Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. Nevím jestli je dělají, ale můžeš zkusit tohle. Třeba budou vědět nebo ti poradí.
    • 6
  2. Jéé, tak pod tohle se podepíšu. :P Hned v závěsu jsou Atlantisy co má čakom a Boreal co má strejda.
  3. BoneDaddy

    Kolko nas je?

    No zase tolik néé. Já vím o 5-ti.
    • 8
  4. Psi se styděj když jdou okolo jak se leskne.
  5. No tééda. 309 s čirou optikou, čočkou a xenonama. Už se těším na další pokroky.
  6. No je to solidní ranec. Ale co, hlavně že to udělá malýmu a tátovi radost že Pe.Tře.
    • 49
  7. BoneDaddy

    druha 406 scratch

    Teď si vem, kdyby byl trošku prudší jako ty jak by to dopadlo když by si myslel že si mu to auto opravdu vzal....
    • 20
  8. BoneDaddy

    Sedacky novy-->stary model

    Myslím že tam jsou jinak držáky opěradel jak říkáš. Najdi si tu téma kde se řešila kůže a tam to popisoval čakom a Viper.
    • 8
  9. BoneDaddy

    plynove vzpery kapoty

    Kolik to může stát použitý? Nový cca 500,-?
    • 7
  10. BoneDaddy

    Loučím se

    Taky přeju hodně štěstí s novým autem a nezanevři na nás.
    • 29
  11. BoneDaddy

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Já si zase hodně všímám u nás před firmou přesného opaku. Nahoře je dost dobrý fitko a jezdí tam jeden d......í k....t který nedávno prodal přepravní firmu (žlutá auta) se Scaglieti, nejnovějšíma limuzínama od Audi, Mercedesu, CLKáčkama, SLKáčkama, Cayenem a vždy zaparkuje tak aby nešel přehlídnout a bylo prostě vidět, že na to všechno má a že mu patří půlka Pardubic včetně hokejovýho klubu. Zasloužil by :bacha:bacha:bacha:bacha. Přitom tam máme půlku toho parkoviště vyhrazenýho my jako firma. A není to ojedinělý případ ale zrovna jeho prostě bije do očí.
  12. Já myslím že se mu bude líbit.
    • 49
  13. BoneDaddy

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Jasný, to byla reakce na to co psal Neon. Jinak silně pochybuju že to bude EW motor v tom kupé. Myslím, že má 98r.v. jestli se nepletu. To bude spíš XU.
    • 70
  14. BoneDaddy

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Béďa minule psal že ji má 306 1.6, akorát nevím jestli to byla sranda nebo ne. Tady to psal.
    • 70
  15. My to máme na fábiích a jsem z toho neštastnej.
    • 88
  16. BoneDaddy

    Nevyrovnava otacky 406 2.0 16v

    Nebo tzv. map senzor. Taky se mi nezdá že by si tam měl váhu vzduchu.
    • 70
  17. BoneDaddy

    Zadní lampy 406

    link Chtěl si link, máš tu nějaký. Jinak za mě, na auto bych si to nikdy nedal, nelíbí se mi to. Jó, kdyby se dělaly nějaký ledkový nebo crystal.... Jediný pěkný jiný světla měl na starém modelu Petr406red. tyto
    • 9
  18. No tak ta černá je parádní. Ty kola jsou prostě nádherný a nemusí být jen na 306 a 406. Asi by slušeli každýmu Peugeotu.
  19. BoneDaddy

    málem sem nedojel

    tvoje příběhy mě dostávají JJ, budvar by mohl vydat nějakou knížku. :D
    • 11
  20. No tak já jsem teda taky zvědav co z toho vzejde. Držím palce ať se ti záměr povede.
  21. BoneDaddy

    stěrače??

    4 má tu packu a 5 se kvůli tomu odklopit nedá
    • 11
  22. BoneDaddy

    stěrače??

    Podle mě to nejde. Taky těch 5cm tak akorát na výměnu stěrače. To tělo stěrače má packu které vadí ta část se šroubem nebo závitem nebo jak to mám napsat. A myslím že to tak má i 206.
    • 11
  23. BoneDaddy

    Ručičky budíků

    A jak dlouho ti to dělá? Dostat se k budíkům není zase takový problém. Zvládnul jsem to taky a to jsem dost levej.
    • 6
  24. BoneDaddy

    Ručičky budíků

    Tak to je už vůbec divné. Já otočím do první polohy klíčku, počkám až naběhnou ručičky, nastartuju ručičky se jen tak hnou a v pohodě.
    • 6
  25. BoneDaddy

    Ručičky budíků

    Nastartuješ hned nebo čekáš až ti budíky naběhnou a pak teprve startuješ?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...