Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    Angel Eyes na na 106 do 96

    Kdybych ti je na tom kopáček nenašel tak je v životě neuvidíš.
  2. BoneDaddy

    Koupě 407...???

    Ale nějakou úplně poslední by si mohl pořídit. Tu určitě nemá. :aut Jinak omluvte moji slepotu.
  3. BoneDaddy

    Koupě 407...???

    Také bych se s tímto rozpočtem poohlédl po něčem jiném. Za ty peníze by byla luxusní 406 .
  4. Mazec.
  5. BoneDaddy

    Kto je vytaž

  6. BoneDaddy

    18\" na 405

    Ty kola tomu fakt sednou.
  7. BoneDaddy

    Pocitani prispevku

    Já myslím, že je jedno jestli je to ve stejném tématu. Každý příspěvek je nejspíš počítán sólo.
    • 9
  8. BoneDaddy

    Co sa da spravit zo 406-ky.

    To seš celej ty.
  9. BoneDaddy

    Co sa da spravit zo 406-ky.

    LOL jak to někdo může takhle zk....t? Pe.Tre bohužel neděláme , ale internet tu máme asi stejnej.
  10. BoneDaddy

    Co sa da spravit zo 406-ky.

    Sakra v práci se nepodívám. Tak až doma.
  11. Třeba Bilstein BL BNE6886 za 1600,- Kč/ks. [upravil dne 17/4/08 BoneDaddy]
  12. Bylo to myšleno jako sranda, tak promiň pokud se ti nelíbila. Jinak teď, když si to opravila, už to je jasné, srozumitelné.
  13. Jaké to je auto? Motorizace, r.v., karoserie?
  14. Možný návod: snad je to na tvoje autí PEUGEOT; 406 (8B); 2.0 16V Vypnout zapalování. Stisknout a držet nulovací tlačítko. (1) Zapnout zapalování. Přidržet nulovací tlačítko na minimálně 10 sekund. (1) Uvolnit nulovací tlačítko. (1) Na displeji se objeví ukazatel \"=0\". Servisní informace zhasne. Servisní interval je vynulován. legenda- tlač. (1) = pravé tlač. když koukáš na budíky- tuším na nulování poč. uj. km. Vypnout zapalování. [upravil dne 17/4/08 BoneDaddy]
  15. Tak to muselo být prima. Doufám že mě se to nestane, ťuk ťuk. OT: Berkoff pošli mě fotky tvýho mazla na mail prosím. Dík
  16. Myslíš jako že to udělá takový to BLE, otevře se kapota a motor to vyplivne na silnici?
  17. Its a final countdown:D Nemáš tam prodlouženou výměnu oleje? Nebo nevím co by to mohlo být jinak. Určitě tu někdo bude vědět. Naši to mají v octávii takhle.
  18. nezasouložíš?? že bych se přijel na tu Seč mrknout?
  19. BoneDaddy

    Repro do P406 Sony vs. JBL

    No zase tak bych to neviděl ) doufám, že peugeot bude lepší abych dělal čest klubu No já bych to tak viděl, a pokud říkáš že ne a že peugeot bude lepší no tak to ho chci vidět na vlastní oči.
  20. BoneDaddy

    Repro do P406 Sony vs. JBL

    OT: Creamsi ta tvoje felda byla luxusní.
  21. BoneDaddy

    Repro do P406 Sony vs. JBL

    Na padesáti? :aut to už bych byl rozvedenej lehce pod 20 Co se tý cifry týče tak i těch 20 je docela mazec.
  22. BoneDaddy

    Repro do P406 Sony vs. JBL

    Na padesáti? :aut
  23. BoneDaddy

    jdeme brodit

    Solidní blázni. Marline směle se pusť do jeho překonání.
  24. Možná až přijde rodinka ................... nebo nemáš tak cestovatelskýho ducha jako já. Cestování mě neláká a rodinku ve dvaceti zatím oželím. Možná oboje časem.
×
×
  • Vytvořit...