Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. Tak podle té fotografie co dodal Pe.Tr,tak by jsem řekl,že si Hurvajz nežije špatně a za druhé u něj by se toho dalo zakopat více:D
    • 48
  2. adraj

    Komunismus byl \"fajn\"

    Edison: teda nevím kolik Ti je,ale souhlasím s Tebou. Jestli to pamatuješ před a po, tak to je rozdíl.MYSLÍM V NÁZORU [upravil dne 21/12/09 adraj]
  3. adraj

    Komunismus byl \"fajn\"

    no moje souška učitelka byla fajn i za komanču. A to i když jsem hodil na soudruha Husáka na zdi,lžičkou kus rohlíku s výživou dětskou. Táta tehdy musel jít vymalovat:)
  4. adraj

    Komunismus byl \"fajn\"

    no já v té době končil 8 třídu a člověk asi ještě nevěděl o co jde
  5. no chtěl jsem jít spát ,ale musel jsem se opět přihlásit. Teda Pe.Tře,sem nevěděl,že jsi tolik přibral
    • 48
  6. voči ježkovi neznám,ale má pravdu. Je lepší si vzpomenout dřiv než-li vůbec. I já se připojuji
    • 50
  7. ty kráso trojlavice za 3? Je teda pravda,že jsem delší dobu nesledoval,ale že by to šlo až takhle dolů? Jinak je pěkná
    • 31
  8. adraj

    potkalo to i mě

    na svodidla už nee:D:D. Jen jak to je z jedný strany nový,tak z druhé to je od koštat z myčky. Ale asi bude stačit párkrát myčka a bude to stejný
    • 20
  9. adraj

    Hrozná jízda

    my o tom vyprávějte. Jízda po Praze hrůza děs. Skoro každý den jsem v centru a projet bez zpoždění prostě nejde. Vánoční svátky mám rád,ale v tomhle ohledu už aby bylo po nich.
    • 40
  10. začíná asi pořádně mrznout. Bezdomovci se začínají stahovat do tramvají
  11. adraj

    potkalo to i mě

    tak opraveno,teda již minulý týden. Spokojenost je. Jen bych potřeboval udělat ještě druhou stranu ,ale to by mě vyšlo moooc draho. Takhle mě to vyšlo na 23 tisíc + náhradní díly co jsem sehnal. Ale spokojenost s prací u Vašendy je dobrá. Příště vím kam jet. [upravil dne 17/12/09 adraj]
    • 20
  12. taky děkuji. Došla včera.
  13. adraj

    Očkování proti prasečí chřipce

    v práci jsme měli anketu a každý si mohl napsat zda se chce nachat očkovat či ne. Pár lidí je pro,ale většina nechce. Mělo by být asi na každém jestli chce nebo ne.
    • 27
  14. :D:D http://www.kofola.cz/interstitial.html [upravil dne 15/12/09 adraj]
  15. zajímavé spotřeby. My v rodinném domě ´3+1 máme za rok podle vyůčtování 1556 kWh. Co momentálně není využité,tak je odpojeno. Třeba mikrovlnku pokaždém použití vytahuju ze zásuvky. Úsporné žárovky kromě wc a kuchyně, máme všude. [upravil dne 13/12/09 adraj]
    • 76
  16. co mi řekli u Vašendy,tak snad,aby se k tomu vůbec dostali,musí sundat rameno. Nebo tak nějak. Holt je to přístup opravdu jak k penězům. Sem Tě nepotěšil,co? [upravil dne 7/12/09 adraj]
  17. adraj

    potkalo to i mě

    tak viník znám není,protože pokračoval vesele dál. Nereagoval ani na dálkový a ani na klakson. Jak Medvěde píšeš,že jsem ho měl trefit. Jde o to co by následovalo,protože bych ho asi trefil na zadní kolo a kdo ví jak by to ještě dopadlo. Kdybych ho trefil,jestli by nešel taky na svodidla a já do něj. A kdo potom ještě do mě? Největší asi moje chyba byla ta,že jsem moc zprudka šel na brzdu(zvyk z tramvaje pro zabránění nehody) . Jinak auto je u Vašendy. Velice solidní a příjemný postup od pana Vašendy. Jednal jsem přímo s ním a paráda. Náhradní díly sehnat nebyl problém,teda až na masku. Tu jsem objednával použitou až z Plzně za 3500kč. Nová stojí 7500 . Ještě jsem ocenil a po dlouhé době využil kartičku pro nákup v Kelly. 30% sleva na blatník a misto 1700 jsem platil 1200 a nějaké drobné. Blinkr to samé. Tento týden by to mělo být hotové.
    • 20
  18. já po tobě budu druhej,co nemá zdravej zvuk. Je to slyšet,jako,když mám dobrou koncovku na výfuku
  19. adraj

    potkalo to i mě

    jseš dobrej. Jj svodidla. kretén mě vytlačil. Hodil myšku aniž by si mě vsiml a už bylo hotovo. Na magistrále [upravil dne 2/12/09 adraj]
    • 20
  20. adraj

    potkalo to i mě

    4
    • 20
×
×
  • Vytvořit...