Hele mě to dělalo to samý. Dokonce mám i omačkaný nárazník v rohách a víko kufru:grr takže jsem se prostě naštval, objednal ty dvě gumy v Peugeotu, zkusil poodchlípnout ten kryt (tapec víka kufru) abych viděl kde přibližně jsou díry, vzal malej vrtáček a zkusil udělat dírku, pak jsem vzal stupňovitý vrták a dírku zvětšoval a zvětšoval (šlo to docela z tuha protože to je spíš plast než látka) dokud se tam nevešla ta guma, pak jsem tam ten doraz jakoby našroubouval a zatím drží. Nikde nic netluče, kufr hezky sedí a já jsem zpokojenej.