Ono je dost dolezite kde si kupil (u ktoreho dealera) svoje mot.vozidlo. Je take nepisane pravidlo, ak si napr. kupis vozidlo u predajcu v KE tak je predpoklad, ze budes chodit k tomu predajcovi aj na servis..mali by sa k tebe spravat ako k ctenemu zakaznikovi, ak to tak nie je tak sa treba stazovat u importera v Ba (ak chces poslem ti kontakt na reklamacne), ale samozrejme mozes ist a su ti povinny vykonat opravu v ramci zaruky hocikde na Slovensku prip. v Europe... ale potom sa spravaju ako sa spravaju... je to bohuzial tak a velmi smutne... Inak mozem doporucit servis NmNV, mas to moc daleko? Bol som tam raz na garancke a dobry pristup, cena..atd.
[Edited on 21.2.2013 08:18 by PeugeotHDi]