Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Kola s16

    Ano, už jsou prodané.
    • 7
  2. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Já mám k tomu mému víčku jiný klíč, vůbec není Peugeotí. Počítám, že to bude nějaký tuning víčko.
  3. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Lukáši, nějak ti nerozumím. Když použiju to tvoje víčko a přehodím vnitřek z mého klíče, zůstane mi planžeta do dveří a spínačky. Takže pořád budu mít dva klíče. Ale tak s tím by se počítalo, že budu mít dva klíče. Nicméně když dám jiné víčko, zase ho budu muset nechat lakovat ...
  4. MilanF1

    405 kola

    Tohle jsem taky na 306 nedal, ale v rejdu to drhlo.
    • 10
  5. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    A máš originál jako náhradu? Samozřejmě s klíčem? Jinak o tom nebudu ani uvažovat ... nicméně na hodně GTIčkách jsem viděl tohle víčko nádrže ... ale nepasuje tam origo Peugeotí klíč, takže to nebude origo.
  6. MilanF1

    405 kola

    175/50 R16, tak to přeji příjemné hledání. Takový rozměr bude určitě dobře k sehnání.
    • 10
  7. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    ...
  8. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Tohle je prostě slabé místo, nevím, co udělali frantíci špatně. Ale asi se ohnu pod cabrio a podívám se, protože to je 100% zdravé. Počítám, že tmel narušily odletující kamínky, pak se tam dostala vlhkost se solí a už to jede. Dědovo auto jsem taky opravil "L" profilem, vrtačka a pár šroubů. Zevnitř a zvenku trochu BODY 950 a hotovo. Prostě aby tam na TK nebyla díra. Ale to byl vyhnilý vpodstatě jenom ten svár, tady mi regulérně chybí kus plechu.
  9. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Takže víčko nádrže pro Printa:
  10. MilanF1

    106 gti lišty dveří

    A co těm lištám je, že chceš dávat nové? Jinak já na GTIčku lišty nemám.
  11. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Jde ti o víčko nádrže (tedy to tuningové), nebo o ty puchýřky okolo něj. Protože puchýřky už jsou rozbroušené.
  12. MilanF1

    Seknuta pneumatika

    U tebe jednoznačně jednu novou, protože ta tvoje pneumatika se určitě jako nová dá koupit. U mě to bylo jiný, gumy měly už polovinu vzorku a dokázal jsem sehnat takové taky s polovinou vzorku, navíc ten můj dezén už se neprodával. Navíc je to vždy risk kupovat použité gumy ... už se mi stalo, že byly propíchané ...
    • 21
  13. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    opravit
  14. MilanF1

    Seknuta pneumatika

    To jsem měl asi něco podobného i já ... vymetl jsem nezadeklovaný kanál (hloubka asi 10 cm, železná hrana). Během pár sekund kolo uteklo. Myslel jsem si, že je v háji i ráfek. Ten vydržel, spíše právě on (16" Avantage - ano, ten, který je v Avataru, dokonce i toto PP kolo ) prorazil gumu. Po sundání jsem tou dírou prostrčil prst. Takže zjevně prasklo hned několik kordů. Ta guma nebyla nová a za pár stovek jsem sehnal dvě úplně stejné s ucházejícím vzorkem - vcelku velká náhoda.
    • 21
  15. MilanF1

    Peugeot 106 GTI by MilanF1 - Prodáno

    Tak už jsem se na to vrhnul a je na tom kopec práce. Malá ochutnávka.
  16. MilanF1

    Seknuta pneumatika

    To si myslím, že tam nějaký ten kord prasknul. Tohle je podle mě neopravitelné, nebo spíše bych toto neopravoval. Něco jako pneugaranci nemáš, že? To znamená, že pokud dojde k něčemu podobnému, jsi jakoby pojištěn a podle opotřebení dostáváš finanční kompenzaci ... nějak takto by to fungovalo. Zrovna u tebe by se toto zrovna hodilo.
    • 21
  17. MilanF1

    306 Break 1.4 55 kW by emkay

    Občas, pak to bude lanko. Však píšu, že spojka v tomto případě ne vždy funguje (občas se propadne pedál). Pokud nejsi zručný, nepouštěj se do toho, je třeba vyndat řadu věcí, než se dostaneš k převodovce. Řekni si třeba StibTovi, ten bude mít i tento motor načtený. Dokonce tohle by si mohl pamatovat, vzpomínám si, že jsme spolu a s Pe.Trem dělali spojku.
    • 41
  18. MilanF1

    306 Break 1.4 55 kW by emkay

    Já beru tu pravděpodobnější variantu. Ta nejhorší je hodit auto ze skály.
    • 41
  19. MilanF1

    306 Break 1.4 55 kW by emkay

    Koukám, že ho tu všichni strašíte spojkou, ale já si myslím, že to bude lanko. Nejspíše bude jako u mě se samoštelem a ten odešel. Projevuje se to jednoduše: Při sešlápnutí to křupne (přeskakují zoubky v samoštelu) a občas zůstane pedál na podlaze. Nohou lze vrátit zpět a opět spojku sešlápnout. Ne vždy funguje, ale nouzově se s tím dá jezdit. To lanko mě kdysi stálo asi 1300 Kč (ATE opět se samoštelem). Jinak já před 14 dny měl jiný problém, sešlápnul jsem spojku. Pedál na podlaze a už nešlo nic zařadit. Prasklo mi plastové táhlo lanka, které stojí 160 Kč v Peugeotu. Pokud to je vskutku jenom lanko, pak je to vcelku pohoda. Ještě k výměně lanka: Pokud jsi trochu zručný, zvládneš to doma. Ale když jsem to dělal prvně, docela jsem nedával, že mi to nejde (zacvaknutí do toho táhla u pedálu).
    • 41
  20. Pokud máš starý, zkusil bych ho tam dát, jak se bude vůz chovat. Pokud se současný problém vytratí a objetí se ten původní, bude to právě tím ventilem.
    • 53
  21. Ano, DRV je zavírací ventil na čerpadle. Jaký jsi tam dával? Je možné, že zase odešel. U mě se projevoval jednoduše. Za jízdy se prostě zavřel a nepouštěl palivo dále. Nepříjemné hlavně při předjíždění. Ale to jsme u vysokotlaku ... takže nevím, zda to je tvůj problém...
    • 53
  22. Dlouhé šrouby zkrátit Já bych zkusil Peugeot, tam by mohly jít objednat. Budeš mít jistotu v délce, tvaru i tvrdosti šroubu. Samozřejmě to jde koupit i v železářství, ale musíš znát parametry. Než tohle zjištovat, tak si raději připlatím za origo.
    • 23
  23. MilanF1

    žhavení

    Vyřešilo se to výměnou auta.
    • 11
  24. MilanF1

    hluk od kol + klepe volant

    Na zimních to nedělalo? Pak je to prostě obutím (tedy pokud se nic jiného nedělalo). Chvění může dělat nevyváženost nebo taky kopnutý ráfek. U některých pneumatik platí, že pokud mají nízký vzorek, jsou hlučné. A jo a tomu tvého servisu bych moc nevěřil, když ti ani kola správně nenafoukali ...
    • 13
  25. MilanF1

    106 rally

    Já třeba mám ten samý interiér, jako jeden klubák - myslím, že Print - se Sportkou. Já jako rallye mám zafixovaný interiér, jako je zde: http://i.imgur.com/mXM2jO6.jpg Tmavé sedačky s třikolorou, čalounění dveří ne přes celé dveře.
    • 11
×
×
  • Vytvořit...