Ferrari, Stibto: Taky si myslím, že 30tkm je moc, navíc, když Stibto jezdí převážně město! Při stížených podmínkách (tedy i město) manuál musí hovořit o zkrácení intervalu na 20tkm ... Já tedy u HDi měním po 20tkm, což říká i manuál, ale do pravého městského provozu se nepodívám, ale zas mám krátké trasy, nicméně k motoru jsem většinou hodně mírný, takže by to vadit nemělo.
PS: k maximální rychlosti se vyjadřovat nechci, mám jinou motorizaci, ale dávám tak 180 km/h z mírného kopce, takže bych vám moc neujel