Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    207 sedan

    Stejně to je divný.
    • 15
  2. BoneDaddy

    zadni svetla 306 a ladak

    Mě se třeba vůbec nelíbí. A co ti na to poví policie netuším.
    • 27
  3. A toto vám nepomůže: ownskin? Sice se musíte registrovat, ale téma tam udělat lze. Já se připojím a zeptám se jestli někdo nemá Peugeot schémata, tapety, videa na SE G900 nebo jiný telefon s rozlišením 240x320.Děkuji
  4. Prosím, prozraďte mi někdo, jak se rozdělává ten středový panel (jak tam jsou hodiny, rádio) u Citroenu Berlingo 2007 (předpokládám že to je to samé jako Partner). Děkuji
    • 6
  5. Nemáš vůbec zač.
    • 75
  6. BoneDaddy

    Kryt víka kufru sedan

    blizzard: já ji mám dokonce prasklou, celou a zatím sucho (ťuk ťuk).
    • 14
  7. BoneDaddy

    Kryt víka kufru sedan

    Ne doraz není štělovací. Má jednu drážku.
    • 14
  8. Tak OE číslo by mělo být podle jednoho katalogu 0942 50. Snad ti to někdo najde v serviceboxu.
    • 75
  9. Zkus sem dát VIN kód.
    • 75
  10. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    Tak s tím souhlasím.
  11. BoneDaddy

    Svičky

    Tak přímo Bosch katalog nabízí: první; druhá; třetí možnost. Záleží na tobě jaký chceš.
    • 7
  12. BoneDaddy

    Nepečené cukroví

    Koudák: kráásné. Letos budeš taky něco péct? Neposlal by si mi prosím vzorek? :D
    • 36
  13. BoneDaddy

    Poděkování s rozloučením

    Taky nevidím jediný důvod, proč by si měl odcházet. Jen tu s námi zůstaň.
    • 39
  14. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    Aha. Já právě myslel že naopak. Tak to bude muset osvětlit někdo kdo už to řešil a ví jak to je. A Bremba na 3.0 jsem viděl a vím jak to tam je. U tebe. Je to masakr.
  15. BoneDaddy

    Svičky

    Kolik máš kw a jaký ročník přesně? Nebo kód motoru.
    • 7
  16. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    A co tohle Y2K?
  17. BoneDaddy

    Kryt víka kufru sedan

    Hele mě to dělalo to samý. Dokonce mám i omačkaný nárazník v rohách a víko kufru:grr takže jsem se prostě naštval, objednal ty dvě gumy v Peugeotu, zkusil poodchlípnout ten kryt (tapec víka kufru) abych viděl kde přibližně jsou díry, vzal malej vrtáček a zkusil udělat dírku, pak jsem vzal stupňovitý vrták a dírku zvětšoval a zvětšoval (šlo to docela z tuha protože to je spíš plast než látka) dokud se tam nevešla ta guma, pak jsem tam ten doraz jakoby našroubouval a zatím drží. Nikde nic netluče, kufr hezky sedí a já jsem zpokojenej.
    • 14
  18. Pěkný.
  19. Pěkný video. To je pravda. Ale obdivuju, že sis ten foťák nepřejel. Mě by se to určitě povedlo. A možná nejenom jednou. :D:aut
  20. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    Sám si to napsal. Teorie je jedna věc, ale praxe jiná.
  21. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    A tobě legislativa dovolí 17\" ? Jinak stejně ty Borbety jsem našel v 17\" pouze s ET 38 takže stejně podložky.
  22. BoneDaddy

    Kola 406 coupe 17

    Takhle na fotce vypadají ty Borbety parádně. Na 406 (na té tvojí žluté vůbec) si je nedokážu představit. Škoda že je nemají někde kde se dají alespoň virtuálně prohlédnout s autem. Ale výběr není špatný. Ferda: tom406 má ale s podložkama a navíc 18\".
  23. BoneDaddy

    Nepečené cukroví

    Ó moc pěkné. Šikovná.
    • 36
  24. BoneDaddy

    další 306tka do klubu

    Taky tě mezi námi vítám. Ať se ti tu líbí.
    • 21
  25. A já si říkal proč Peugeot zavedl tu módu velkých tlam. Pejsek měl velkou kliku.
    • 6
×
×
  • Vytvořit...