Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    405 kola

    Nepletu-li se, rozměr kol na 405 je shodný s 306 (185/65 R14 ET24). V tom případě by se tam měly vejít 205/45 R16 ET15 a nebo i 205/40 R17 ET15 Druhá věc je, co říká techničák.
    • 10
  2. MilanF1

    106 rally

    Ne, verze rallye byly jenom 1.3 u starého modelu a u nového 1.6 8V (v závěru výroby i 16V). Ta 1.4 může být u starého modelu XSI s 69 kW, ale to prostě není rallye. Možná tvůj dotaz směřuje na nový model, v tom případě to bude napodobenina třeba v podobě verze Sport (oplastování) a někdo si dolepil prvky rallye, nebo i dal rallyový interiér (pokud je odlišný od jiných - to asi nejsem úplně jist). Prostě 1.4 rallye jsem neviděl ... třeba citroen má Saxo VTS a tohle označení se nese nejrůznějšími motorizace, dokonce jsem viděl i naftové VTS.
    • 11
  3. MilanF1

    převodový olej

    Už vím, co máte na mysli, to jsem taky nějak zkoumal a už nevím proč jsem to nepoužil a nadtím raději odpojil a vyšrouboval čidlo a hurá do něj olej.
    • 32
  4. MilanF1

    převodový olej

    Odvzdušňovací ventil? Kde přesně je? Já olej do HDi leju přes čidlo, co mám pod airboxem. Jinak to samozřejmě jde z boku převodovky na nalévacím/kontrolním šroubu.
    • 32
  5. Martine, to není nic nového. Když jsem kupoval GTIčko, téměř žádné na prodej nebylo. Jakmile jsem koupil, naskočily další 4 inzeráty. Já si koupil auto na práci, mohl jsem něco přihodit a bylo by to bez práce ... ale tak to občas je.
  6. Uvidíme, jak to bude tedka. Mám tam nové čidlo teploty (když bylo chladno, po startu nepravidelný chod). Snad to spadne dolů. Jinak na vstřiky za celou dobu nikdo nesáhl, a to mám doma asi 4 roky jiné. Jednou jsem měl TEC v nádrži, když byla skoro prázdná, ale pořád to bylo ředěné. Jinak jsem pro auto v tomto ohledu nic neudělal. Vlastně jo, přitížil, před 100 tkm chip a nyní se mi začíná ozývat turbo, trošku píská. Ale do koncernu mám daleko.
  7. U dailly caru, kde dám 2500 km měsíčně tu spotřebu řeším, protože se sypou peníze. U těch ostatních mi to je tak nějak jedno. U GTI do 8 litrů nějak nechápu, čekal jsem 10. Takže spokojenost.
  8. MilanF1

    Jaký olej 2,0 HDI 66KW

    Je to jedno, jde tam obojí. Jenom 5W-40 v našich podmínkách je zbytečný. Do HDi dávám 10W-40 a po přechodu z 5W-40 jsem nepocítil žádný rozdíl.
    • 17
  9. Nejdříve Vám vadí setiny, teď už desetiny ... nebude to lepší v hektolitrech? Koukám, Johne, že s 2.2 HDI jezdíš za 6,5. A já s menším, lehčím a slabším, stylem klobouk za 6? To je prostě někde problém ... a ten řeším.
  10. Doufám, že ty další zlobit nebudou, nemají tolik najeto. Cabrio by nemělo zlobit vůbec, to je super stavu. GTIčko potřebuje péči, aktuálně je na špalkách a celý víkend jsem se pod ním válel.
  11. Dneska proběhl servis na 380 tkm. Olej TQ7000, filtr, palivový filtr (pěkně špinavý) a také vzducháč (po dlouhé době jsem dal ten s filcem). Dále jsem dal nové čidlo teploty chladicí kapaliny, uvidím, zda studené starty budou konečně OK. S tím se váže i spotřeba, ta by mohla jít dolů. Od podzimu jezdím 5-5.2, ale naposledy jsem měl v nádrži 100% PapOil jsem jezdil za 6l / 100 km , pak jsem to říznul s EuroOilem a jsem nyní na 5,4l / 100 km. Uvidíme, zda se po půl roce dostanu pod 5. A taky mě zradil zámek řidiče. Zamykám klíčem a zámek mi zůstal v ruce a něco spadlo do dveří. Byl to zajišťovací plíšek. Takže rozborka dveří a nacvaknout plíšek. Poslední dobou řeším samé drobnosti. Po těch 145 tkm společných začíná zlobit.
  12. MilanF1

    Kabel pod zadním sedadlem

    Je to pro changer. Je stejně modrý jako je u rádia. Mám ho tam taky. Je myslím u něj na kabelu i nějaký "lísteček".
  13. MilanF1

    205 Rallye

    Od pohledu jo, mám tam dost vaření káry (zimní provoz). Auto už mám zvednutý a začíná se kuchat. Motorově mi to jede super.
    • 90
  14. MilanF1

    205 Rallye

    To je fajn, škoda, že se to nedostalo ke mně. Místo toho jsem si koupil 106 GTI a na ní je fůra práce, to tvoje rallye by pro mě bylo zajímavější.
    • 90
  15. MilanF1

    205 Rallye

    Auto bylo za 30, já byl moc pomalý, jinak bych ho měl doma já. http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=55&t=17188
    • 90
  16. MilanF1

    205 Rallye

    To je fajn, že tomu skoro nic není. Cenovka dobrá, stálo to podobně, když jsem to chtěl kupovat od toho majitele z JH.
    • 90
  17. MilanF1

    205 Rallye

    Tohle asi bude to rallye, který jsem chtěl koupit, ale někdo mě předběhl. Bylo za dobrou cenu, proto by mě zajímalo, cos za to dal. At se daří a co nejméně práce.
    • 90
  18. Hafity, to ti neřeknu. Vím, že jsem přijel z práce a měl to jakoby rozorané - načechrané. Druhý den mu tam na to vlítnul jeho kádus (Ukrajinec) a stahoval to prknem.
    • 29
  19. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Dneska konečně GTIčko zaparkováno a připraveno na servis. Chtěl jsem dříve, ale nepojízdnost 306tky to zhatila. Naposledy jsem si užil jízdu a nestabilní zadní náprava mě pěkně vypekla. V zatáčce jsem přidal plyn, přední náprava držela a táhla ze zatáčky, ale zadek odskočil a šel jsem do přetáčivého smyku. Nedivil bych se, kdybych v tu chvíli jel po třech.
  20. Díl je na místě a už to opět jezdí. Jenom v originále tam je plastový "kolíček" a ne šroub ... takže už se v tom asi někdo hrabal ... Blíží se mi servis na 380 tkm Už jen 400 km, takže asi tento víkend, nebo ten příští.
  21. Možná stroj, ale soused zahradu 30x40m načechral strojem a pak vzal 4m prkno a stahoval tu celou plochu ručně.
    • 29
  22. http://auto.bazos.cz/inzerat/60641805/Peugeot-306-cabrio.php Tohle vypadá dobře. To samé má i Roman Bazi: Saint Tropez, 1.6 benzín. Jenom tohle je na 16" Avantage, ale těžko budou v papírech (ač vyloučeno to není).
  23. MilanF1

    Sportovní sání 106

    Jedná se o přesně pasující filtr do tvého airboxu, akorát to není papírák, ale bavlna.
    • 14
  24. MilanF1

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    Máš jenom osm ventilů, jinak by sis nestěžoval.
  25. MilanF1

    Roman Bazi - 306 Cabrio

    To ten benzín z nádrže pila i posádka cabria, ne?
×
×
  • Vytvořit...