Záleží, co se kupuje, může tam být auto v komisi nebo nějaký výkup. Pokud jsou schopni u staršího auta předložit komplet historii, pak není problém. Ale stále to nezaručí, zda to někdo neopravil na koleni.
Kdybych kupoval škodovku, tak snad jedině roční auto, kde prvním majitelem byla fabrika, jenom ne zkouškové auto, to je bez záruky. Takové jsme nedávno řešili (Octavia 3 RS), původně bílé, nyní šedivé a loupe se lak, majitel nemůže uplatnit záruku. Nicméně naboural pravý bok, ten už se mu loupat nebude.