Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Můj první vůz

    Vítej. Ať ti vozidlo slouží k tvé plné spokojenosti.
    • 47
  2. BoneDaddy

    407 cabrio (macarena) :D

    Fuj.
    • 11
  3. BoneDaddy

    Takova mensi anketka

    180-60-42
    • 51
  4. BoneDaddy

    tak jsem se dneska svezl ...

    Myslím, že by mě stačilo pár sekund po zařazení 1 a sešlápnutí plynu. Já osobně bych ani tohle nemusel, nejsem náročnej, stačila by S5.
    • 38
  5. BoneDaddy

    Tak zakolik to bude?

    Jednou jsem v práci už sháněl dveře na 406 a v replice jsem nesehnal nikde. Prostě bez šance. Asi jedině originál, vrakoviště nebo šikovný klempíř a lakýrník.
    • 20
  6. BoneDaddy

    Bankomat a obrácený PIN

    Tak tohle mě hodně pobavilo.
    • 10
  7. BoneDaddy

    Volvo ci peugeot?

    Teda to jsou věci.
    • 8
  8. Hrůza. Musel letět jako prase.
    • 12
  9. BoneDaddy

    co pak to má v té 106?

    Já vím co má v té 106 nebo 205- HROMADU nenavrátitelných PENĚZ
    • 24
  10. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    Docela pěknééé i zespodu. :super Teď ti už zbývá jenom změnit podpis.
  11. BoneDaddy

    nejdražší ceny nafty

    Jééééééé, konečně někdo kdo má úplně totožnej názor. :super:super:D
    • 55
  12. Maty já věřím, že tam ty pružiny narveš i kdyby se to mělo upravit. :aut
    • 7
  13. BoneDaddy

    Kdo dnes vyhraje Ligu Mistrů?

    A je to.
    • 16
  14. BoneDaddy

    Prosím o zaslání hlasu

    656
  15. BoneDaddy

    Hledam...

    Zkus to tu: http://blog.tv-spoty.info. Snad sem ten odkaz můžu dát.
  16. BoneDaddy

    Prosím o zaslání hlasu

    638
  17. BoneDaddy

    když se děti nudí

    To je mazec.
    • 13
  18. BoneDaddy

    Rychla pujcka

    Nejlepší půjčka je žádná půjčka. Zatím jsem ji nemusel použít a doufám, že to tak ještě chvíli zůstane (ťuk, ťuk). Susta-> nevím jak moc je to realizovatelný, ale co nějaký známí? Možná by to bylo lepší než od banky či nějaké spol. zabývající se tím.
    • 14
  19. BoneDaddy

    Kdo dnes vyhraje Ligu Mistrů?

    Možné někdy příště..... . Natočíme o tom sci-fi film co ty na to?
    • 16
  20. Kdo si myslíte, že dnes vyhraje? A komu fandíte? Já jsem pro Reds.
    • 16
  21. Doufám že tam časem půjdou Weitecy 40/40. Ale momentálně néé. Zatím mě ta \"tvrdost\" plně vyhovuje. S těma Weitecama to není moc tvrdý. No to nemůžu zatím posoudit, ale mě stačí, že tam mam nízký profil pneu a už se přes přejezdy a menší nerovnosti radši plížím. A ještě tam hrajou roli prachy.
    • 34
  22. BoneDaddy

    Prosím o zaslání hlasu

    629 pro Trundíka
  23. Doufám že tam časem půjdou Weitecy 40/40. Ale momentálně néé. Zatím mě ta \"tvrdost\" plně vyhovuje.
    • 34
  24. Tak pokličky jsem konečně sehnal. Zklamali mě jak dodavatelé kol, prodejny liťáků tak i Peugeot, proto jsem se musel vydat jinou cestou. Nechat je vyrobit. Nevypadají zase tak špatně. celek: kolo: detail:
    • 34
  25. BoneDaddy

    Prosím o zaslání hlasu

    482
×
×
  • Vytvořit...