Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Těšíte se na jaro?
  2. Na co ten slon jezdí? Benzin? Nafta? LPG?
  3. Péťa

    P406 nastavení obtoku turba

    @Pesik1992 Necituj neustále předchozí příspěvky, děkuji. A ve volné chvíli si přečti pravidla fóra. https://www.peugeot-club.com/guidelines/
  4. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Pod stropnicí je místa dost Jen bych se bál toho horka.
  5. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Četli jste to? Vždyť píše, že až se oteplí, tak baterka půjde schovat.
  6. PROČ JSOU MUŽI ŠŤASTNĚJŠÍ? Muži zkrátka patří k těm šťastnějším lidem, protože: Celý život jim zůstane jedno příjmení. Garáž mají celou pro sebe. Jejich svatební přípravy se dějí samy od sebe. Čokoláda je pro ně jen jedním druhem svačiny. Nemohou nikdy otěhotnět. Do vodního zábavního parku si mohou vzít bílé tričko. Automechanici jim říkají pravdu. Svět je pro ně jeden velký pisoár. Nikdy nemusí jet na další benzínku, protože záchod na téhleté je hrozně špinavý. Nikdy nemusí přemýšlet o tom, kterým směrem se utahuje matička. Stejná práce, lepší plat. Vrásky přidávají na charakteru. Svatební šaty 10 000; pronájem smokingu 1 000. Lidé jim nikdy nezírají na hrudník, když s nimi mluví. Příležitostné umělecky ztvárněné říhnutí se od nich vlastně očekává. Nové boty je netlačí, nemrzačí a nedělají puchýře na nohách. Pořád stejná nálada. Na pětidenní dovolenou jim stačí jeden kufr. V pohodě si otevřou všechny sklenice, které potřebují. Dostane se jim ocenění i jen za trošku ohleduplnosti. Když je někdo zapomene pozvat, stále zůstává jejich přítelem. Spodní prádlo pro ně stojí 90 korun za 3 kusy. Tři páry bot je víc než dost. Nikdy jim na veřejnosti nepadá ramínko. Prostě nevidí, že mají zmačkané oblečení. Každá věc na obličeji má svou původní barvu. Stejný účes jim vydrží roky, ne-li desetiletí. Holit si musí jen obličej a krk. Celý život si mohou hrát s hračkami. Břicho jim většinou schovají široké boky. Jedna peněženka, jedny boty stejné barvy, pro všechna roční období. Mohou nosit kraťasy bez ohledu na to, jak vypadají jejich nohy. Mohou si "upravovat" nehty zavíracím nožem. Mohou si vybrat, jestli chtějí nebo nechtějí nosit knír. Dárky pro 20 příbuzných nakoupí za 25 minut 24. prosince. Není proto divu, že jsou muži šťastnější. Ženám nic nestojí mužům aspoň někdy.
  7. Je to někde na stavbě. I tam mají být nabíječky pro elektromobily? Prostě ta média jsou zaujatá
  8. Péťa

    Android pro 508 sw

    Toto téma jsi pročítal?
  9. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    To pak má logiku. Já čekal nejvyšší cenu na podzim, kdy je nejvyšší poptávka.
  10. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Na něco jiného použuju nějakých jiných 10000
  11. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    To se Ti vyplatí platit dopravu s troškem uhlí na měsíc a pak mít prázdnou uhelnu? Do uhlí by tam počkalo do příští zimy A měl bys to při jednom nepořádku...
  12. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    Zavoláš si na pobočku nebo jim napíšeš mail. Nezapomeň uvést, že chceš cenu pro zákazníka Peugeot club Amis de Lion, IČO 265 99 171. Nebo napíšeš kód do vlákna:
  13. Mazda si nechala uděla průzkum na otázku, kterou pokládá toto téma: https://www.novinky.cz/auto/463690-spalovaci-motory-maji-budoucnost-ukazuje-pruzkum-mazdy.html
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Tak já nevím Tohle byla otázka včetně výzvy, ať odpovíme, ne? Tak jsem Ti odpověděl, abys nebrečel, že si Tě nikdo nevšímá
  15. Tak mu tím dronem vytáhnou jinou
  16. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Nechci ani pomyslet FUJ!
  17. Ten se něco napřeházel karabin
  18. Péťa

    Noční hlídání

    Klidně spěte, jedničky a nuly jsou v klidu
  19. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Aneb "Já jsem si koupil pixlu a ostatní se třeba..." ?
  20. Péťa

    ako ziskat mapy rt3

    Odkaz na warez zde netolerujeme Proto ho zde nenajdeš.
  21. Péťa

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    @Pepito, přeci se nebudeš hned urážet Vždyť to byl od @StibTo vtip.
  22. Péťa

    Ekologická likvidace vozidel

    @frana09 Dnes jsem už jeden BAN za citace dal. Toto ber jako varování, jseš na řadě Prosím, dodržuj pravidla fóra. Děkuji.
  23. Péťa

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Tak to zase není taková časová úspora jet autem. Pak...
  24. Péťa

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Ušetříš nějaký čas oproti jízdě PID?
×
×
  • Vytvořit...