Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Kryt proti sněhu

    podle mě to bude ovlivnovat chlazení. někde jsem tu viděl nějaké katalog, kde bylo psáno, že lze použít do +10°C. Já mám na 306tce ucpaný celý prostor mezi mlhovkami a motor se rychleji ohřeje (dříve topí) a v zimě nemám teplotu 70°C, ale okolo 80 a v koloně přes 90. Prostě bez deklu se mi v zimě neotevřel termostat, nyní ano, proto letí teplota přes 80 °C. Takže si myslím, že v létě to ovlivní chlazení. Já dekl dávám když přezouvám na zimní a sundávám s přezutím na letní.
  2. MilanF1

    Změna dodavatele elektřiny a plynu

    Charlie, určitě ta spotřeba neodpovídá štítku, ač to u něčeho platit může. Měřil jsem lednici a na den to vycházelo cca 0,55, kdežto štítek psali 0,8. Podobně LED TV, asi o třetinu menší aktuální spotřeba než dle štítku - ale u televize záleží, jak dlouho běží ... lednice a mrazák běží furt.
  3. MilanF1

    307 1.6 sport Hatchback 3dv

    To bude tutově třídvéř a předchozí majitel v inzerátu napsal coupé.
  4. MilanF1

    E46 330CI - Satepek

    Hliníkový kit je dobrý, nebo lze použít taky ten na hliník. Ovšem pořád je to kit, při velké vrstvě a nešetrném obouvání se to může ulomit. Lepší je dovařit a vím o jednom chlapíkovi, který nechává chemicky odlakovat a dovařuje hliník. Je ze Svitav. Já taky mohu zařídit lakování - klasicky vykytovat a nalakovat v boxu (lak s tužidlem, ne ředidlovku jako ze spreje).
  5. Auto je půl roku starý - 18.5.2016 Takže to může být nějaký vůz demo.
  6. MilanF1

    Zadní stropní světla

    Já tohle vyřešil 150 cm LED páskem, který jsem napojil na stropní světlo. Světla je v kabině opravdu hodně. Jenom za ty asi 4 roky už půlka LEDek nesvítí, musím koupit nový pásek. Co máš v autě za motor? Ale jako 220 000 km na 16leté auto není moc - tedy pokud jsou pravé. Co mám o kilometrech povídat já.
  7. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Nárazník máš světlejší než kapotu. Metalíza málokdy sedí, takže v pohodě.
  8. MilanF1

    MATTESSův Žralok

    To vypadá na kámen. Jsem zvědav na cenu opravy. Senzor nebude stát stovku a ještě sundat a nandat nárazník.
  9. MilanF1

    Stočené km

    Záleží, co se kupuje, může tam být auto v komisi nebo nějaký výkup. Pokud jsou schopni u staršího auta předložit komplet historii, pak není problém. Ale stále to nezaručí, zda to někdo neopravil na koleni. Kdybych kupoval škodovku, tak snad jedině roční auto, kde prvním majitelem byla fabrika, jenom ne zkouškové auto, to je bez záruky. Takové jsme nedávno řešili (Octavia 3 RS), původně bílé, nyní šedivé a loupe se lak, majitel nemůže uplatnit záruku. Nicméně naboural pravý bok, ten už se mu loupat nebude.
  10. MilanF1

    Registrační značky na přání

    69 na dresu měl Martin Havlát
  11. MilanF1

    Registrační značky na přání

    Já dneska potkal: MILUJI69
  12. Kabel je asi to nejlepší, co může být. Je to kabel, pokud ho někdo nepřekopne, mělo by to fungovat (ne jako přes vzduch). Nyní jedu na optice 100/100 za 360 Kč, HW zapůjčen zdarma. Spokojenost, nevybavuji si, kdy spojení nešlo, takže velmi podobné jako u ADSL od O2. Ale rychlost a cena nesrovnatelné.
  13. Já mám zafixováno, že 80 kW je 16V a ty silnější už 8V. Pokud tomu tak je, orientace je jednoduchá.
  14. změř spotřebu po staru - dle tankování.
    • 9
  15. Půlka z toho jsou cesty do práce. Níže je průběh za poslední dva roky. Mohlo tam nyní být o 4000 km více, kdybych nejezdil v létě GTičkem. ------------------------- 01/2015 - 343 000 km Nyní - 396 000 km
  16. 8V by snad měl být ty 82 a 84 kW. Dvoulitry jsou pořád 16V nebo i tam proběhla změna?
  17. Ani v roce 2012 to neměli vychytané? Mrzuté. To u mě by to bylo hlavní auto (cca 30 000 km ročně), takže asi zůstanu věrný naftě.
  18. Nevím, kde je problém, dneska už mi to funguje.
  19. Vždyť 5008 se stále vyrábí ... to už tam nejsou THP? Je vidět, že to moc nesleduji. Chtělo by to vědět ten zlomový rok, protože já podobnou otázku budu za pár let taky řešit ...
  20. Já pořádný vaťák, sněhule a budu vám všem vařit čaj, když se budete válet na sněhu.
  21. Já bych dotaz rozšířil o to, od kdy je THP druhé generace, tedy s tou lepší pověstí. U 1.6 HDi to vím, to jsou motory 82kW.
  22. Tedka vidím inzerát na sportovní vozy. Já měl cestu kolem Mízy, byl jsem se na auto kouknout. Je to o tom se na několik víkendů zavřít do garáže a složit si stříbrné coupé. Jen mě tu baví komentáře typu: "Škoda, že jsem koupil něco jiného, jinak bych to bral." Chybí mi tu text typu: "Já to doskládám." Nikomu se do toho nechce, ani mě. Pro mě je nepředstavitelný problém vrátit do auta palubku.
  23. Když Vector za svoje coupé chce 150k Kč, pak máš pravdu.
  24. Já jedu na EEE PC 1000H - což je totožný stroj jako tvůj. Jenom mám XP s SP3. Tak to je fakt divné.
  25. MilanF1

    Jak vyleštit přední světla??

    Nevydrží, ona tam není ta ochranná vrstva.
×
×
  • Vytvořit...