I ten snímač jsem měnil a bohužel bez pozitiva.
Jak píše Dejmal a občas odpojí baterku,tak to dělám občas taky. A světe div se,sem tam to pomůže. Je teda pravda a ještě jsem to zde nepsal,že po opravě těsnění svodů výfuku,mi to nechcíplo ani jednou. Neříkám,že si to nehoupne otáčkamy,ale to chcípnutí opravdu nebylo.
Měnilo se tady toho docela už dost,aby na to někdo prišel.
Co se týká diagnostiky,tak lambda sonda vykazovala příliš bohatou směs. A tím pádem to i víc baští.
Chci ještě nechat seřídit plyn,když nechám chvilku volnoběh,tak se rozvítí kontrolka diagnostiky. No uvidíme.
To auto blbne od té doby co ho mám. Ale zatím i s těmito problémy mě nikde nenechalo. Teda zatím. Až nechá,tak uvidí