Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    povinná výbava

    No třeba mě to jedno není. Radši s jistotou pojedu na správně nafoukané, kvalitní rezervě než bych šetřil kila a spoléhal na sprej, se kterým stejně musíš pomalu a navíc jen \"kousek\". Já v autě dokonce vozím i pumpičku.
  2. Spárováno máš?
  3. BoneDaddy

    Renovace Alu Peugeot407-video

    Myslíš? Zkus někoho kdo by to uměl na PC dodělat. Nebo jestli by si to uměl sám, tak to prosím zkus a pak sem dej výsledek. Docela by mě to zajímalo. Díky.
  4. Souhlas s pastorkem, pěknej chlupáč.
  5. BoneDaddy

    Renovace Alu Peugeot407-video

    Z blízka paráda, z dálky nic moc. Podle mě by tomu výrazně pomohla třeba bílá linka po obvodu celého disku.
  6. BoneDaddy

    Peugeot 607 3.0 V6, RayBan edition

    Velmi pěkná 607.
  7. BoneDaddy

    Jsem tu nová

    Taky tě tu vítám.
  8. BoneDaddy

    Lidské možnosti

    To není offtopic. Tahle možnost mě nenapadla. :D
  9. BoneDaddy

    Lidské možnosti

    Přesně. Právě to mě udivuje. Proto jsem to téma založil abych viděl, jestli jsem na tom tak sám.
  10. BoneDaddy

    Kotúče

    On myslí vrtané, sportovní. Ty tam dá, ale dle mého názoru zbytečně.
  11. BoneDaddy

    Lidské možnosti

    Těmi možnostmi jsem myslel hlavně to, jak \"lehce\" posouvá rekord. Kam až to dotlačí? To, že jsou větší vzdálenosti je sice pravda, ale průměrná rychlost a tohle tempo v nic zatím není. Myslím hlavně 200 a 400m. Až někdo poběží tímhle stylem míli tak to bude masakr.
  12. Kde končí lidské možnosti? Právě jsem zhlédl sprint mužů na 100m a napadla mě jediná, výše uvedená otázka. Je to vůbec normální předvádět takovéto výkony? Co si o tom myslíte? Je to vyhnané práškama nebo prostě výjimečnost?
  13. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    No jo, je to kočka. Už jen nějaká kola. Nejlépe original.
  14. Z nového modelu jistě nepůjdou. Nový model má vzadu jeden konektor, starý dva. Něco je zde. A staré budíky mívají často studený spoj. Kdyby jste sehnali budíky z jiného auta, je potřeba počítat s tím, že budou ukazovat km z toho původního auta.
  15. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Vypadá to na 15\".
  16. BoneDaddy

    Alu na 406

    Tak se nám pak hlavně nezapomeň pochlubit. Třeba v této sekci.
  17. BoneDaddy

    Znacka BUBNOV 206

    Není zač. Jo a až si to půjde kupovat, tak jsou stejně dva druhy v replice. Buben samostatný a buben s ložiskem! Záleží na výrobci tak ať se na to zeptá. Třeba ATE dělá oba druhy.
  18. Podle pastorkových original čísel uvedených výše jsem našel repliku, ale je to velmi neznáma značka i pro mě. Nějaké Original Imperium. Čili za ty prachy určitě vzít original.
  19. BoneDaddy

    Znacka BUBNOV 206

    Tak mu dej original číslo a až si je půjde někam koupit, ať jim ho tam nadiktuje a oni si to převedou pokud nebudou telata. OE číslo: 4247 44 V replice třeba: Bosch: 0 986 477 116 TRW: DB4159B ATE: 24.0218-0720.2 Jinak v serviceboxu je u bubnů v záhlaví napsáno: ZADNÍ BRZDY BUBEN VÁLEC SEGMENTY BOSCH A) OD Č. OPR 10913 + 2 TĚSNĚNÍ 3724 24 Takže je to BOSCH.
  20. BoneDaddy

    folie nebo pokoveni

    Stačí pohledat.Problém s fóliemi tu myslím minule popisoval ve vlákně corsair.cz pokud se nemýlím. A rozdíly v pokovení a fólii už tu jsou také někde shrnuty.
  21. BoneDaddy

    nehoda

    Kdo ví co za tím vězí. Nedaleko od místa nehody je motorkářská restaurace.
    • 7
  22. AMC Pacer.
  23. My jsme psa minimálně půl roku od doby co jsme ho dostali nekoupali.
  24. BoneDaddy

    Noční hlídání

    Tak pro dnešek s hlídáním končím.
×
×
  • Vytvořit...