Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Davide, zatím jsem nějak nepochopil, proč jsi auto vyměnil ... prostě tu byla jen vidina toho, že 307 prodáš za víc než 406? Nebo, že je to lépe směnitelné? Když se nad tím zamyslím ... pátý majitel, u 406 dokonce osmý. To snad žádný z majitelů nemohl dvakrát měnit olej
  2. MilanF1

    motor straca vykon 2,0 66kw

    Já ztrátu výkonu posoudit nemohu, protože to nad 3 000 netočím, ani po dálnici, to bych tachometrově jel 140 km/h. Nicméně zde je graf výkonu http://www.hs-elektronik.com/datenblatt-e/peugeot-307-20hdi-90ps-205nm.html Samozřejmě koukat na modrou křivku a od 3000 padá točivý moment. Takže mezi 1500-3000 je nejlepší točivý moment. PS: Grafy výkonu jsem nikdy nemohl najít, až na této stránce. Nebo našel, ale jen orientační a nebylo to pravdivé. Zde bych tomu věřil.
  3. Stibto: o 1500 Kč i po slevě?
  4. Pokud nevíš, kolik je sleva, tak jim tam buď zavolej, nebo napiš e-mail, oni ti obratem odpoví. Něco můžeš nakoupit třeba od Godzily: http://shop.navaseauta.cz/ má dobré ceny, ale nemá tam všechno.
  5. Laďa: Psal jsem v prvním příspěvku, že ten to není ...
  6. určitě to mělo více dílů a dávali to ráno okolo deváté, takže žádný trhák to nebyl. Takže Lara nepřichází v úvahu. Řekl bych, že hrdina tam byl jeden a hledal ztracený smaragd, který se roztříštil asi na 8 dílů. Někdy ten úlomek získal vcelku jednoduše, jindy o něj musel bojovat. Možná to nebylo z dílny amerických produicentů, protože se to odehrávalo hlavně někde v lese, v jeskyních. Možná to byl irský nebo švédský seriál. Je to dost let, co jsem to viděl a v té době jsem tolik rozumu ještě neměl ... napadá mě, zda jeden z úlomků nebyl na dně studny ale to už možná plácám blbosti.
  7. Star Gate ne, na to občas ale koukám. Dávali to snad jen jednou, takže žádné opakování. V kterém roce to tak mohlo být ... 97? Ale to je fakt jen nástřel.
  8. Nikdo asi neví ... chápu, moc informací jsem neposkytl ...
  9. Já se taky elektriky bojím, ale tady je jenom 12V Dneska mi možná denní svícení přijde, tak se asi budu válet pod autem
  10. MilanF1

    Polep na auto - rada

    Tak dej poptávku ještě jinam
  11. MilanF1

    Trpišovsky-hláška dne

    je tom divné, že to vůbec robíš ...
  12. Už má pětihvězdičkový status a to mu stačí Davide, ber to ve srandě ... pokud se tu objevíš
  13. kenedi: Já taky v kufru mám dva otvory s klapkami, bylo to i na 309. Je to proto, abys zavřel dveře. Když je přetlak v kabině /při zavírání/, tak by byl velký odpor na dveře
  14. Mně se už stalo, že jsem vlezl do auta, než jsem nastartoval (žhavení), tak jsem dýchal hubou až se mi trochu zamlžilo čelní okno. Vyjedu a po pár metrech jsem měl zamrnuté okno zevnitř. Myslel jsem si, že je zamlžené, ale kapesníkem to nešlo
  15. Nedýcháte moc v tom autě? Jakmile jedete, tak ta vlhkost zmrzne.
  16. Už je to docela dlouho, co v TV dávali seriál (tuším, že na Primě), kde někdo hledal úlomky kouzelného kamene (smaragd?) a spojoval je. Nějak jsem si na to vzpomněl a rád bych to sehnal, ale nevím, jaký je název, a google mi neporadil. Věděl by někdo o názvu? Bohužel na podrobnosti si nevzpomínám PS: Už jsem dostal návrh, že by to mohl být Létající Čestmír, ale ten to není. Myslím, že to nebylo české, bo možná ani USA. Odehrávalo se to snad pořád někde v přírodě. [upravil dne 4/1/11 20:10 MilanF1] [upravil dne 8/1/11 09:04 MilanF1]
  17. MilanF1

    Bionafta

    Už jsem to psal i do jiných vláken. Když moda bionafty přišla do česka, tak táta jezdil ještě se starou Avii (bez turba) a zkusil i natankovat. Do kopce to jelo hůře a vylítla spotřeba. Po pár tankování se vrátil ke klasické naftě. Naopak jeho kolega ji tankoval dále, protože to vycházelo levněji. Pak mu to nechtělo nějak jet a když jsme viděli hadice od nádrže, celý mazlavý a dali se natáhnout do dvojnásobné délky. Takže za mě NE. PS: ani do P309 kde byl holý diesel jsme to nedávali ... taky motor přežil kasli.
  18. Pe.Tr při požití celého balení najednou ...
  19. MilanF1

    Vin kod

    Vendi: nemohl to dát do toho staršího, protože ho Ferry zamknul ...
  20. MilanF1

    Vin kod

    Tohle už těžko ... nehody jedině přes pojišťovny, nejlépe, když tam někdo dělá.
  21. Tady se taky hovoří o denním svícení. Já také plánuji zapojit na kabel, kam jde proud po klíčku + obrysovka. Dle toho, co tam psal Smetky. [upravil dne 4/1/11 17:01 MilanF1]
  22. Medvěd: s tím musím souhlasit, na první pohled to tedy nemusí být vidět. Takže tažné se pořizovat nebude
  23. MilanF1

    Vin kod

    Ferry, jen ať ho zadá sem do vlákna něco zjistit může. Já jsem se dotazoval loni a auto bylo přesně 10 let staré a pár údajů mi vylezlo.
  24. Asi proto, že má tažný ... asi si to taky pořídím
  25. Takže ani policisté nemají raději usedat za volant
×
×
  • Vytvořit...