Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Až budu chtít změnit zaměstnání, tak už vím, co budu dělat
  2. Doplň cenu, ta je povinnou součástí inzerce.
  3. Péťa

    1,4 benzín nestartuje

    Nejezdíš doufám s minimem benzinu v nádrži?
  4. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jinak by se o tom @minimaxa asi ani nezmiňoval
  5. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jenže já dělám děti, ne křivochcandy
  6. Trošku mě překvapujete. Vždyť to měl minimálně už Samsung S4 a to je hodně dávná historie
    • 7
  7. Péťa

    Registrační značky na přání

    Nějaké větší BMW: XVX 77777 A já jsem tak rád, že jsem to udržel skoro 2 hodiny v hlavě
  8. Péťa

    Tažné zařízení

    To bude brát ten obsah 0.9? Docela na ten motor nadávají.
  9. Péťa

    jaky mobil?

    Taky mám na YT svůj videokanál Potřebuješ s něčím dobře poradit?
  10. Něco málo ze školství... komix_MSMT.pps
  11. Ty je nesynchronizuješ s google účtem? Jsou dva typy uživatelů - jedni, kteří nezálohují a druzí, kteří už o data přišli.
  12. Proč mám pocit, že má něco se sluchátkem a ne mikrofonem?
  13. Jestli to s Tebou v autoškole vypadá, jako v odkaze níž, tak se nedivím těm přehmatům https://www.novinky.cz/koktejl/462666-zena-v-autoskole-mela-zaparkovat-vystresovalo-ji-to-tak-ze-zemrela.html
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Jo, zvýšené dno. Nijak jsem to neměřil, je to jen pocit, když do kufru nakouknu @Charlie 1 Data výrobců: Mercedes B 488 až 1547 litrů Octavia G-Tec 460 až 1084 litrů
  15. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Máme tady jednu firemní oktávku s CNG. Jezdí krásně, ale do kufru nic nedáš
  16. Péťa

    Kdo pomůže s baterií do kamery?

    Ani já s ním nemám zkušenost. Já Ti odpověděl na otázku nabíjení.
  17. Péťa

    Kdo pomůže s baterií do kamery?

    Originál nabíječka ji nabije. Pokud nabíječka neumí dát větší nabíjecí proud, tak bude nabíjení déle trvat.
  18. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Třeba je v táboře v Calais
  19. Péťa

    308 HDi Platinum

    Ahoj, to je paráda, že jsi se zase ukázal na klubu. Pěkné auto! Rádi ho uvidíme na 50. srazu, máš ho za barákem
  20. Péťa

    306 HDi

    Necháme ho "vyšumět"
  21. Péťa

    Registrační značky na přání

    @Weri 605 To vidím téměř denně Bohužel na mapě má rozmazanou RZ: https://www.google.cz/maps/@50.4201229,16.168228,3a,75y,102.4h,78.13t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1xiOwVEbxKJYRshmNwvfuQ!2e0!7i13312!8i6656 Je to majitel https://www.positrex.com/ (dříve LEVEL Náchod)
  22. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Třeba má za předním sklem invalidní kartičku Na fotografii to není vidět.
  23. Péťa

    Lidskej nevkus

    Hezké?
  24. Přesunuto
  25. Péťa

    Klepání přední napravy

    Jednou stačí, zde lock a drůhé téma přesouvám do servisu.
×
×
  • Vytvořit...