Přejít na obsah

adraj

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 083
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele adraj

  1. Ahoj lidi, nemáte někdo dobrý tip na dobré vánoční přání? Momentálně jsem nic nenašel a ani mě nic nenapadá. něco jako bylo od kofoly atd Dík za cokoliv
  2. adraj

    Sháním lakyrníka Praha

    doma bych to tak udělal,ale tady se jedná o melouch a oni je chtějí natřít.
  3. adraj

    Sháním lakyrníka Praha

    jedná se o klasické papundeklové dveře. Přebrousit a natřít. Jde mi o to,že tam budeme dělat vysprávku a pak komplet malovat. Na to budu mít týden. Tím pádem by jsem nestíhal.
  4. Ahoj jednalo by se o 5x zárubeň,5x dveře a 2x stará vestavěná skříň. Plus nějaké detaily. Vše by šlo na bílo. Bylo by to na Skalce a realizace v půlce ledna. Dík [upravil dne 3/12/11 11:45 od adraj]
  5. adraj

    restaurace na trase Česká Skalice

    jedem od Prahy přes Hradec a ve Skalici odbočujem na Zlíč a Červenou Lhotu. Dík zatím za typy Ty Batňovice vypadají dobře [upravil dne 2/12/11 13:36 od adraj]
    • 8
  6. Ahoj potřeboval by jsem poradit,kde se dobře dá najíst. Nemusí to být přímo Skalice. Stačí mi od Jaroměře až do Rtyně v Podkrkonoší. Nejlépe u hlavní silnice,nebo poblíž ní. Eventuelně pokud by jste měli na restauraci odkaz. Díky
    • 8
  7. cigareta je cigareta. Kamarád měltu elektrickou,vydržel ji kouřit cca tak měsíc. Začal kouřit doutníčky a je zpět u cigaret. Lidi co znám a používali to kouří dál. Před půl rokem jsem se v putice třošku opil a pálil jednu za druhou. Od té doby nekouřím:D [upravil dne 21/11/11 18:40 od adraj]
  8. adraj

    Miniškoda

    pěkné,jen pro mě nepraktické. Jak to nemá kufr nad 500litrů,tak to neberu
    • 19
  9. tak jak lidi? Bylo nás tu docela dost co měli problém ohledně těch otáček. Vlákno nějak utichlo a tak by mě teda zajímalo, zda jste teda nějak problém s otáčkama vyřešili a nebo jste auto prodali. Pokud vyřešili ,napište víc o opravě a co to bylo. Dík
  10. adraj

    Šoupačky

    Právě ty nacvaklý byl problém. Měl jsem problém jako aaamilan. Šlo to z venku jen škubnutím,jinak se to nechytlo. Sehnal jsem na vrakáči celou venkovní kliku a je klid.
  11. gronholmm : to sem tě možná vezl i já Jinak jsem přidal dvě videa. Jeho manželka,která jezdí taky s tramvají,jela 3 tramvaje před ním [upravil dne 23/9/11 19:40 od adraj]
    • 7
  12. Včera sem sehnal pár fotek z nehody na Kotlářce:(. Zatím se šetří příčina,ale vypadá to na nevolnost. Před nárazem už jednu zastávku projel. http://www.rajce.net/a5460800
    • 7
  13. adraj

    Webasto 806 benzin

    JaninoS myslíš,že u benzínu to má smysl? Já si na topení v zimě nemůžu stěžovat.Během chvilky bylo teplo. Nevím jak teda topí nafta. A jestli tady někdo má Webasto [upravil dne 14/9/11 20:52 od adraj]
    • 11
  14. adraj

    Zpětné zrcátko

    to neva . Nesklápí se mi přes rok. Někdo mi ho sklopil ručně přes zuby a od té doby taky jen bzučí,někdy se sklopí,ale už se nevrátí zpět. Do garáže je potřebuju sklápět,ale naučil jsem se to s jedním a ani to se nesklápí úplně. Takže,když to vydrželo rok,tak ještě chvilku vydržím.
    • 12
  15. adraj

    Zpětné zrcátko

    Cviklíku,když by byly vzal bych na každou stranu.
    • 12
  16. adraj

    Zpětné zrcátko

    Až teprve ted jsem si všimnul,že není sklopné. To sorry:mad: Ještě ,že jsi mě upozornil. Už sem je chtěl příští týden objednávat:D:papa
    • 12
  17. adraj

    Zpětné zrcátko

    venkovní ted budu řešit taky. Ceny na vrakovištích jsou předražené a neví co by za to chtěly. Budu ale odjednávat na této adrese http://autodily.petkol.cz/ Navíc to máš přímo v Plzni. A ta cena je velice dobrá. Kdyby jsi kupoval od nich,poreferuj.
    • 12
  18. adraj

    budíky pro 806

    martan11: přesadit ručička určitě jde. Jen to chce trpělivost při rozebírání a nic nervat silou. Jinak gratuluju ke koupi a ať jezdí bez problémů
  19. adraj

    Plašič zvěře

    Kdyby to fungovalo,tak si to pořídím do tramvaje. Třeba by ta srnka ještě teď žila
    • 25
  20. adraj

    budíky pro 806

    no Skalice asi pro něj bude daleko. Ale zkus mu poslat SZ. Třeba aspoň poradí. Škoda,že jsem to tenkrát nevyfotil.
    • 37
  21. adraj

    Koho potkám na Praze 4 z clubu?? :)

    Medvěde:auto mám ted před garáží kvůli vozejku. I kdyby se Dadadavid stavěl,tak bych ho neslyšel. Už jsem ráno byl na zahradě a trhal meruňky. HonzaZ :kde tady děláš? [upravil dne 18/7/11 08:48 adraj]
    • 42
  22. adraj

    Noční hlídání

    tak začíná to tady nějak usínat
  23. adraj

    Koho potkám na Praze 4 z clubu?? :)

    zkus ulici Antala Staška a schválně kde mě najdeš???
    • 42
  24. stůl bude stát zítra. Sehnat sítku byl větší problém,ale nakonec jsem sehnal za 4stovky. Aspon něco už se těším až mi to nandaj ,ale nenechám se zahanbit [upravil dne 16/7/11 00:57 adraj]
  25. jsem si říkal,že ta babička mi je povědomá:D:D [upravil dne 16/7/11 00:29 adraj]
×
×
  • Vytvořit...