to neva . Nesklápí se mi přes rok. Někdo mi ho sklopil ručně přes zuby a od té doby taky jen bzučí,někdy se sklopí,ale už se nevrátí zpět. Do garáže je potřebuju sklápět,ale naučil jsem se to s jedním a ani to se nesklápí úplně. Takže,když to vydrželo rok,tak ještě chvilku vydržím.