tak přesně něco podobného se nám stalo při cestě z chalupy,těsně před Kolínem. Teplo a starší dcera měla pootevřené okénko,ale druhá ne.Rána a nejmladší těsně vedle hlavy seděl sršeň. Naštěstí bylo v tu chvíli možnost okamžitě zastavit díky odbočce. Otevřít okénko a nechat ho volně odletět. Zabíjet jsem ho v tu chvíli určitě nechtěl,protože jsem viděl výraz dětí,jak byli vytřeštěný.Náhodou se netrefím a co potom:D
Dost nepříjemný pocit. Nepřeju nikomu