Já si zase hodně všímám u nás před firmou přesného opaku. Nahoře je dost dobrý fitko a jezdí tam jeden d......í k....t který nedávno prodal přepravní firmu (žlutá auta) se Scaglieti, nejnovějšíma limuzínama od Audi, Mercedesu, CLKáčkama, SLKáčkama, Cayenem a vždy zaparkuje tak aby nešel přehlídnout a bylo prostě vidět, že na to všechno má a že mu patří půlka Pardubic včetně hokejovýho klubu. Zasloužil by :bacha:bacha:bacha:bacha. Přitom tam máme půlku toho parkoviště vyhrazenýho my jako firma.
A není to ojedinělý případ ale zrovna jeho prostě bije do očí.