Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Já měl zato, že v 1.6 od přechodu z 16V na 8V sítko odstranili. Dvoulitry to sítko snad neměli nikdy a nevybavuji si, že by Peugeot měl zásadní problémy s turbem u dvoulitrů.
    • 25
  2. Nic zásadního, ale moc snahy mít hezký a hlavně čistý kola. Leštěný disk umyl krásně houbičkou na nádobí, ale tou hrubou stranou ... divil se, jak jde ta špína krásně dolů ... a když to uschlo, vyšlo najevo, že jsou kola poškrabaný od houbičky.
    • 24
  3. Nech to na autě, tohle vylestim.
    • 24
  4. Přivez, opravím to za 10 minut.
    • 24
  5. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    @StibTo 2 měsíce to snad trvat nebude, jako u @Klemoň, ač sis toho poručil mnohem více.
  6. @Klemoň A ještě k tomu houbicku na nádobí... pak toho sundas víc než potřebuješ.
    • 24
  7. Bude mít zaseknutý tachometr. Na 308 už mám skoro 7 000 km, a to hlavně jezdím 306tkou ... tam se mi blíží servis na 440 000 km.
  8. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Věz, že jsme šli až na rozhlednu na Děčínským sněžníku, po červené přes Ostrov. A pak zpátky, takže cca 20 km. Hřensko s Pravčickou bránou je fajn, ale mimo sezonu, jinak je tam halda turistů. Já se rád vydám i do Jetřichovic, Šauštejn atd. Není problém z Jetřichovic, přes Rudolfův kámen, Šauštejn, malou pravčickou dojít až do Hřenska na lodičky a poté autobusem zpět do Jetřichovic. Tento kout naší země mám opravdu rád. Člověk ani nemá potřebu cestovat do ciziny, i doma je krásně.
  9. To uz je to rok? Ale moc jsi toho nenajezdil.
  10. Nebo s benzínem, tam to na trojku jde, i u šestikvaltu.
    • 14
  11. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    A ještě pro ilustraci, že barva není tak úplně stříbrná.
  12. THP to má naštěstí i na trojku... Nicméně já v obci jezdím na omezovač, přijde mi efektivnější.
    • 14
  13. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Další sada hotová. Jenom to trvalo docela dlouho.
  14. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Kdo chce do Českého Švýcarska do skal a nechce se tlačit v halde turistů, ať si zajede do obce Tisá. Nenáročná trasa s krásnými výhledy. My tam byli poprvé a určitě ne naposledy. Ideální pro děti, ve skalách je mnoho různých průchodů a zákoutí. To děti spolehlivě zabaví.
  15. MilanF1

    zoom zoom 6ka

    Jen jsem chtěl poukázat, že když jsi vyřešil BMW, nějaká Mazda tě nezaskočí.
  16. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Dneska Tisá a Tiské Stěny + přechod na Děčínsky sneznik, celkem 21 km krásných cest a nevelkým počtem turistů, prostě pohoda. Navíc parádní jídlo v turistické chatě. A GTi? 274 km, převážně po dálnici, průměrná rychlost 100 km/h a opět super spotřeba 7,5 l/100 km, ani mě netrápí EVO 100 plus za 37,90 Kc/l.
  17. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Mezní louka určitě ne, o víkendu v hlavní sezóně Pravčickou Bránu ani omylem, my se vydáme na Děčínsky sneznik. Zde je hodně krásných míst i s minimem turistů.
  18. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Klesající spotřeba potvrzena. Včera výlet do Lipniku nad Bečvou + cestování po okolí Olomouce. Aplikace hlásí 7,3 l/100 km, to je úplná paráda. Člověk ani nepotřebuje naftové auto. Kilometry přibývají, už 6600 km. Zítra se pojede do Českého Švýcarska, kde si dáme okruh cca 15 km, ale po svých.
  19. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska trochu dláždění.
  20. MilanF1

    P 508 GT

    Po 2 letech?
    • 26
  21. MilanF1

    Spojka

    Záleží zda auto jezdí město nebo dálnici. Taxikarsky Superb, co jezdí po Praze, má po 60 tkm spojkovy pedál jak šutr. Na 306 HDi mi spojka dala 290 tkm, odešlo ložisko... Ale moje auta skákání po městě neznají...
    • 60
  22. Stačilo se zeptat, ne? Náhodou na této akci jsou všichni úplně v pohodě.
  23. Zinek netřeba. Pokud to jde obrousit na úplně čistý plech, pak antikorozni (reaktivni) základ, plnic. Obrousit, vymazat karosarskym tmelem, barva, lak, vosk. A bude tam tolik materialu, že tě to přežije... ale musíš mít 100% čistý plech. A teď druhá věc, jak vypadá ten práh zevnitř...
    • 64
  24. Když tyhle místa jsou z výroby suchý ... stačilo trochu vosku, aby odpuzoval vodu.
    • 64
  25. Záslepka bude gumová, ničemu neublížíš. Náhodou zespod odtokovými otvory se do prahu nedostaneš?
    • 64
×
×
  • Vytvořit...