Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. adraj

    Noční hlídání

    fuller nám jaksi odpadnul:D
  2. adraj

    Řidiči z povolání

    samej řidič kamionu. Já teda řidič jsem z povolání,ale né kamionu,ale tohoto. Teda až to začne jezdit v Praze,nejdřív musej přispůsobit Prahu,jinak zatím vše ostatní co po Praze jezdí. Dá se to považovat jako řidič z povolání?:D:D Nebijte mě Samá slava a oni zjistili toto http://www.novinky.cz/ekonomika/183492-nova-tramvaj-pro-prahu-nezatacela-museli-ji-odvezt.html [upravil dne 22/1/10 adraj]
  3. adraj

    Noční hlídání

    to já vím,že nejsi chemík:D. V chemii jsem propadal,takže aka vím 2prdlačky. Návody nečtu,protože když už,tak beru stejný prášky. Kromě antibiotik je to endi..on a na ten pít teda můžu. Jen následky si nesu sám:D
  4. adraj

    Noční hlídání

    no na ten veselý zážitekse ptát nebudu:aut,ale nevíš na jaká antibiotika se může?
  5. I já se letos zúčastním a budu pokračovat dále. Myslím,že minulý rok jsem využil kartičku tolikrát,že příspěvek 400kč (poprvé) se mi několikanásobně vrátily. Ale nejde mi jenom o to využívat slev,ale také rád podpořím dobře fungující klub. Proto přeji aby to přes těch 500 platících členů přešlo dál. [upravil dne 22/1/10 adraj]
  6. adraj

    Noční hlídání

    rumíčka taky právě popíjím,ale na prášky bych ani náhodou Jinak já popíjim občas a to protože mi to zase má práce (teda snů to neni) nedovoluje tak často [upravil dne 22/1/10 adraj]
  7. adraj

    Noční hlídání

    A jéjej,další alkoholik:D
  8. Je zima a každý z Vás topí a tak otázka, jak Vám to topí pokud to máte v poloze na spodek (nohy). Mě to skoro u těch nohou nefouká. Jinak ostatní fičí velmi dobře a auto je za chvilku vytopené. Jen k těm nohám se to nedostane.
  9. adraj

    rychlokvašky v Praze

    ono u těch tramvají,když jsem nastupoval,tak kurz trval dva měsíce,ale pouze na jeden typ tramvaje. Postupem času sem dělal na ostatní. Dnes mají zvládnout za dva a půl měsíce kurz a v něm seznámení respektive zkoušky s 6 druhů tramvají (a bude brzo 7 typ). Ale ted by se to mělo vracet do starých kolejí,jak to bylo.Jen mě opravdu mrzí,že už i tady začínám tu ruštinu slyšet čím dál tím víc.
  10. adraj

    tak kolik je nás ještě tady?

    John_Ice: Starý Kolín jo? Tak Veletov vítá přes Labe :super
  11. http://www.novinky.cz/domaci/189382-praha-je-plna-rychlokvasenych-tramvajaku-mohou-byt-nebezpecni.html Tak jen nevím jestli se smát či plakat. Jo a aby jste se naučili Rusky,pokud se zeptáte řidiče na cestu,tak aby jste mu porozuměli
  12. Nikde jsme naštěstí nezapadli,jen na chalupě se mi nechtělo odhazovat sníh na místě kde parkuju. Musel jsem to brát na třikrát než jsem to projel. Jinak mě děti ukecali neco postavit a tak jsme zužitkovali sníh na dvoře. [upravil dne 14/1/10 adraj]
  13. adraj

    Kvůli šále sbohem

    Medvěde: čekal jsi tak dlouho,protože u vozovny Strašnice bylo vykolejení a tím pádem se nedostaly tramvaje z Hostivaře. A dotyčné tramvaje které jsi viděl jely na Ústřední dílny a než přijely zpět vznikla ona díra. A co se týká onoho tramvajáka se šálou DS. Jen by mě zajímalo jestli by měl stejný postih,kdyby tam rozbalil šálu ODS nebo ČSSD či KSČM. Nesympatizuji s touto stranou,ale ještě není zakázaná a proto si myslím,že výpověd nebyla na místě. Samozřejmě,že tramvaj ke svým sympatiím k této straně používat neměl. [upravil dne 13/1/10 adraj]
  14. adraj

    kolik jste utratili za rachejtle?

    ano Durko, taky gratuluju,jsi sice první,ale věřím,že investorů snad bude víc
    • 50
  15. adraj

    rok 2010

    vše nej každému. Mějte se rádi
    • 25
  16. lidičky,žádnou PF nemám,ale všem do nového roku jen to nejlepší. A těmto lidičkám co založili toto vlákno,Scratchi ať Vám to vydrží co nejdéle
    • 14
  17. adraj

    kolik jste utratili za rachejtle?

    letos jsem dělal plovoučku a tím jakékoliv i prskavky jsou zakázané:D:D. Koberec mi tolik nevadil,bo byl natolik starej,že prskavky navadily. Měl jsem rád a do všeho se pouštěl s rachejtlema(kupovanýma) a děti to samé
    • 50
  18. adraj

    kolik jste utratili za rachejtle?

    to jsem rád,že nejsem sám. Mě to baví,ale ta vysledná cena za pár prdů do vzduchu mě odradila. Dělal jsem to kvůli dětem,ale trochu povyrostli. Dodám: Punkáč souhlasím [upravil dne 31/12/09 adraj]
    • 50
  19. Kolik jste dali za svůj ohňostroj? A nebo se raději koukáte. Letos jsem teda nedal ani korunu. Minulý rok mě to stálo cca 1500.
    • 50
  20. adraj

    Kto na silvestra pracuje?

    většinou se mi povede být i o půlnoci doma. Díky svému zaměstnání to je občas nevyzpytatelné. Letos jsem doma.
    • 50
  21. adraj

    Přejíždění oleje

    ted přesně nevím co mám za olej,ale chtěl jsem ho nechat vyměnit u Vašendy. Ještě tam mám lištu na dveře a byl jsem domluvem,že udělají i olej. To se nestalo,za prvé jsem pospíchal na auto,protože jsem ho potřeboval v sobotu. V pátek pro něj jela manželka,za coč ji velký dík. Protože dlouho nejela a k tomu byl páteční provoz. Co ji teda obdivuju. Výměnu oleje se snažím dodržovat přesně. Holt asi né vždy to vyjde.Ale jestli je těch 2tisíce moc,tak zítra jedu k tomu Vašendovy. turbo nemám:papa [upravil dne 21/12/09 adraj]
    • 32
  22. adraj

    zamrzla nemrzka ... a foto preco :)

    Nám v depu dávaj nemrznoucí a cca po 1 hodině venku už ostřikovače nejdou použít. Kompletně zamrzlé. Takže v těchto mrazech se ani nedivím.
    • 17
  23. Dostal jsem se do takové situace,kdy přejíždím přes stanovenou výměnu oleje. A tak se chci zeptat,na kolik to vadí mě a na kolik motoru. Mám výměnu předepsanou po 15 tisících a přetahuju cca 2tisíce. Díky
    • 32
×
×
  • Vytvořit...