tak viník znám není,protože pokračoval vesele dál. Nereagoval ani na dálkový a ani na klakson.
Jak Medvěde píšeš,že jsem ho měl trefit. Jde o to co by následovalo,protože bych ho asi trefil na zadní kolo a kdo ví jak by to ještě dopadlo. Kdybych ho trefil,jestli by nešel taky na svodidla a já do něj. A kdo potom ještě do mě? Největší asi moje chyba byla ta,že jsem moc zprudka šel na brzdu(zvyk z tramvaje pro zabránění nehody) .
Jinak auto je u Vašendy. Velice solidní a příjemný postup od pana Vašendy. Jednal jsem přímo s ním a paráda. Náhradní díly sehnat nebyl problém,teda až na masku. Tu jsem objednával použitou až z Plzně za 3500kč. Nová stojí 7500 . Ještě jsem ocenil a po dlouhé době využil kartičku pro nákup v Kelly. 30% sleva na blatník a misto 1700 jsem platil 1200 a nějaké drobné. Blinkr to samé.
Tento týden by to mělo být hotové.