Věz, že jsme šli až na rozhlednu na Děčínským sněžníku, po červené přes Ostrov. A pak zpátky, takže cca 20 km.
Hřensko s Pravčickou bránou je fajn, ale mimo sezonu, jinak je tam halda turistů. Já se rád vydám i do Jetřichovic, Šauštejn atd. Není problém z Jetřichovic, přes Rudolfův kámen, Šauštejn, malou pravčickou dojít až do Hřenska na lodičky a poté autobusem zpět do Jetřichovic.
Tento kout naší země mám opravdu rád. Člověk ani nemá potřebu cestovat do ciziny, i doma je krásně.