Dneska proběhl servis na 380 tkm.
Olej TQ7000, filtr, palivový filtr (pěkně špinavý) a také vzducháč (po dlouhé době jsem dal ten s filcem).
Dále jsem dal nové čidlo teploty chladicí kapaliny, uvidím, zda studené starty budou konečně OK.
S tím se váže i spotřeba, ta by mohla jít dolů. Od podzimu jezdím 5-5.2, ale naposledy jsem měl v nádrži 100% PapOil jsem jezdil za 6l / 100 km , pak jsem to říznul s EuroOilem a jsem nyní na 5,4l / 100 km. Uvidíme, zda se po půl roce dostanu pod 5.
A taky mě zradil zámek řidiče. Zamykám klíčem a zámek mi zůstal v ruce a něco spadlo do dveří. Byl to zajišťovací plíšek. Takže rozborka dveří a nacvaknout plíšek.
Poslední dobou řeším samé drobnosti. Po těch 145 tkm společných začíná zlobit.