Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Tak mám konkrétní info: PP dveře u octávie I: vyrovnání + lak = 7 516 Kč; výměna + lak = 15 537 Kč Octávia II: vyrovnání + lak = 7 499 Kč; výměna + lak = 16 677 Kč
  2. V pohodě, ale koukám, že i datum jsi musel upravit Se mnou na tuning ale nepočítej, mě tyhle věci neberou ...
  3. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Ted není v práci, ale řekl mi tip: \"tipl bych ale tak vyrovnání plus lak na 7 000 a výměna plus lak nového dílu okolo dvanácti...\" Jenom nevím, zda to byla jedničková nebo dvojková oktáva...to hraje dost roli.
  4. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    tam byl rok, ted dělá v holešovicích
  5. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Se ti zítra zeptám kámoše, co dělá tři roky v Havexu, co ty dveře stojí Případně mi řekne, co by u nich stála práce pak budeme vědět, jaká škoda vznikla.
  6. Tak to asi nikam nepojedeme, stroj času nemám :D:D
  7. MilanF1

    klima

    U mě bylo slyšet takové syčení a to znamenalo, že je málo chladiva brzy už nechladila. Doporučuje se alespon jednou ročně nechat klimu zkontrolovat. Někam si zajeť, ať ti zjistí, kolik máš chladiva a kdyžtak nechej doplnit, co bude chybět. Hold už to není nejmladší auto a má nárok na únik
    • 33
  8. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Jak stará byla ta oktáva? Na první generaci tak drahé nebudou ani s lakem ...
  9. MilanF1

    spolahlivost 307 SW 1,6,HDi

    Ano, to je pravda, pokud ho nemáš od novoty a nejsi si 100% jistý km, ty rozvody raději udělej.
    • 8
  10. Bigbadjohn: Já myslím, že oni nepočítají poslední tankování, nikoli první. Protože on uvádí - dneska jsem natankoval tolik a tolik, vypočte to, kolik km uběhlo od posledního tankování a uvede jakousi spotřebu.
    • 52
  11. Bigbadjohn: O nepsal, že má celkovou spotřebu 4,3, ale že za 4,3 umí jet - viz 10.04. v seznamu. Jinak spočítali kominovanou 5,26. Já si tyto záznamy nevedu, protože bych zapomínal odečíst stav km, ale od března jsem se zatím nad 5 nedostal
    • 52
  12. Zkus někdy vyjet mimo město, jaká bude spotřeba. Při troše snažení by ses měl dostat pod pět. Jinak u mě díra cca 2x2 cm na spotřebě udělal tak max. dvě deci, spíše méně. To je nepostřehnutelný rozdíl. Pokud je v Trnavě samá popojížďka, pak ta spotřeba samozřejmě letí nahoru. Knížka pro 2,0 HDi hlásí 6,9 ve městě!, mimo město 4,3 ...
    • 52
  13. Co dodat ... já se cítím blbě jenom když vyjíždím z garáže a nemám kšandu.
  14. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    aha. Tomto místě jsem měl pěknou díru, vyřešeno navařením kousku trubky a napevno druhý a třetí díl. Ale zadní díl má na dvou držácích, takže by jen tak neupadl.
  15. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    cože? Jako že uhnil držák? Se tak staráš o auto a tohoto si nevšimneš? ... koukám, že se těch oprav nezbavíš ...
  16. Nětěsnot na výfuku je jasná, zkoukni celé výfukové potrubí, zda to někde není očouzené, případně ta díra může být vidět. Já ho měl deravej před zadním dílem, ale na zvuku to znát nebylo. Vzduchový a palivový snad dle manuálu vydrží 60tkm , ale já měním při oleji. Hlavně, když jsem viděl, co tam po koupi bylo :bojim Sedm je opravdu dost, ale nevím, jak to na dálku řešit.
    • 52
  17. MilanF1

    pug by oni - prodano :(

    Volant OK, a ten brouk taky slušný - tady to vypadá jako lak
  18. MilanF1

    Nafta FuelSave z Shell

    téma někdo přesune spíše do pokecu, ale k tomu shellu,oni neslibují až jede litr na sto, ale jeden litr na nádrž! takže to odpovídá tak jedné deci na sto km = nepostřehnutelný rozdíl, který smažeš třeba zavřenýma okýnkama v létě
    • 29
  19. Tak ono by to šlo by s tou spojkou, jenom bych byl hold trochu opatrnější ... když už bych do toho šel, pak bych z auta neždímal maximum - chudák převodovka ... abych neskončil jako Vector Dneska jsem trochu zkoušel rychlejší rozjezd v Hostivaři a docela to umím s minimálním protočení kol, ale brzy tam bylo 50 a už jsem tam dával trojku Ale klidně se můžeme hecnout někde jinde, jen tak ze srandy PS: sprinty nejsou běžnou součástí srazů
  20. Ferrari, Stibto: Taky si myslím, že 30tkm je moc, navíc, když Stibto jezdí převážně město! Při stížených podmínkách (tedy i město) manuál musí hovořit o zkrácení intervalu na 20tkm ... Já tedy u HDi měním po 20tkm, což říká i manuál, ale do pravého městského provozu se nepodívám, ale zas mám krátké trasy, nicméně k motoru jsem většinou hodně mírný, takže by to vadit nemělo. PS: k maximální rychlosti se vyjadřovat nechci, mám jinou motorizaci, ale dávám tak 180 km/h z mírného kopce, takže bych vám moc neujel
  21. MilanF1

    Peugeot 405 - Opravdová Rarita !

    Vítej v klubu Sekce správná, přeci se chlubíš svým pugem . Nafta pod kapotou se mi libí Nicméně ten alták se mi nelíbí. Nemáš náhodou řemen o drážku vedle a nebrousí se ti o alták?
    • 7
  22. Video pěkné , nejlepší hláška: \"Já se bojím\" :aut
    • 35
  23. Ferrari: U Stibta nebyl 100% měněn 30tkm, protože v motorovém prostoru má štítek, že bylo před 30tkm měněno, ale nevím, kde to měl a zda ho tedy měnili Olejový filtr nebyl zrovna moc pěkný
  24. MilanF1

    Demontáž vstřikovačů 2.2.HDI

    To je to fakt na tu 2,2 HDi tak drahé? tomu říkám ranec Už vím, jaký motor nebudu chtít do baráku
    • 38
  25. MilanF1

    náhlý pokles výkonu

    koblih: Já to taky lovím jenom z toho, co jsem někde četl, protože PP nemám. Ale výrobce snad někde uvádí, jaká je spotřeba paliva v případě neutrálu, ale tedy za hodinu, nikoli na 100 km - protože nehraje roli, zda jedeš nebo stojí. Samozřejmě je mi jasné, že PP při stání na místě nic neukazuje. http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008040602 Tady píšou do jednoho litru za hodinu ... tak jsi měl asi pravdu
    • 32
×
×
  • Vytvořit...