Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. jenže o tom ještě nevědí až v sobotu http://www.worker.cz/1154/stul-insportline-extreme-vc-palek-a-micku Jako malej sem to hrozně rád hrál. Děti ji maji na škole a moc je to baví. Je tady taky někdo kdo to rád hraje ,nebo to má doma?
  2. adraj

    Držák na kafe

    Za jízdy taky kafe nepiju. Ale jako nápad mi to přijde velice dobrý. Je tady docela málo nápadů na 806 co vylepšit atd. A proto by jsem se nebránil založit na toto téma a nebo nějaké jiné,různé jiné nápady a nebo jenom tipy. je nás zde docela málo přihlášených,ale od každého každá rada drahá. Někdy by jsem se chtěl dočkat srazu čistě 806,Evasionů,Ullysů a Zet. [upravil dne 16/7/11 08:30 adraj]
    • 56
  3. adraj

    budíky pro 806

    Blbnul mě tenkrát otáčkoměr,řešení nebylo těžké. Jen k tomu musí být odborník. (třeba Ferry to je odborník :D:D) [upravil dne 15/7/11 23:55 adraj]
    • 37
  4. adraj

    budíky pro 806

    Bobku ,jak píše Milan Vše je podsvícené žárovčičkama. Na jejich výměnu musíš rozebrat to co Milan vyfotil a tam ty žarovky najdeš. Je to piplačka,ale pak to svítí moc pěkně
    • 37
  5. Tobě Medvěde by se včera na Českomoravský ta kamera taky hodila. Když Ti tam hodil taxikář myšku, aby předjel autoškolu a šoupnul Ti to před čumák. Dálkový světla na ně moc nepůsobí. Jel sem akorát proti Tobě se železným ořem:D [upravil dne 14/7/11 06:00 adraj]
    • 58
  6. adraj

    Držák na kafe

    k tomu držáku na kafe,je dost dobrej:D . Zlatý český ručičky. Dej potom foto až bude barva. No nakonec se to téma změnilo na koberečky. Taky,jestli bude adresa na tu prodejnu,bych ty koberečky bral:aut a nebo se domluvit a dát si někdy srazík v Skalici. Jezdím přes ní do tý Rtyně
    • 56
  7. adraj

    Koho potkám na Praze 4 z clubu?? :)

    že by taky já
    • 42
  8. svíčky a filtr to byly taky pokusy. Ale bohužel jen na chvilku. Přesně jak popisuješ při vyšlápnutí spojky otáčky spadnou a následně zvednou. To mě dělalo taky. Když motor běžel na volnoběh a rozsvítil jsem světla,nebo točil volantem sem a tam,tak otáčky taky klesly. Už mám najeto cca 800km od opravy a ani jeden problém s kolísáním otáček,nebo teda respektive žádný problém. Kdybych to dal dávno k tomuto člověku co mi na to přišel,měl jsem plno ušetřených peněz za jiné servisy,který hledaly problém někde jinde a stejně na nic nepřišly. Ted jsem si nechal vyměnit kompletní nápln klimy na chalupě za 800. Takže jezdím chladím no prostě paráda. Ted jsem teprve spokojen:D:D:D
  9. Takže jsem se vrátil ze servisu. Je to teď o úplně něčen jiném. Chytá na první brnknutí,otáčky se ani nehnou a motor jako by ožil. Pěkně táhne. Ventily byly dobrý jen sedla byly v pr.... . Proto i ta spotřeba a žádný výkon. Snad to pomůže někomu. Ty tlaky proměřit není zas taková investice aby jste věděli víc. cracken: jak se jmenoval
  10. Potřeboval by jsem se na něco zeptat přes SZ. Dík
  11. tak jak to vypadá,tak oprava by mohla být něco kolem 8 tísíc. Mechanik mi to ještě jednou proměřil a potvrdil ten tlak na 2 válci. Tohle do toho ještě investuju. Oprava by měla trvat cca 3-4 dny. Už aby to bylo. Potom podám info co a jak. A jak jste vy na tom v pokusech a pokrocích? Nechávali jste si taky proměřit tlaky na válcích?Třeba i toto by to mohlo být.
  12. taky mi né tak moc kolísaly. Nobelovka není potřeba,stačí když se vyřeší problém a děkovné dopisy se pohrnou sami.
  13. Dnes jsem byl na poštelování lpg Co jsem se dozvěděl? Lpg to není. Špatná komprese na 2 válci a to má velký vliv i na lpg Bohužel chcípání je intenzivnější a nepříjemné.:grr:grr Dojezdit a do šrotu? A nebo dát opravit? Už opravdu nevím. Do bazaru mi to nevemou na protiúčet a když to dám opravit,tak to zase neprodám a budu jezdit dál.
  14. Chci se zeptat. Mám na autě baterku,která je 5 let stará. Tento rok sem ji již 3krát nabíjel. Což mi připadá dost. Má už sama o sobě baterka dost a je na vyhození? Ferry mi přeměril dobíjení do ní a to bylo v pohodě. Krátké trasy jezdím jen občas,většinou kolem 80 km. Je možné,že se sice dobije,ale na svoje stáří už toho moc nevydrží,nebo se rychle vybije? Dík
  15. taky gratuluju. Cena je opravdu super. Cesta i těch 100km za to stála. jak ji prosim Tě manželka prala? Nebo co za prostředek použila? Dík
    • 78
  16. 806 se mám dojem přestaly vyrábět právě ten rok. Pokud by byla z 806,tak pasovat bude určitě. Tam je to jedno A jestli bude za dobrou cenu,tak ber všema deseti
  17. Tak takoví lidi mám nejradši:D:D:D:bacha
  18. adraj

    studené starty na benzín

    Bosh bezůdržbová? To eště není na celou dobu auta?:D:D Teď vážně. Nevím a ani nemám tušení jak cca dlouho by měla baterie v autě vydržet.
  19. lavice pěkná,ale není dest tisíc už na tohle auto moc?
  20. I ten snímač jsem měnil a bohužel bez pozitiva. Jak píše Dejmal a občas odpojí baterku,tak to dělám občas taky. A světe div se,sem tam to pomůže. Je teda pravda a ještě jsem to zde nepsal,že po opravě těsnění svodů výfuku,mi to nechcíplo ani jednou. Neříkám,že si to nehoupne otáčkamy,ale to chcípnutí opravdu nebylo. Měnilo se tady toho docela už dost,aby na to někdo prišel. Co se týká diagnostiky,tak lambda sonda vykazovala příliš bohatou směs. A tím pádem to i víc baští. Chci ještě nechat seřídit plyn,když nechám chvilku volnoběh,tak se rozvítí kontrolka diagnostiky. No uvidíme. To auto blbne od té doby co ho mám. Ale zatím i s těmito problémy mě nikde nenechalo. Teda zatím. Až nechá,tak uvidí
  21. Chtěl bych se vás zeptat: jak to máte se studenýmy starty na benzín? Mě to na poprvé naskočí zabublá chvilku,chcípne,natočím znovu a v pohodě. Dneska sem měnil svíčky a motor má o malé poznání lepší chod.Ale jen opravdu o malé. Nedávno jsem měl baterku na nabíječce a starty byly hned na poprvé. Je třeba možné,že by byla opět slabá baterka?Mám ji tam necelých pět let.Cca začátkem ledna jsem s autem jezdil v pohodě,pak necelý týden stálo a baterka najednou byla vybitá. Krátké trasy jsem nejezdil. A právě po jednodením nabití byly první starty v pohodě.
  22. zkus Ferryho je na něj spolehnutí a dia má. Mě ji dělal a spokojenost.
  23. Ajej. Příčka bez perlinky se projeví až za nějaký čas. Takže celé oškrábat poctivě a znovu s perlinkou. Co se týká toho odpadu,Hurvajz,to je opravdu prasárna. A co se týče oken,jak hodně se Ti rosí? Když mrzne?A v ložnici nebo v obýváku? Mě se rosí taky,ale rodinný dům a bytovka je trochu asi něco jiného. Je to všechno pech a vše se začne srát,když to člověk nejmín čeká. A Medvěd to vystihl:zedník synonymem výrazu flákač. Ještě,že jsem kde jsem,v teple a jen se kochám :D:D
  24. adraj

    Úprava koupelny-HOTOVO

    do koupelny se ve většině případů dávají dveře 60cm a vana projde bez problémů. Na strop do koupelny se dává zelený sádrokarton. V tom sádrokartonu předpokládám,že máš bodovky. Pokud né je lepší,na tak malou koupelnu, sádrokarton sundat a oštukovat ten panel ,eventuelně světlo dát na zeď.Ale Ty máš obklady až k tomu sádroši? Pračka přehodit jde,jen by záleželo kde by měla cca být. K té vaně,nějaké obklady navíc máš? A nebo sehnat podobné. Navíc co si pamatuju,tak jste měli v tom sprcháči vydrolenou spárovačku,že? Jinak pár ytongu nějaký lepidlo atd [upravil dne 21/2/11 21:27 adraj]
  25. adraj

    Silvestr na foru

    jsem stále zde. Víno už mi skoro nechutná,manželka už spí,tak co dál?.... Zůstat zde? No jistě [upravil dne 1/1/11 03:13 adraj]
×
×
  • Vytvořit...