Těmi možnostmi jsem myslel hlavně to, jak \"lehce\" posouvá rekord. Kam až to dotlačí?
To, že jsou větší vzdálenosti je sice pravda, ale průměrná rychlost a tohle tempo v nic zatím není. Myslím hlavně 200 a 400m. Až někdo poběží tímhle stylem míli tak to bude masakr.