačí vygooglit Nick vznikl jednoduše, nevěděl jsem nějakou přezdívku, tak jsem spojil moje jméno s mojí láskou (Formule 1) - nicméně na vznik nicku tu však někde vlákno je
  22. paráda, buhví, jak bych se choval já
    • 11
  23. Já mám 14 dní starou technickou, takže vím, jak na tom jsem - všechno v cajku A kdyžtak si auto mohu taky na kanále projít
    • 64
  24. aha, nejde, tak až přijde nějaký moderátor, neboj, přesunu se dočkáš, pokud se jim to bude zdát jako hodnotný matroš PS: po přesunu, klidně promažte moje příspěvky.
    • 22
  25. agressor: já do toho tolik nevidím, ale vcelku bych tomu věřil, protože 2,2 HDi se do moc aut nedávala ... ale tak v koutku duše sním o coupé ... ale v mém případě to musí být ropa jinak RHZ je povedený motor, alespon dle hodnocení zde na foru, takže jen a jen dobrá volba.
    • 48
×
×
  • Vytvořit...