vzducháč KO, palivák na tom bude stejně, pak už by to mělo jet lépe. Jinak vizkozita oleje by měla být 5W-40 nebo 10W-40 a musí splnovat dané specifikace - viz sekce Servis-nej témata - oleje, tam je toho hafo.
Na podávací čerpadlo zatím nemysli, udělej palivák (černo za tebou být nemůže, protože tam jde málo nafty ).
Váha vzduchu je založena na čidlech, která se časem zašpiní, zamastí a dávají mylné informace. Takže vyčistit nejlépe prostříknutím sprejem na váhy vzduchu (někdo doporučuje čistič brzd atd.).
Cvakání: to neporadím, já mám uši asi moc citlivé a taky slyším cvakání u sebe. Když jsem to řekl tátovi či známému, tak oni nic neslyšeli ... takže si říkám, že tak se asi motor projevuje Pokud se u tebe projevuje hlasitě, tak asi něco je v nepořádku. Mohou to být hydroštely, ale i vadný vstřik.
Žhavení se rozsvěcí jen za nižších teplot. Takže nyní se ti každé ráno musí na chvilku rozsvítit. Když je -15°C, tak mi svítí asi deset sekund. Pokud ti to startuje dobře, tak může být prasklá žárovka
airbag: zkoukni konektory pod sedačkou, zda jsou zapojené. Nic jiného mě nenapadá elektrika není moje silná stránka
Turbo se točí pořád, ale největší plnící tlak má na 1900 ot. Největší tah by měl být od nějakých 1700 až po 3000. Za těma třema tisícema ani tomu mému tolik nechce, dokonce mi přijde, že se mění zvuk motoru zde je graf výkonu. http://www.hs-elektronik.com/datenblatt-d/peugeot-30620hdi-90ps.html