Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Prevoz kol Praha-Nachod(nebo HK)

    To se Ti do auta vejde rodina i kola?
    • 20
  2. Normálně klubovým vyhledávačem. Podle mě funguje dobře.
    • 20
  3. Myslíš tohle téma? http://www.peugeot-club.com/topic/41332-kudy-natahnout-kabely/?hl=%2Bvedl+%2Bpodb%C4%9Bhu#entry579102
    • 20
  4. Máte někdo tablet Philips PI3110B2? Zajímaly by mě zkušenosti (parametry si umím přečíst sám). V Polsku se teď dá koupit za 179PLN, což je cca 1.200,--Kč. Uvažuji, že by to byl dárek pro kluky, který jim udělá radost (mě už tolik ne ). Je to tenhle. PS: Kdyby někdo chtěl, můžu mu ho tam také vzít
  5. Péťa

    Huawei modem od O2

    Nejsem si jistý, ale možná mi v práci ve skříni leží zbytečný ZyXel na ADSL. Pokud ano, může být Tvůj.
    • 33
  6. To se musí vidět http://www.stream.cz/blanik/10004235-krtek-a-kunda
  7. Šel jsem se svým 70ti letým otcem koupit nové boty. Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst. U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky.Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra. Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:"Co máš za problém, dědo? Tys v životě neudělal nic divokýho!?" Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo. Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka odvětil: "Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva. Teď se ptám, jestli ty nejseš moje dcera?"
  8. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Na poznámky apod. používám SNote (bohužel jen pro Samsung Galaxy) a Microsoft OneNote. Obojí synchronizuji mezi telefonem a tabletem + OneNote ještě s PC.
  9. V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIGDE UINERVTISY VLŠYO NJAEVO, ŽE NZEÁELŽÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ. JEDNIÁ DLEUITŽÁ VĚC JE, ABY BLYY PNVRÍ A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽUE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉU PEŘČETŠ. JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŽÉ PENSÍMO, ALE SVOLO JKAO CLEEK. ZJÍMAVAÉ, EŽ ??? A ještě přídavek pro náročné... 7470 ZPR4V4 V4M UK4Z3, J4K N453 MYSL DOK4Z3 N3UV3R173LN3 V3C1! PU50B1V3 V3C1! N4 Z4C47KU 70 BYL0 73ZK3, 4L3 73D N4 70M70 R4DKU 7V0J3 MY5L MUZ3 C157 4U70M471CKY B3Z PR3MY5L3N1. BUD N4 53B3 HRDY! POUZ3 N3K73R1 L1D3 70HL3 M0H0U PR3C157. POKUD 70 UM15 PR3C157 HN3D J51
  10. Protože to je těžké ublížení na zdraví (nedbalostní trestný čin) a to přísluší kriminálce. Obvykle mají vyčleněného jednoho pracovníka, který nedělá nic jiného.
  11. Péťa

    Kde odovzdať benzín? :)

    U vás nefungují sběrny nebezpečného odpadu? Tam ho lze zadarmo odevzdat.
    • 25
  12. Péťa

    kdo mi nakupoval z ebay?

    To si zařizuješ salon, ne?
    • 16
  13. Já mám kameru z druhé strany zrcátka a tak se ke kartě taky nedostanu. Ale nepředpokládám nějaké časté stahování záznamů, tak mi to nevadí. Kamera je přilepena, nahrává a čeká na svou příležitost... Celdo: prošla
  14. Nalepený je pouze držák, ze kterého jde kamerka normálně sundat.
  15. Nerad se tady cpu do Gabrielova vlákna, ale stejná kamera, můžete si přepnout na 1080p: Ve dne: a po tmě: EDIT: Už to vidím. Tady ve fóru to jde zobrazit v max. 720p, ale když si video pustíte přímo v YouTube, tak tam je k dispozici i 1080p. Stejně tak s Gabrielovým videem.
  16. Podle mě si nastavil 720
  17. Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu. Ministr obrany jí odpověděl: Vážená občanko, Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády. Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a integrační program pro teroristy. V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny. Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi. Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem dopise. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kontrolou tyto věci, i když - podle Vašeho názoru - dejte pozor, abyste se totiž s nad nějak nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise. Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci. Hodně štěstí. S úctou Gordon O'Connor. Ministr obrany Poznámka: Dopis je skutečný a byl publikován v tisku.
  18. Péťa

    kdo mi nakupoval z ebay?

    Zůzo, není problém, napiš mi mail nebo zavolej
    • 16
  19. Lopaty z Krnova ale na srazu nebudou Existuje ještě ten bordel?
  20. -při loupeži v bance lupič zakřičel: "Nehýbejte se! Peníze patří nám, vaše životy patří vám!" Všichni v bance si tiše lehli. [Tomu se říká: Koncept změny myšlení. Akceptace situace.] Když si jedna žena lehla provokativně na stůl, lupič na ni zakřičel: "Prosím, buďte civilizovaná! Toto je loupež, ne znásilnění!" [Tomu se říká: Být profesionální. Soustředit se jen na to, co máte dělat.] Po návratu domů mladší lupič (s maturitou) pověděl staršímu lupiči (který nedokončil základní školu): "Poďme spočítat, kolik jsme to uloupili..." Ten mu ale odpověděl: "Seš blbej?! Je tu tolik peněz, že bysme to počítali hodně dlouho! Pustíme si zprávy a tam nám to nepochybně řeknou." [Tomu se říká: Zkušenost. Častokrát je lepší jak kvalifikace na papíru.] Po tom, co lupiči odešli z banky, pokladník chtěl rychle volat policii a ředitele banky.Ale vedoucí mu sdělil: "Počkej! Nejprve si vezmeme z trezoru 15 miliónů, co nestihli sebrat, a přidáme je k těm 20, co nám ukradli..." [Tomu se říká: Plavat s proudem. Změnit nepříznivou situaci na svoji výhodu.] Pokladník potom řekl: "Bylo by fajn, kdyby nás vyloupili každý měsíc..." [Tomu se říká: Racionalita. Osobní štěstí je důležitější než tvoje práce.] Večer ve zprávách ředitel banky hovořil o 100 miliónech, které byly ukradeny. Lupičům to nedalo, ale napočítali jen 20 miliónů. Byli veľmi nahněvaní a stěžovali si: "Riskovali jsme svoje životy a máme jen 20 miliónů! A ty svině z banky si sebrali 80 miliónů lusknutím prstů..." [Tomu se říká: Důležitost postavení. Být bankéřem je lepší než být obyčejným zlodějem.]
  21. Skákal jsem s padákem. Ale tam jen skočíš do díry, padáš, řídíš a máš vše pod svoji kontrolou. Tady se musíš spoléhat na cizí a ještě Tě nic nejistí. Já bych se musel hodně přemáhat i na bungee jumping a to mi výšky nijak nevadí. V práci lozím i po vysokých telekomunikačních stožárech.
×
×
  • Vytvořit...