Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Ako sa vymienaju sviecky??

    Na obrázku je zapalovací rampa pod číslem 2. Ten konektor co se odpojuje je na fotce vidět na pravé části té zapalovací lišty, 6 šroubků je taky vidět kde se oddělávají z vrchu. Ta dvojka s trojkou se najednou vyndají a pod tím už máš svíčky vidět.
  2. BoneDaddy

    Ako sa vymienaju sviecky??

    Sundáš plastový kryt motoru (pokud máš), na zapalovací rampě z boku blíž ke straně řidiče odpojíš konektor, vyndáš asi 6 šroubků, vyndáš zapalovací rampu, vezmeš si klíč na svíčky,ty vyšroubuješ, vyměníš, dotáhneš je na správný moment a vše v obráceném postupu vrátíš.
  3. Podle mě stačí sundat ten plastový kryt budíků a přesadit ručičku.
  4. BoneDaddy

    Peugot 309-zrychlení

    Přesně tak. A vůbec nemusíš čekat na semafory. Když uděláš výše uvedené akce, tak rozdíl poznáš okamžitě a to hlavně na účtě.
  5. BoneDaddy

    Nástavec pod přední narázník

    No ono asi jak kdo. Při mojí šikovnosti bych obětoval dva roky a 3x tolik peněz.
  6. BoneDaddy

    Niekto už je za vodou...

    No kdyby si našel toho dotyčného co vyhrál a on by na to měl stejný názor jako ty, tak jsem klidně k dispozici pokud by se rozhodl tu výhru rozdělit a zmenšit tak riziko rozbití huby .
  7. BoneDaddy

    Niekto už je za vodou...

    Jo jo to se někdo má.
  8. BoneDaddy

    Nástavec pod přední narázník

    Já to na rozdíl od něho pobral.
  9. BoneDaddy

    Nástavec pod přední narázník

    Tenhle není přímo z auta, podle mě to je univerzální doplněk. A mají ho třeba TU.
  10. Ano.
  11. Bilstein. Až se moje pokazí tak půjdu do nich. Nebo do komplet weitecu.
  12. BoneDaddy

    Nový mazlík, 2.2 HDI je doma:)

    Jarajardo ten interiér se k tý tvojí barvě hezky hodí. Vypadá hezky čistě. Btw: koukám, že tam máš taky polštářek.
  13. To je uprava ala Peugeot 806.
  14. BoneDaddy

    Hlásí pp

    Možnost hrozícího náledí. Prostě je venku kosa.
  15. Jaký máš ročník a motorizaci?
  16. BoneDaddy

    Problemy

    No kdybych já nevěděl jestli někdo v 180 tis přede mnou měnil rozvody tak je to první věc kterou dělám po koupi auta.
  17. BoneDaddy

    Aky podvozok 406 coupe?

    Shánění toho podvozku bude asi docela složitější. A pružiny ti jednoduše leží doma.
  18. BoneDaddy

    Aky podvozok 406 coupe?

    Já bych volil pružiny.
  19. Jo jo, z toho bych měl taky strach.
  20. Já si myslím že by se to tam mělo fousově vejít.
  21. BoneDaddy

    Fast and Furious 4 - trailer

    No já třeba si při každým dílu říkám jestli tam nebude jeden Mustang nebo Camaro do roku 70, že to bude ztráta času.
  22. BoneDaddy

    Fast and Furious 4 - trailer

    Je tu někdo kdo na to kouká kvůli ději?
  23. BoneDaddy

    Folie na skla

    Myslíš? Máš s tím nějakou zkušenost? Já si myslím že to akorát ty škrábance zvýrazní. A ten chlap co je dělá mi to nebyl schopný zoodpovědět.
  24. BoneDaddy

    Alu kola???

    Nevieš kolko ho to stalo? Nové tuším jedno stojí 8tisíc. A mě něco říká, že to Koldas pořídil za cenu jednoho a půl kola. Ale zeptej se ho jestli ti to bude chtět prozradit.
  25. BoneDaddy

    Alu kola???

    Ad komfort: dá se na tom jezdit. Prostě kdo nezkusí tak to nemůže posoudit. Ad legálnost: a ty budeš mít 17\" tky v papírech? Něco mi říká že ne.
×
×
  • Vytvořit...